Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт відеокарти ноутбука | Новосибірськ | Ремонтний центр Віста-Сервіс

Ознаки: смуги по екрану (зазвичай вертикальні), ієрогліфи, «артефакти», кілька зображень робочого столу (зазвичай спотворені), екран розбитий на квадрати, зображення пливе / рухається / смикається, білий екран, чорний екран. Оскільки зображення може бути відсутнім і з інших причин, точний діагноз в даному випадку поставить тільки інженер.

У більшості випадків це відбувається через перегрів відеочіпа, наприклад при сильному засміченні системи охолодження або періодичному закриванні охолоджуючих отворів (особливо при використанні на ліжку).

Відеоадаптер (відома також як графічна карта, відеокарта, відеочіп) - пристрій, що перетворює зображення, що знаходиться в пам'яті комп'ютера, у відеосигнал для дисплея Відеоадаптер (відома також як графічна карта, відеокарта, відеочіп) - пристрій, що перетворює зображення, що знаходиться в пам'яті комп'ютера, у відеосигнал для дисплея. Відеоадаптер містить графічний процесор (GPU), відеопам'ять, цифро-аналоговий перетворювач ЦАП (RAMDAC), регістри введення виведення, модуль відео-ПЗУ і систему охолодження. Ремонт потрібно майже завжди саме графічного процесора.

Відеокарта може бути зовнішньої (на окремій платі, з'єднаної з материнською платою через роз'єм) або інтегрованою (чіп припаяний безпосередньо до материнської плати). Відеоадаптер також може бути інтегрований в один кристал з південним або північним мостом .

Характеристики:

ширина шини пам'яті - кількість біт інформації, переданої за такт.

обсяг відеопам'яті - обсяг власної оперативної пам'яті відеокарти.

частоти ядра і пам'яті - вимірюються в мегагерцах, чим більше, тим швидше відеокарта буде обробляти інформацію.

текстурная і піксельна швидкість заповнення - показує кількість виведеної інформації в одиницю часу.

висновки карти - VGA, DVI, HDMI, S-Video

Щоб отпаять чіпсет, системну плату нагрівають з двох сторін за допомогою спеціального паяльного обладнання з інфрачервоними нагрівачами і обережно знімають мікросхему так, щоб не зачепити сусідні компоненти. Далі на мікросхемі відновлюються всі висновки (а їх близько декількох сотень) шляхом напування строго однакової кількості припою. Після цього чіп можна встановити назад також шляхом двостороннього нагріву плати.

Під час складання інженер виробляє чистку і перебір системи охолодження . Ця операція є безкоштовною.

Після проведення всіх операцій ноутбук надходить на вихідне тестування шляхом програмної навантаження ноутбука в екстремальному режимі. Ми намагаємося навантажити його сильніше, ніж при використанні ігор і інших ресурсоємних програм, і відстежуємо температуру на основних вузлах.

Хотілося б звернути увагу, що ми намагаємося відновити працездатність чіпа без його заміни. Це робиться для економії Ваших грошей. Однак приблизно в 10% випадків мікросхема від перегріву має внутрішні пошкодження, і нічого не залишається, окрім як встановити нову.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика