Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт Ноутбуків в Харкові з гарантією

  1. Що ж робити, якщо Вам потрібно відремонтувати ноутбук?
  2. Розглянемо основні проблеми, що виникають з ноутбуком.
  3. Ноутбук гальмує, сильно гріється , Відключається або сам перезавантажується через деякий час
  4. Ноутбук не включається
  5. Чорний екран, але при цьому індикатор живлення світиться
  6. Ви залили рідиною (водою, вином, соком, пивом і т.п.) ноутбук
  7. Ви розбили екран ноутбука або відламали кріплення верхньої кришки
  8. Ноутбук практично відразу вимикається після відключення зарядного пристрою

Сьогодні практично у кожної людини є мобільний комп'ютер у вигляді ноутбука, нетбука або ультрабука

Сьогодні практично у кожної людини є мобільний комп'ютер у вигляді ноутбука, нетбука або ультрабука. Купуючи його ми, звичайно ж, сподіваємося, що він буде нам служити дуже довго. Але часто трапляється ситуація, що Ваш «мобільний друг» з яких-небудь причин виходить з ладу. При цьому вийти з ладу ноутбук може як в період гарантійного обслуговування, так і після його закінчення і перед Вами постає питання де ж в Харкові можна виконати діагностику і зробити якісний ремонт ноутбука.

Що ж робити, якщо Вам потрібно відремонтувати ноутбук?

Якщо Ноутбук знаходиться на гарантії, то, зрозуміло, вам потрібно звернутися до авторизованого сервісного центру і безкоштовно відремонтувати ноутбук. У Харкові є досить багато сервісних центрів по ремонту ноутбуків, авторизованих фірмами Asus, Acer, Samsung, LG, Lenovo, Dell, Hewlet-Packard (HP). Основним мінусом цих сервісних центрів є те, що вони найчастіше не ремонтують пристрій самостійно, а відправляють його в Київ. Така схема займає дуже багато часу, але при цьому ремонт буде проведений безкоштовно, якщо звичайно Ви, як користувач, не винні в поломці. Зрозуміло, що Ви не втратите гарантію.

А що ж робити, якщо термін гарантії минув? Після закінчення гарантійного терміну безкоштовний ремонт ноутбука неможливий, тому Ви можете відразу звертатися в НЕ авторизованого сервісного центру. Ремонт в авторизованим сервісним Центрі, як правило, дешевше, а за якістю може перевершувати рівень авторизованих сервісів. Тим більше, що ремонт ноутбуків проводиться в Харкові, безпосередньо в сервісному центрі.

Розглянемо основні проблеми, що виникають з ноутбуком.

Ноутбук гальмує, сильно гріється , Відключається або сам перезавантажується через деякий час

Якщо Ваш улюблений девайс став помітно повільніше працювати (в побуті - «гальмувати»), це може бути пов'язано з несправністю як апаратної, так і програмної частини ПК Якщо Ваш улюблений девайс став помітно повільніше працювати (в побуті - «гальмувати»), це може бути пов'язано з несправністю як апаратної, так і програмної частини ПК.

Зазвичай проблеми апаратної частини пов'язані з тим, що ноутбук сильно гріється через те, що система охолодження заблоковано пухом і сміттям. Допомогти Вам зможе послуга чистки ноутбука від пилу , Що включає в себе повне розбирання, усунення пилу та іншого сміття з системи охолодження, заміну термопасти і термопрокладки, мастило кулера (вентилятора), який може набридливо гудіти.

Чистити ноутбук необхідно не рідше, ніж 1 раз на рік при інтенсивному використанні. Якщо у Вас вдома є домашні тварини, то частіше. Якщо нехтувати перегрівом, то це може привести до того, що ноутбук просто перестане включатися або буде сам перезавантажуватися.

Превентивна чистка ноутбука від пилу дозволяє надалі дуже сильно заощадити, тому що не доведеться виконувати складний і дорогий ремонт ноутбука в майбутньому.

Ноутбук не включається

Причини може бути три: несправне зарядний пристрій, несправність в ланцюзі харчування, несправний акумулятор. Остання несправність діагностується дуже просто. Спробуйте вийняти акумулятор і спробувати включити ноутбук без нього, якщо допоможе, то доведеться замінити несправний акумулятор або працювати від мережі з відключеною батареєю.

Якщо ж несправне зарядний пристрій, то також можна замінити або ж відремонтувати зарядний пристрій в залежності від того, рентабельний чи його ремонт. Категорично не радимо Вам самостійно виконувати ремонт зарядного пристрою ноутбука, тому що Ви можете вивести з ладу свій девайс. Так само не рекомендуємо Вам підключати Ваш Ноутбук до зарядці іншого ноутбука, тому що різні моделі мають різні параметри харчування.

Якщо ж несправність в ланцюзі харчування, то визначити точну причину несправності можливо тільки після повної діагностики.

Якщо ноутбук перестав включатися після сильного перегріву, то причина може бути в несправності мікросхеми північного або південного моста, що вимагає проведення робіт по реболлінгу або заміні чіпів Ноутбука .

Чорний екран, але при цьому індикатор живлення світиться

Якщо при включенні Ваш ноутбук включається як зазвичай, але при цьому на екрані неможливо нічого розгледіти, то спробуйте посвітити на екран ліхтариком. Якщо Вам при світлі ліхтарика вдасться розгледіти зображення на екрані, то у Вас вийшла з ладу система підсвічування матриці ноутбука. Ремонт даної несправності ноутбука проводиться шляхом ремонту або заміни лампи підсвічування або інвертора .

Якщо ж при світлі ліхтарика не вдалося розгледіти зображення на екрані, то причина може бути в відео-чіпі і може знадобитися його заміна.

Ви залили рідиною (водою, вином, соком, пивом і т.п.) ноутбук

Часто трапляються ситуації, що Ви пролили каву, чай, пиво, воду або яку-небудь іншу рідину на ноутбук Часто трапляються ситуації, що Ви пролили каву, чай, пиво, воду або яку-небудь іншу рідину на ноутбук. По можливості швидше відключіть Ноутбук від мережі і від'єднайте акумулятор.

Багато користувачів говорять, що якщо просто просушити ноутбук феном, або просто дати йому полежати пару днів, то він просохне і все буде в повному порядку. Насправді після такої події дефект може проявиться не відразу, а тільки, коли рідина добереться до певних місць на материнській платі. При цьому, як випливає з досвіду, вартість ремонту безпосередньо залежить від часу, протягом якого Ви намагаєтеся самостійно позбутися від вологи.

Іншими словами, чим довше Ви не звертаєтеся до Сервісного Центру з залитим ноутбуком, тим складніше і дорожче буде коштувати його ремонт. У разі потрапляння всередину агресивної рідини (вина, соку, пива, газованої води) через кілька днів ремонт стає практично неможливим. Тому радимо Вам відразу ж після потрапляння рідини всередину ноутбука виймати акумулятор і нести свій девайс в Сервісний Центр.

У нашому Сервісному Центрі залиті ноутбуки потрапляють в ремонт до Сервісному Інженеру без черги. І так як ремонт проводиться прямо на місці в місті Харкові, то це значно збільшує шанси на ремонт залитого ноутбука.

Ви розбили екран ноутбука або відламали кріплення верхньої кришки

Наприклад, Ви його упустили або просто випадково розчавили. Ремонт в даному випадку полягає в заміні матриці ноутбука на нову, при цьому практично завжди є можливість усунути практично всі дефекти корпусу, від заміни петель, до відновлення пластмасових частин. Детальніше можете прочитати в статті про ремонті корпуск ноутбука .

Ноутбук практично відразу вимикається після відключення зарядного пристрою

Ну, тут, думаю, все і так ясно. Міняємо акумулятор ноутбука на новий, ось, власне, і весь ремонт. Якщо контролер харчування ноутбука несправний і акумулятор просто не заряджається, то необхідно виконати повну діагностик у і заміну вийшли з ладу, в процесі ремонту.

Якщо у Вас виникли будь-які з перерахованих проблем з ноутбуком або нетбуком і Ви хочете відремонтувати його в місті Харкові, Ви завжди можете звернутися в наш Сервісний Центр. Наші Сервісні Інженери за допомогою спеціалізованого обладнання проведуть повну діагностику Вашого ноутбука або нетбука і виконають якісний ремонт в встановлені терміни .

Ми обслуговуємо пристрої торгових марок Asus, HP, Lenovo, Acer, Dell, Samsung, Sony, Toshiba, Apple, eMachines, Packard Bell, MSI, Fujitsu, Compaq, Fujitsu Siemens, LG, Xiaomi, Impression, Prestigio, Gateway, DEXP, DNS , IBM, Clevo, Alienware і інші.

Ваш Сервісний Центр FreshIT.

Що ж робити, якщо Вам потрібно відремонтувати ноутбук?
Що ж робити, якщо Вам потрібно відремонтувати ноутбук?
А що ж робити, якщо термін гарантії минув?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика