Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт телефонів в Харкові на Холодній Горі

Поломка мобільного телефону, як правило, відбувається несподівано і викликає масу незручностей для користувача. Батьки не можуть зв'язатися з дітьми, ділові люди - з партнерами, порушуються плани. Тому в разі неполадок кожен власник несправного пристрою починає шукати майстерні по ремонту телефонів в Харкові на Холодній Горі, де проведуть ремонт мобільного телефону швидко, недорого і якісно.

Послуги з ремонту пропонують багато сервісні центри, але якщо ви дорожите своїм телефоном, не варто звертатися в першу-ліпшу майстерню з найнижчими цінами, оскільки неякісний ремонт може призвести до повторних поломок або більш серйозні ускладнення, що спричинить за собою додаткові витрати.

Діагностика телефону безкоштовно (у разі відмови від ремонту - 150 грн) Від 1 дня Заміна роз'ємів (microUSB, навушників) 200 - 450грн Від 1 дня Заміна гнізда для SIM / Flash 150 - 300 грн Від 1 дня Заміна шлейфу 150 - 450грн Від 1 дня Заміна АКБ 400 - 700грн Від 1 години Заміна кнопок / мікрофона / динаміка 150 - 450грн Від 3 годин Прошивка телефону (відновлення ПО) 300 - 400грн Від 1 години Перенесення / збереження даних з Flash 200 - 500грн Від 1 дня Встановлення / налаштування програмного забезпечення 150 - 300 грн Від 1 години Ремонт корпусу після деформації 150 - 300 грн Від 1 дня Заміна сенсорного скла (тачскрін) 300 - 400грн (робота по заміні) Від 1 дня Заміна дисплейного модуля (сенсор + дисплей) 400 - 500грн (робота по заміні) Від 3 годинників Ремонт материнської плати після залиття 500 - 800грн (без вартості запчастин) Від 2 днів Ремонт материнської плати після стороннього втручання 600 - 1200 грн ( без вартості запчастин) Від 2 днів Заміна eMMC пам'яті 600 - 1700 грн (з вартістю запчастин) Від 1 дня

* Всі види робіт і ціни на них узгоджуються з клієнтом, на розкид цін впливає складність ремонту і вартість запчастин.

** при наявності запасних частин.

Якщо ваш мобільний став проявляти ознаки неполадок, швидко розряджається, отримав пошкодження екрану або корпусу при падінні, раптово вимкнулося і не включається, можна, звичайно, придбати новий мобільний телефон.

Але не завжди такі неприємності відбуваються з пристроєм, яким ви користуєтеся не перший день або рік. Вийти з ладу з різних причин може зовсім новий мобільний телефон останньої моделі. Такий пристрій краще постаратися врятувати, оскільки проблема може бути не найскладнішою і ремонт зажадає зовсім небагато часу і коштів.

Швидкий і якісний ремонт телефонів в Харкові пропонує сервісний центр MODERATOR. Ми обслуговуємо і ремонтуємо мобільні телефони практично всіх марок і моделей, усуваємо несправності будь-якого характеру і складності.

Якщо ви довірите обслуговування телефону сервісним інженерам нашого центру, то професійна діагностика вашого пристрою буде проведена на безкоштовній основі. Якщо ви шукаєте в Харкові терміновий ремонт телефонів, можете сміливо звертатися в сервісний центр MODERATOR. Мобільний телефон з дрібними несправностями буде відремонтовано в день звернення протягом 30 - 60 хвилин. Ремонт залитого мобільного телефону в СЦ MODERATOR проводиться відразу ж при зверненні і без черги, але потребує більше часу за рахунок складності відновлення материнської плати.

Якщо вам потрібен складний або терміновий ремонт телефонів в Харкові за доступними цінами, з використанням оригінальних запасних частин і наданням гарантії, правильним рішенням буде звернутися в СЦ MODERATOR, який надає такі послуги на рівні, який відповідає високим вимогам Асоціації сервісних центрів (СНД), де ми першими в Харкові отримали статус учасника програми "Чесний ремонт" .

Як показує практика і досвід наших сервісних інженерів, в Харкові найчастіше ремонт телефонів потрібно пристроїв, які постраждали з вини самих користувачів. Невеликі розміри і наявність сенсорного екрану робить мобільний телефон уразливим до всякого роду механічних впливів. Мобільники гублять на тверду поверхню, на них сідають, заливають рідинами. Як наслідок, найбільш часта поломка - механічне пошкодження екрану або корпусу.

 • Пошкоджений сенсорний екран. Скло у мобільного телефону досить і крихке, тому тріщини і відколи - поширена проблема. В такому випадку не обійтися без заміни сенсорного скла. Але варто пам'ятати про те, що у мобільних телефонів деяких виробників, таких як Samsung, Apple, Nokia, сенсор і дисплей являють собою єдиний модуль. Тому при пошкодженні скла проводиться заміна цілого модуля.
  У деяких випадках заміна скла можлива, тому ремонт мобільного телефону обійдеться дешево. У нашому сервісному центрі завжди є в наявності дисплейні модулі, тому усунення такої несправності проводиться в день звернення.
 • Мобільник не включається. Причина може бути банальною - у телефону просто розрядилася батарея, а користувач не звернув на це уваги. Але якщо причина криється в несправності, то це може бути пов'язано з серйозними проблемами в процесорі і багатьма іншими неполадками - збоями або несправностями контролера харчування, порушеннями в ланцюзі харчування або ушкодженнями плати внаслідок механічної дії.
  Точну причину неможливості включити мобільний телефон може встановити тільки кваліфікований інженер після проведення детальної діагностичної перевірки.
 • Неполадки програмного характеру. Також є поширеною проблемою. Такі неполадки часто виникають при використанні неофіційних програмних продуктів. Усувається така несправність шляхом перепрошивки пристрою. В СЦ MODERATOR програмний ремонт проводиться з використанням спеціального софту. У нас також можна замовити чистку телефону від шкідливого програмного забезпечення.
 • Пошкодження роз'єму для зарядного пристрою або USB. Поширена несправність, оскільки при активному користуванні мобільником, доводиться часто заряджати батарею. Неакуратне підключення часто призводить до механічного пошкодження роз'єму, тому при ремонті телефону з таким діагнозом проводиться заміна пошкодженого роз'єму.
 • Пошкодження шлейфа. Така несправність характерна для телефонів-слайдерів і телефонів-розкладачок. Шлейф, який з'єднує дві частини телефону, часто перетирається або переломлюється. Як наслідок - у мобільника зникає звук або частина зображення на екрані. У цьому випадку знадобиться заміна шлейфу.
 • Відсутність зображення на екрані, пошкодження дисплея. Виникає після падіння пристрою і часто супроводжується тріщинами на дисплеї. Усувається така несправність шляхом заміни дисплея.
 • Погано чи зовсім не чути співрозмовника, або не чують вас. Неполадки такого характеру пов'язані з виходом з ладу мікрофона або динаміка. Найбільш ймовірна причина поломки - механічна дія або потрапляння вологи в пристрій. Для ремонту телефону необхідна заміна несправних компонентів.
 • Пошкодження корпусу або корпусних елементів. Також часта проблема, з якою звертаються власники мобільників в наш сервісний центр. Ремонт телефону з розбитим корпусом проводиться шляхом його заміни. Для цього пристрій розбирають і поміщають в новий корпус. Ми завжди зможемо підібрати корпус до будь-якої моделі мобільного телефону, тому для ремонту потрібно зовсім небагато часу.
 • Залитие мобільного телефону рідиною. Ця проблема характерна для всіх видів мобільних пристроїв. У разі залиття телефону користувачу слід якомога швидше вивільнити акумулятор. Не варто самостійно сушити телефон феном або яким-небудь іншим домашнім способом. При цьому рідина може проникнути ще глибше або станеться оплавлення внутрішніх компонентів. Наслідки некваліфікованого втручання можуть зажадати більш дорогого ремонту або мобільний телефон стане неремонтоздатність. Тому для термінового ремонту телефону в Харкові після вилучення батареї слід відразу звернутися в сервісний центр.

З зазначеними та багатьма іншими проблемами, які виникають в ході експлуатації мобільних телефонів, ви можете звернутися в сервісний центр MODERATOR. Ми проводимо терміновий, складний, післягарантійний ремонт мобільних телефонів на найвищому рівні.

Тут є все для усунення найскладніших несправностей - досвідчені сервісні інженери, сертифіковане обладнання та запас оригінальних запасних частин, висока якість яких гарантується виробником.
Оскільки значна частина несправностей є результатом недбалого ставлення користувача, то проходження невеликим рекомендацій щодо експлуатації мобільних телефонів допоможуть уникнути багатьох поломок і пов'язаних з їх усуненням витрат.

Будь-яка техніка потребує дбайливого ставлення та при дотриманні простих правил експлуатації працює стабільно протягом тривалого часу. Отже, щоб ваш мобільник довго не потребував ремонту, дотримуйтесь невеликим рекомендацій:

 • Перше, що потрібно зробити після покупки мобільного телефону - ознайомитися з інструкцією до пристрою. Там викладені основні моменти, що стосуються правильної експлуатації мобільної техніки. Рекомендації слід дотримуватися, щоб уникнути ремонту нового мобільного телефону.
 • Новий телефон з новою батареєю слід кілька разів піддати процедурі заряд - повний розряд батареї.
 • Мобільний телефон слід берегти від ударів, падінь, здавлювання. Саме ці фактори найчастіше призводять до всіляких поломок. Тому використовуйте захисну плівку, носите телефон в чохлі і не кидайте його місцях, доступних для маленьких дітей і домашніх вихованців.
 • Волога - один з основних ворогів мобільних пристроїв. Попадання усередину вологи призводить до розвитку корозійних процесів, що загрожує серйозними проблемами. Тому не варто класти пристрій на стіл з напоями та їжею, брати з собою в приміщення з підвищеним рівнем вологості.
 • Пил і інші забруднення. Можуть погіршити функціонування рухомих елементів телефону. Тому краще зберігати телефон в чохлі і не тримати його в сильно запилених приміщеннях.
 • Використовуйте оригінальний зарядний пристрій.
 • У разі появи ознак несправностей не намагайтеся самостійно розбирати пристрій, чистити його або паяти. Це з великою часткою ймовірності погіршить ситуацію. Тому при будь-яких проблемах звертайтеся до професіоналів - в сервісний центр MODERATOR.

ЯК НАМ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ АБО НАПИСАТИ:

Холодна гора: 057-780-77-39, 050-887-77-39, 093-637-37-39.

Наукова: 073-973-00-30, 068-973-00-30.

Салтівка: 099-332-48-18, 063-813-04-09.

Комун. ринок: 093-064-52-22, 097-624-32-22.

Пошта: [email protected]

Skype: moderator.in.ua

Viber: 093-637-37-39

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика