Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт Xbox One

Ремонт Xbox One в Санкт-Петербурзі Ремонт Xbox One в Санкт-Петербурзі.

Наш сервіс-центр здійснює ремонт Xbox One в Санкт-Петербурзі в найкоротші терміни. Ми виробляємо ремонт Xbox One будь-якої складності і без втрати в функціоналі. Якщо ваша консоль Xbox One не працює, то наш сервіс-центр радий запропонувати якісний і швидкий ремонт.

Ремонт Xbox One, так само, як і ремонт інших ігрових консолей, повинен проводитися досвідченими фахівцями і тільки в сервісному центрі. Так як щільність і інтегрованість різних модулів і плат настільки висока, що ремонт Xbox One вимагає обов'язкової наявності спеціалізованого обладнання.

Кожен з наших фахівців знайомий з основними проблемами, які можуть виникнути з Xbox One, і знає оптимальний шлях вирішення проблем.Еслі ви помітили, що ігрова приставка стала працювати з перебоями, перегрівається, коли включена, пропадає звук або зображення, щоб уникнути повної втрати працездатності ігровий консолі не намагайтеся полагодити її самостійно.

Сервісний центр ConsoleFix має все необхідне для того, щоб забезпечити якісний ремонт Xbox One. Фахівці нашої компанії проконсультують Вас з приводу виниклої несправності, візьмуть приставку на безкоштовну діагностику, коректно і якісно проведуть тестування і оцінять розмір збитку за термінами і вартістю.


Фахівці нашої компанії проконсультують Вас з приводу виниклої несправності, візьмуть приставку на безкоштовну діагностику, коректно і якісно проведуть тестування і оцінять розмір збитку за термінами і вартістю

Основні несправності ігрової приставки Xbox One:

Xbox One не читає диски. Одна з основних несправностей - вихід з ладу оптичної головки приводу. Як показує практика, оптичні головки Blue-Ray найслабшим елементом в порівнянні з іншими частинами приводу Xbox One. Вони найчастіше виходять з ладу. Не рідкісні і інші механічні поломки приводу.

Xbox One не приймає диск (приставка не була заковтує диск). Найчастіше причина такої несправності - механічна дія або сторонні предмети в приводі пристрою. Несправність електроніки зустрічаються рідше.

Xbox One Немає зображення на екрані. Як і в новітніх ігрових консолях, в XBox One встановлений потужний графічний чіп. Він так само гріється як і звичайні графічні процесори. При порушенні охолодження відеочипа (перегрів) або при механічному впливі (удар, падіння, вібрації) на ігрову приставку, пайка графічного чіпа може порушиться, або сам чіп може перегрітися, через що ігрова консоль або перестане включатися, або несправність проявиться у вигляді відсутності зображення.

Xbox One не вмикається. При включенні горить червоний індикатор харчування. Існує безліч причин по яким ігрова консоль Xbox One може перестати включатися. Це і програмна помилка, і механічний вплив, і несправність блоку живлення і т.д. Більш точно несправність можна виявити при діагностиці Xbox One в умовах майстерні, при наявності обладнання.

Прошивка Xbox One. На даний момент інформації, що стосується прошивки ігрової приставки Xbox One, не надходило. Швидше за все компанія Microsoft буде ретельно приховувати дані і методи модифікації своєї ігрової консолі. Не в інтересах компанії та її партнерів дозволяти користувачам грати в піратські ігри викачані з торентів на новій, ще не окупить себе ігровій приставці. Чекати пристроїв типу XKEY для Xbox One теж не варто. "Розробникам" подібних пристроїв поки ніхто не дасть потрібної інформації і технічних даних для втілення цієї ідеї в життя.

FreeBoot Xbox One. Ви ще вірите, що такі речі як FreeBoot, GlitcHack (RGH), Jtag і інші модифікації справа рук сторонніх хакерів? Не спокушайтеся. Такі гіганти як Microsoft мають всі можливості для захисту програмного забезпечення та "заліза" в своїх продуктах, при бажанні, звичайно. Але зате, существет особливий метод закачування ігор на консолі Xbox One, котрой в даний момент знаходиться на стадії розробки.

Але зате, существет особливий метод закачування ігор на консолі Xbox One, котрой в даний момент знаходиться на стадії розробки

Переваги роботи з нами:

Довіряючи ремонт Xbox One майстрам нашого сервіс-центру, ви отримуєте наступні плюси:

  • використання тільки оригінальних високоякісних запасних частин і деталей;
  • оперативне рішення проблеми;
  • гарантія на проведені ремонтні роботи;
  • професійне обладнання;
  • широкий спектр послуг - заміна (пайка) відеочіпів, ремонт дисководів, роз'ємів живлення, HDMI, USB, прошивка, очищення від пилу, усунення програмних помилок.

Звертайтеся в сервіс-центр «ConsoleFix», ми проводимо ремонт ігрових приставок Xbox One з будь-якою несправністю в найкоротші терміни і за доступну ціну.
Вартість ремонту приставок Xbox One можна дізнатися в розділі: "Ціни"
З усіх питань звертатися за тел .: 8 (812) 913-88-24, 920-83-89

Ви ще вірите, що такі речі як FreeBoot, GlitcHack (RGH), Jtag і інші модифікації справа рук сторонніх хакерів?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика