Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт ноутбуків Sony Vaio Ціни. Сервіс-центр "РБК-Компьютерс"

Sony Vaio - це ноутбуки широко відомої у всьому світі компанії Sony

Sony Vaio - це ноутбуки широко відомої у всьому світі компанії Sony.

Ноутбуки Sony Vaio одні з найбільш технологічно наворочених. Всі передові досягнення в області комп'ютерної техніки компанія Sony відразу ж впроваджує в свою продукцію.

Конфіденційність інформації у ноутбуків Sony vaio вище всяких похвал. Ноутбук Sony Vaio підкреслює високий соціальний статус його власника.

Чи не найбільша поширеність цих ноутбуків викликає ряд труднощів при ремонті, адже навіть в Москві, часом буває дійсно важко знайти необхідні комплектуючі для ремонту ноутбука Соні.

Буває виникають такі поломки, деталі для усунення яких доводиться замовляти в одиничному екземплярі і тільки у офіційних дилерів, що значно знижує час ремонту, який зводиться до очікування деталей від дилерів. Хоча варто визнати, що незважаючи на свою «навороченность» і високотехнологічність, ремонт ноутбуків Sony Vaio потрібно вкрай рідко, а основною причиною стає необережне поводження.

Ноутбуки Sony Vaio зараз цінуються своєю надійністю і довговічністю. Буде дивним не відзначити високу якість комплектуючих і відмінний рівень збірки. Все це дозволяє вашому портативному помічникові працювати довго, і не виходити з ладу, якщо, звичайно, ви дотримуєтеся всі правила експлуатації.

Взагалі не можна відзначити якусь типову поломку, яка буде характеру для ремонту ноутбуків Sony Vaio - вийти з ладу може як тачпад, так і дисплей , Хоча найбільш часто ці ноутбуки вимагають заміни північного моста або чіпа «південного» моста.

Справедливості заради відзначимо, що вихід з ладу «північного» і «південного» мостів взагалі часта поломка у багатьох ноутбуків.

Ноутбуки Sony Vaio дуже дорогі і їх поломка викличе велике розлад користувачів. Але не варто засмучуватися завчасно! У нашій компанії вже багато років успішно виконується ремонт ноутбуків sony vaio, незважаючи на всю складність і крихкість цієї моделі ноутбуків.

Яким би ноутбуком ви не володіли, його ремонт - абсолютно не проблема для нас. Яка б поломка не виникла - згоріла відеокарта , Вийшла з ладу материнська плата, не працює клавіатура , Погіршився зображення на моніторі - всі проблеми вирішуються нашими майстрами в найкоротші терміни. Більш того, ми готові надати вам не просто оперативну, а й недорогу комп'ютерну допомогу.

Відмінною рисою нашої компанії поряд з іншими є те, що ми готові здійснити ремонт прямо у вас вдома, тобто вам не доведеться возити ноутбук до нас. Ми не просто встановимо необхідні для відновлення працездатності ноутбука деталі, але і придбати ці деталі можна також у нас. Комплектуючі для всіх ноутбуків завжди в наявності.

ЦІНИ НА РЕМОНТ НОУТБУКІВ SONY VAIOЦіна, крб.

Діагностика ноутбука безкоштовно Установка програм на ноутбук Sony Vaio (за 1 од.) 100-500 Видалення вірусів з ноутбука 500 Заміна матриці (екрану) ноутбука Sony Vaio (без вартості матриці) 800 Заміна клавіатури ноутбука (без вартості клавіатури) 400 Заміна жорсткого диска (без вартості жорсткого диска) 500 Чистка ноутбука від пилу з заміною термопасти 500-1500 Заміна системи охолодження (включаючи запчастини) 2500 Заміна штекера (роз'єму) харчування ноутбука Acer 500-1500 Ремонт корпусу (петель) ноутбука 1000-2500 Ремонт ноутбука після залиття 1500-3500 заміна материнської плати ноутбука Sony Vaio ( ез вартості плати) 1200 Заміна шлейфу ноутбука (включаючи вартість шлейфу) 2500 Заміна (перепайка) відеочипа (без вартості відеочипа) 2100 Заміна Північного моста (без вартості мікросхеми) 2300 Заміна Південного моста (без вартості мікросхеми) 2400 Прошивка мікросхеми БІОС ноутбука Sony Vaio на программаторе 1500

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика