Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт iPhone в Києві

 1. заміна екрану
 2. Проблеми зі звуком
 3. Заміна задньої панелі
 4. заміна акумулятора
 5. Відновлення після води
 6. прошивка iPhone
 7. Інші види ремонту
 8. вартість ремонту

Шукаєте, де починають iPhone в Києві? Ви потрапили за адресою. Ремонтуємо все, що можна виправити і навіть більше. Терміновий ремонт від півгодини і до 2 днів в залежності від несправності.

 1. Заміна розбитого екрану
 2. Рішення проблем зі звуком
 3. Заміна задньої панелі
 4. заміна акумулятора
 5. Ремонт після води
 6. прошивка
 7. Інші види ремонту

заміна екрану

Заміна дисплея iPhone необхідна якщо розбита або розчавлена ​​ЖК-матриця, якщо з'явилися смуги або окремі биті пікселі, якщо дисплей iPhone показує тільки білим або синім кольором. Зазвичай таке відбувається, якщо телефон притиснули або трохи перегнули, наприклад сіли на нього або носили в задній кишені джинсів.

Заміна сенсорного скла iPhone виконується якщо iPhone не реагує на дотик до екрану, якщо з'явилися тріщини після удару, частково не працює тачскрін iPhone, екран не реагує належним натискання. Заміна скла і сенсорної панелі на моделях iPhone 4 і вище проводиться тільки разом з дисплеєм (така конструкція оригінальної запчастини). Заміна сенсора iPhone 3GS і iPhone 3G проводиться окремо.

Зверніть увагу! На iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6 і 6 +, iPhone 6S і 6S + заміна екрану проводиться тільки дисплейним модулем. Це обумовлено конструкцією самої запчастини - скло, сенсор і дисплей склеєні нероздільно.

Це обумовлено конструкцією самої запчастини - скло, сенсор і дисплей склеєні нероздільно

Проблеми зі звуком

Заміна динаміка на iPhone може бути необхідна при поганій чутності співрозмовника (слуховий динамік), при тихому або спотвореному звуці мелодія дзвінка (заміна поліфонічного динаміка), якщо немає звуку взагалі (можуть бути проблеми з мікросхемою звуку), якщо iPhone перезавантажується при дзвінку можливо проблема теж в динаміці або шлейфі динаміка.

Заміна мікрофона необхідна, якщо Вас дуже тихо або взагалі не чує співрозмовник, якщо мікрофон на iPhone періодично не працює, якщо при розмові співрозмовник чує сторонні шуми. Проблеми такого роду можуть бути усунені заміною мікрофона на iPhone, але може бути причина в несправності мікросхеми звуку або мікрофона шумоподавителя.

Заміна задньої панелі

Заміна задньої кришки необхідна, якщо на ній з'явилися тріщини, потертості, відколи або інші дефекти, а також якщо Ви хочете поміняти колір панелі з чорного на білий або навпаки.

Зверніть увагу, що на iPhone 3G / 3GS, iPhone 5 / 5S і всезх iPhone 6 і вище задня кришка є корпусом телефону, в якому встановлені всі внутрішні елементи (шлейфи, плата, акумулятор, кнопки, роз'єми), тому міняти задню кришку дуже затратно . Заміна заднього скла в iPhone 4 / 4S проводиться без особливих вмешательсв у нутрощі телефону і робиться на місці протягом 2 хвилин.

заміна акумулятора

Заміна акумулятора iPhone потрібно у випадках, якщо пристрій включається і працює тільки зі вставленим шнурком зарядки, якщо швидко сідає батарея і iPhone мало тримає заряд, якщо при дзвінку телефон вимикається, хоч до цього показував повний заряд батареї, також коли неправильно відображається реальний заряд акумулятора . Проводимо заміну батареї на iPhone стандартної ємності.

Відновлення після води

Після потрапляння рідини всередину iPhone необхідно якомога швидше звернутися в сервіс для профілактики телефону. Якщо iPhone впав у воду, час грає проти Вас. Більш докладно чому і що робити в такому випадку краще почитати в статті " Ремонт телефону після води ".

прошивка iPhone

Перепрошивка iPhone необхідна коли виникають збої в програмному забезпеченні телефону. Їх наслідком можуть бути некоректна робота додатків, загальне уповільнення роботи iPhone, "зависання" і навіть довільна перезавантаження. Ми проводимо всі види програмного ремонту iPhone: прошивка, оновлення ПЗ, установка додатків, разлочка (unlock) і джейлбрейк (jailbreak) айФон.

Інші види ремонту

Заміна шлейфу кнопки POWER необхідна якщо iPhone мимовільно блокується / розблокується, сам вимикається або включається, якщо iPhone включається тільки після під'єднання шнура, але не реагує на кнопку включення.

Заміна шлейфу USB-кабелю проводиться, якщо iPhone ніяк не реагує на підключення зарядного пристрою або до комп'ютера, якщо телефон періодично Неможливо зарядити телефон, при підключенні до комп'ютера iPhone НЕ синхронізується, якщо в результаті механічної дії роз'єм був пошкоджений.

вартість ремонту

Ціни вказані в гривнях і можуть незначно змінюватися в залежності від вартості запчастин. Актуальний прайс краще пізнати безпосередньо у майстра по телефону або задати питання на сайті.

Оновлене 21.05.2019. Ціни в гривнях за все з роботою.

Там де прочерки - вартість уточнюйте

Модель iPhoneЗаміна тільки стелка екрануЗаміна дисплейного модуля (оригінал)Заміна дисплейного модуля (ОЕМ оригінал)Заміна акумулятора

iPhone 5 600 1050 900 420 iPhone 5S 600 1100 940 450 iPhone 6 850 1450 1100 480 iPhone 6 Plus 900 1950 1250 550 iPhone 6S 900 1950 1250 600 iPhone 6S Plus 1200 2400 1400 650 iPhone 7 1200 2300 1750 750 iPhone 7 Plus 1400 3100 1550 800 iPhone 8 1450 3200 2300 980 iPhone 8 Plus 1650 3500 2650 1000 iPhone X 3500 290 $ - 1850 iPhone Xs 3800 320 $ - - iPhone Xs Max 4300 450 $ - - iPhone Xr 2650 240 $ - -

уточнити вартість

Дізнатися скільки коштує ремонт iPhone, можливо полагодити смартфон, наявність запчастин, тепер можна безпосередньо у майстра

Задати питання

Надіслати новой почтой

Якщо Ви не з Києва, можна відправити iPhone на ремонт в наш сервіс "Новою поштою". Оплата при отриманні або на картку

Як відправити?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика