Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт відеокарти ноутбука, реболлінг відеочипа, Київ

Відеокарта відповідає за виведення зображення на екран ноутбука Відеокарта відповідає за виведення зображення на екран ноутбука. Відеокарта може бути виконана у вигляді окремої мікросхеми, яка вставляється в спеціальний роз'єм ноутбука, так може бути і безпосередньо закріплена в материнській платі ноутбука за допомогою технології BGA. У другому випадку її ремонт є дуже складною процедурою.

Основні ознаки виходу відеокарти з ладу:

  • ноутбук включається, але немає зображення на екрані
  • ноутбук періодично вимикається, "застигає" в одному положенні, і картинка не змінюється
  • з'являються різні "артефакти", спотворення зображення
  • картинка на екрані ноутбука ділиться на 4-6 частин
  • неправильні спотворені кольори і елементи робочого столу.

ноутбук включається, але немає зображення на екрані   ноутбук періодично вимикається, застигає в одному положенні, і картинка не змінюється   з'являються різні артефакти, спотворення зображення   картинка на екрані ноутбука ділиться на 4-6 частин   неправильні спотворені кольори і елементи робочого столу

У разі, якщо відеокарта виконана у вигляді окремої мікросхеми, яка вставляється в роз'єм MXM або MXM II, (зовнішня відеокарта) то її можна замінити на нову. Якщо ж це впаяти BGA мікросхема (інтегрована відеокарта), то сдесь є два варіанти ремонту: заміна відеочіпа, або його реболлінг (прогрів).

Заміна відеокарти ноутбука - проводиться на нову, на спеціальній паяльної станції, і гарантує 100% результат успішного ремонту, якого вистачить на довго.

Деякі сервісні центри, а також приватні майстри в цілях здешевлення ремонту практикують прогрів відеокарти ноутбука - це спроба продовжити життя зіпсованої мікросхемі. Таку процедуру ще часто називають реболлінгом. Але тут є підступ: з'явилася плутанина між поняттями реболлінга відеокарти ноутбука, і прогріванням відеокарти ноутбука.

Як відбувається справжній реболлінг відеокарти: випаюється відеочіп з матерінсокй плати ноутбука за допомогою паяльної станції, відновлюються BGA-контакти, мікросхема упаюється назад. Такий метод ремонту є досить ефективним, і дає 100% результат, якщо відеокарта не зламана, а тільки порушилися контакти.

Другий вид реболлінга - прогрів. При реболлінге-прогрів е проводиться нагрів чіпа до температури 400-800 градусів Цельсія, в результаті чого є ймовірність того, що пошкоджені BGA контакти між відеокартою і материнською платою проплавити і відновляться. Але, все ж, виходячи з досвіду, наші фахівці вважають, що реболлінг-прогрів є лотереєю. Відсоток успішного ремонту - 60%, і найнеприємніше в цьому те, що шлюб ремонту виявляється не відразу, а протягом одного місяця експлуатації. Тому, фахівці наполягають виключно на заміну відеокарти на нову, або звичайний реболлінг, незважаючи на більш високу вартість такого виду ремонту.

Вартість заміни дискретної відеокарти (без вартості відеокарти) 200грн Вартість ремонту дискретної / інтегрованої відеокарти ноутбука, вартість комплектуючих включена. від 1400грн Вартість реболлінга відеокарти, південного, північного моста ноутбука, вартість витратних матеріалів включена

1100грн

Термін виконання ремонту: 5-7 днів (при наявності комплектуючих на складі).

Гарантія на роботи 3 місяці.

Гарантія на роботи 3 місяці

Подивитися карту проїзду

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика