Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт ноутбуків в Мінську

 1. Основний перелік робіт по ремонту ноутбуків в нашій майстерні:
 2. Ремонт ноутбуків всіх світових брендів
 3. Типові несправності лептопів під час вступу до сервіс:

Наша майстерня проведе ремонт ноутбука в Мінську «під ключ» в найкоротші терміни за конкурентною ціною. Інженери нашої майстерні допоможуть усунути навіть складні поломки при яких лептоп може не включається, що не стартувати, включається, працювати повільно, з постійними помилками та інше. Також проведемо весь комплекс ремонтно-профілактичних робіт при перегревах і зависання ноутбука під навантаженням.

Основний перелік робіт по ремонту ноутбуків в нашій майстерні:

 • Оперативна діагностика ноутбука в нашому ноутбук-сервісі;
 • Комплексний ремонт материнської плати ноутбука;
 • Перепайка чіпсета: північного, південного моста;
 • Заміна роз'єму живлення ноутбука;
 • Заміна роз'єму для навушників;
 • Ремонт і заміна матриці екрана;
 • Відновлення клавіатури, корпусних елементів, відмивання материнської плати від наслідків залиття;
 • Діагностика і заміна вінчестера (жорсткого диска), DVD, блоку живлення;
 • Чистка ноутбука від пилу і заміна термопасти для усунення перегріву;
 • установка Windows , Програмного забезпечення, антивірусів з виїздом майстра компанії на будинок.

Ремонт ноутбуків всіх світових брендів

В якості додаткової послуги, пропонуємо кур'єрську доставку ноутбука для діагностики і подальшого ремонту в межах міста Мінська.

Типові несправності лептопів під час вступу до сервіс:

 1. Немає зображення на екрані - ноутбук включений (чорний екран ноутбука під час завантаження). Така поломка може бути наслідком декількох причин: вихід відеокарти, чіпсета (північного і південного моста) ноутбука з ладу, перелом шлейфу матриці, пошкодження bios материнської плати і ін. Для точного визначення потрібна більш детальна діагностика. Діагностика в нашому сервісі - безкоштовна! Можливий виїзд кур'єра з документами в будь-який район міста Мінська.
 2. Ноутбук не включається - немає звуків, характерних для увімкнено. У такому випадку може бути проблема з контролерів харчування, зарядним пристроєм, гніздом харчування, іноді чіпсетом.
 3. Проблема із зображенням або матрицею ноутбука. Джерело проблеми, як правило, механічні пошкодження матриці, вихід з ладу інвертора, ламп підсвічування, шлейфа. Можливий вихід з ладу відео формуючого пристрою - відеокарти.
 4. Вийшла з ладу клавіатура. Залита, пошкоджена механічно, або просто перестала працювати. Заміна клавіатури виправить таку проблему радикально. У разі заміни передбачена гарантія до одного року. Можливий виїзд майстра для заміни на будинок.
 5. Гніздо живлення розхитане або зламано. Зазвичай необхідно просто замінити гніздо входу блоку живлення на абсолютно нове.
 6. Ноутбук був залитий рідиною. Дуже різними можуть бути наслідки від залиття ноутбука: оксид на струмопровідних доріжках, вигоряння чіпсета, коротке замикання, вихід з ладу компонентів і модулів. Таким чином, ремонт може бути як досить простим і недорогим, так і досить складним, з відмиванням материнської плати і перепайкой мостів.
 7. Перегрів ноутбука і мимовільні відключення під час роботи. Дані «речі» можуть відбуватися з ноутбуком як наслідок один одного, так і не залежно один від одного. У свою чергу часті відключення можуть привести до більш складним поломок. Рішення проблеми досить просто: провести якісну чистку та заміну термопасти. Надалі стежити за температурою і вчасно проводити профілактичні заходи.
 8. Чи не завантажується операційна система Windows. Досить поширена проблема. Встановити ОС на ноутбук не складно - складніше відновити працездатність всіх додатків і зберегти дані.

Ремонт ноутбуків в Мінську в нашому сервісі - гарантія надійної і тривалої роботи Вашого лептопа.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика