Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт ноутбуків: якщо по екрану побігли смуги

Навряд чи хтось буде в захваті від ситуації, коли в роботі ноутбука виявилися збої Навряд чи хтось буде в захваті від ситуації, коли в роботі ноутбука виявилися збої. Зокрема одна з проблем, яка потребує негайного вирішення, це поява на екрані смуг. Адже це не дає можливість нормально працювати. У будь-якому випадку необхідний буде ремонт ноутбуків .

Які ж причини такої несправності можуть бути? Для початку смуги бувають різні. І вертикальні, і горизонтальні, і дрібні брижі, і просто нечітке зображення, і пропажа його частини, і поява посередині білої одиничної смуги ... І причини їх появи можуть бути різні. Розглянемо кілька варіантів.

Пошкодження шлейфа дисплея

Механічні пошкодження цієї деталі зустрічаються не дуже рідко. Адже по суті це рухома частина, кришку ноутбука часто окривают і закривають, а сам ноутбук переносять з місця на місце. Якщо кабель спочатку встановлений кілька криво, то ймовірність перетирання вище. Результатом порушеного контакту стає явне погіршення зображення на екрані, коли кришку ноутбука рухають. У випадку пошкодження кабелю - непроста процедура, яка вимагає звернення до ремонт ноутбуків. Самостійна спроба вирішити це питання може привести до пошкоджень матриці. А це - дуже дорога деталь, заміна якої обійдеться явно дорожче, ніж відновлення шлейфу.

несправність матриці

У некотрих випадках смуги на екрані можуть говорити саме про це, хоча це і не найпоширеніша причина. Цю версію можна перевірити, якщо підключити до ноутбука зовнішній дисплей. Якщо зображення виявиться зовнішньому моніторі в повному порядку на, то, швидше за все, питання саме в неправильній роботі матриці. У цьому випадку існує багато проявів. Наприклад, кольори на екрані можуть виявитися інвертовані - темне стає світлим, і навпаки. Також не виключено що пів-екрану буде абсолютно нормальним, а ось інша половина -заліта білим кольором. Також після запуску пристрою можуть з'являтися вертикальні смуги. Зрозуміло, з такою ситуацією впоратися самостійно неможливо, вона зажадає звернення до фахівців. Вони акуратно замінять вийшла з ладу матрицю і все буде працювати так само, як і колись до вознікненія проблеми.

Виникнення проблем з відеокартою

Це найчастіша причина появи смуг на екрані. Відеочіп може відпаяні від системної плати (зазвичай внаслідок перегріву) або ж опинитися зруйнованим. У цьому випадку на екрані можуть з'являтися кольорові смуги відразу після запуску ноутбука. Що саме робити в такій ситуації, вирішать у сервісному центрі. Швидше за все, відновити працездатність відеокарти якщо і вдасться, то на короткий час, її краще замінити. Треба сказати, що заміна відеокарти зазвичай коштує досить дорого, а виникає вона найчастіше внаслідок того, що ноутбука не провела вчасно профілактику, і він перегрівся. Тому найкращий спосіб уникнути такої проблеми - вчасно віддавати свій пристрій на чистку.

Несправність материнської плати

Перегрів руйнівний не тільки для чіпа, але і для материнської плати. Найчастіше вона виявляється пошкоджена саме там, де знаходиться відеочіп. У разі, якщо відеокарта інтегрована, вона є невід'ємною частиною системної плати. У разі виникнення такої проблеми слід розуміти, що вартість материнської плати - це приблизно половина (або більше) вартості ноутбука. Тому якщо модель вже відпрацювала кілька років, то цілком можливо, доцільніше придбати новий пристрій.

Проблеми з підсвічуванням дисплея

У деяких випадках екран виглядає темним, але якщо придивитися, то картинка все-таки є, просто вона настільки неяскрава, що її майже і не видно. Це означає, що дисплей працює, а ось лампа підсвічування - немає. Також можуть виникнути проблеми з пристроєм включення цієї підсвічування. Питання вирішать в авторизованому сервісному центрі, де виконають ремонт ноутбуків. Це досить простий процес, який не займе багато часу. Звертайтеся до фахівців і отримуйте якісне обслуговування!

Які ж причини такої несправності можуть бути?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика