Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт комп'ютерів Apple

 1. Ремонт macbook фахівцями - це:
 2. Ремонт Macbook в сервісному центрі Unlock.spb
 3. Особливості ремонту Macbook
 4. Послуги сервісного центру unlock.SPB:

Будь-яка техніка час від часу потребує ремонту, і ноутбуки Apple не виняток. Причин для того, щоб звернутися в сервісний центр, може бути маса - від звичайного технічного обслуговування до складного ремонту з заміною складових. Так, кожному з нас, може знадобитися ремонт macbook вартість якого буде залежати від ступеня поломки при необережному поводженні з технікою або від установки ненадійного програмного забезпечення. Сподіваємося, що ваша техніка буде служити максимально довго, однак якщо вам все ж знадобився ремонт macbook в москві, то чекаємо вас в нашому сервісному центрі.

Ремонт macbook фахівцями - це:

 • заміна несправних комплектуючих;
 • налаштування програмного забезпечення;
 • оптимізація операційної системи;
 • тільки оригінальні комплектуючі.

Не варто засмучуватися з приводу несправностей свого Macbook - в нашому центрі ви зустрінете тільки кваліфікованих співробітників, здатних виконати навіть найскладнішу роботу по ремонту техніки Apple.

У нашому прайс-листі всі ціни включають в себе і вартість робіт і вартість запасних частин. Дуже важливо, що з Вас не візьмуть ні копійкою більше і всі ціни є кінцевими.
Зверніть увагу, що ціна залишається фіксованою навіть в разі, якщо необхідні запчастини на Macbook і iMac потрібно замовляти у зарубержних постачальників-партнерів.
Наші майстри використовують тільки оригінальні запчастини, в яких ми впевнені і на які даємо гарантію.

Тип ремонту

Macbook
Pro

Macbook  Pro

Macbook
Air

Macbook  Air

Macbook
Unibody

Macbook  Unibody

Apple
iMac

Apple  iMac

Mac
Mini

Mac  Mini

час на ремонт * Діагностика безкоштовно 5 хв Резервне копіювання даних з iMac
(Якщо необхідно) безкоштовно від 20 хв Заміна матриці від 9250 р. від 7700 р. від 15500 р. - 40 хв Заміна жорсткого диска від 3990 р. від 3000 р. 40 хв Заміна скла від 6200 р. від 5990 р. від 12900 р. - 40 хв Заміна відеокарти від 8200 р. від 8000 р. від 12500 р.

від 7500 р.

50 хв Заміна камери від 5200 р. від 4900 р. від 7000 р. - 50 хв Заміна кулера від 1500 р. 40 хв Заміна роз'ємів від 2150 р. від 2000р. від 2150 р. від 1990 р. 60 хв Заміна приводу від 4500 р. від 4050 р. від 5000 р. - 60 хв Заміна акумулятора від 4200 р. від 3700 р. - - ** Заміна контролерів від 4150 р. 50 хв Ремонт корпусу від 5900 р. від 5300 р. - від 6050 р. 120 хв Заміна процесора від 5500 р. від 5200 р. від 5500 р. від 5600 р. 60 хв Заміна клавіатури від 4300 р. від 5700 р. - - 50 хв Заміна пам'яті від 2600 р. від 3700 р. 40 хв Гравіювання клавіатури від 1350 р. - - 120 хв Чистка Macbook від 1300 р. від 1250 р. 60 хв Чи не знайшли, то що потрібно? Зателефонуйте за телефоном 8 (812) 905 91 11 і ми допоможемо Вам!

* - Час на ремонт вказано за умови, що майстер вільний і все запчастини в сервісі Macbook і iMac в наявності
** - робота займає близько 10 хв, але для повної впевненості ми проводимо тестування на заряд-розряд, що займає більше часу

Ремонт Macbook в сервісному центрі Unlock.spb

Як і в будь-якому іншому випадку, обслуговування apple macbook і imac, а головне, ремонт macbook pro або ремонт macbook air - це складне завдання, яке вимагає виключно професійного підходу Як і в будь-якому іншому випадку, обслуговування apple macbook і imac, а головне, ремонт macbook pro або ремонт macbook air - це складне завдання, яке вимагає виключно професійного підходу. Легендарне якість збірки макінтошів - це одне з головних переваг цієї техніки. Всі комплектуючі в найтоншому Apple підігнані дуже точно, для заміни яких необхідні спеціальні навички та інструментарій. Для ремонту техніки цього виробника також необхідно і спеціально обладнане робоче місце, де виключено потрапляння в корпус пилу і вологи і дотриманий температурний режим. Сьогодні ремонт ноутбуків apple готові запропонувати численні центри обслуговування, проте якісний і професійний сервіс - лише одиниці.

Особливості ремонту Macbook

На жаль, часто відновлення і ремонт mac (макінтошів) в несертифікованих центрах призводить до появи додаткових несправностей. Наш сервісний центр mac надасть не тільки всі необхідні ремонтні послуги, але і запропонує кваліфіковану консультацію фахівця і гарантію на всі проведені роботи. Також у нас можливий терміновий ремонт макбуков (Москва) для тих, хто поспішає насолоджуватися роботою на своєму ноутбуці в найкоротші терміни.

Послуги сервісного центру unlock.SPB:

 • Термінова заміна матриці macbook air та інших моделей лінійки Apple.
 • Якісна заміна оперативної пам'яті macbook з установкою ідентичного модуля зі збільшеним об'ємом.
 • А також заміна жорсткого диска macbook при серйозному пошкодженні і ремонт hdd при незначних проблемах.
 • чистка ноутбука , Оптимізація роботи системи, установка необхідних додатків і багато іншого.

До початку ремонту наш фахівець проведе повну діагностику системи і уточнить, в чому саме проблема (не включається macbook, гасне екран, перегрівається корпус і так далі) і повідомить вам орієнтовну вартість робіт.

В Чи не знайшли, то що потрібно?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика