Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт материнської плати ноутбука: ціна

  1. ознаки несправності
  2. Особливості ремонту материнської плати
  3. відеокарта
  4. рекомендації

Материнська плата - один з основних елементів ноутбука, який забезпечує зв'язок і взаємодія між усіма компонентами пристрою. Материнська плата відноситься до числа найбільш дорогих деталей, тому в разі її виходу з ладу ремонт ноутбука обійдеться недешево. Щоб уникнути витрат на ремонт, необхідно дбайливо ставиться до ноутбука і не забувати про своєчасне обслуговування. Особливу увагу варто приділяти системі охолодження, адже саме через перегрів найчастіше компоненти материнської плати можуть вийти з ладу. Ремонт материнської плати може знадобитися в разі некваліфікованого втручання в пристрій, в результаті попадання вологи, падіння ноутбука або сильного удару, використання неоригінальних блоку живлення.

ремонт ноутбука

Про несправності материнської плати ноутбука сигналізують такі характерні ознаки як:

ознаки несправності

- Ноутбук не включається чорний екран, харчування включено, але зображення відсутнє

- Тимчасова втрата тачпадом, клавіатурою, портами USB

- Нестабільність включення ноутбука, мимовільні перезавантаження пристрою, ноутбук вимикається відразу ж після включення

- Чи не працює зарядний пристрій, ноутбук не включається з батареєю

Ремонт материнської плати - це складний технологічний процес, для виконання якого необхідно володіти спеціальними знаннями і вміннями, мати достатній досвід і спеціальне обладнання. Все це може забезпечити наш сервісний центр, який виконує ремонт ноутбуків в Мінську . Терміни виконання ремонту і вартість робіт залежить від ступеня пошкодження елемента, адже багато пошкодження діагностувати дуже складно, навіть при використанні спеціального обладнання. Фахівці виділяють ряд типових несправностей, характерних для ноутбуків:

- Поломка роз'єму живлення. У більшості сучасних ноутбуків роз'єм живлення є частиною материнської плати, при необережному поводженні роз'єм розхитується або зовсім виходить з ладу. Усунути несправність можна шляхом заміни вийшла з ладу деталі.

- Поломка внутрішнього блоку харчування. Причиною несправності є, як правило, перепади напруги або замикання контактів.

- Перегорання чіпів материнської плати - північного і південного моста, відеочипа в результаті засмічення системи охолодження.

Особливості ремонту материнської плати

Більшість сучасних ноутбуків мають Одноплатний структуру, тобто основні пристрої комп'ютера (процесор, відеокарта та інші) вбудовані безпосередньо в материнську плату, тому вихід з ладу материнської плати може спричинити пошкодження інших компонентів пристрою. Якщо вийшов з ладу один з компонентів материнської плати ноутбука, виконувати її заміну не має сенсу, досить відремонтувати або замінити деталь, що прийшла в непридатність.

Найчастіше в ноутбуках перегорають мікросхеми або чіпи материнської плати - північний і південний міст, а так же відеочіп. Північний міст являє собою мікросхему, в яку впаюються контролери пам'яті і відеокарта, ремонт північного моста ноутбука передбачає заміну його новим чипом, хоча в деяких випадках вдається реанімувати старий. Відновити чіп можна в тому випадку, якщо відбулося відставання контактних кульок від контактів плати, якщо ж сталося відшарування мікросхеми або вигоряння елементів чіпа, допоможе тільки заміна мікросхеми.

Південний міст має набагато більше компонентів, в ньому встановлений контролер жорсткого диска і оптичного приводу, контролери периферійних портів USB, COM, LPT, може бути контролер клавіатури або інших пристроїв. Відеочіп відповідає за виведення зображення на екран, він може розташовуватися на материнській платі або окремо. Ремонт південного моста ноутбука виконується аналогічно ремонту північного моста. Ремонт мікросхем - це високотехнологічний процес, для виконання якого потрібно спеціальне обладнання і досвідчений фахівець. Спроби виконати ремонт самостійно, зазвичай, закінчуються вельми невдало, в результаті користувачам все одно доводиться звертатися в ремонт ноутбуків.

відеокарта

Одним з найважливіших компонентів ноутбука є відеокарта, за допомогою якої здійснюється висновок інформації на екран. Поломки відеокарти відбуваються через перегрів комп'ютера в результаті засмічення системи охолодження. Ремонт відеокарти ноутбука залежить від того, вбудована вона в материнську плату або розміщена окремо, виконати його дуже складно, тому в майстернях пропонують заміну компонента новим.

В результаті перегріву може постраждати так само такий важливий елемент ноутбука, як процесор. Ми зможемо виконати ремонт процесора ноутбука в разі виникнення таких неполадок, як пошкодження контактних висновків (ніжок) або при виникненні неполадок в системі охолодження. У разі повного виходу елемента з ладу, може бути виконано заміну процесора ноутбука новим. # Ремонт плати ноутбука # в Мінську # ремонт материнської плати ноутбука #hp #acer

рекомендації

Оскільки більшість несправностей материнської плати пов'язані з неполадками в системі охолодження, буде зовсім не зайвим дотримуватися деякі елементарні рекомендації користування ноутбуком:

- Регулярно виконуйте обслуговування і діагностику ноутбука, чистка системи охолодження повинна проводитися не рідше одного разу на рік.

- Не зловживайте сплячим режимом, це може привести до несправності відеокарти, обов'язково вимикайте ноутбук перед транспортуванням.

- Уникайте нагрівання ноутбука, не ставте його на сонячне місце, а так само в місця, що обмежують доступ повітря (диван, ліжко і т.д.)

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика