Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт iPhone 5 від 200грн | Заміна скла і екрану айфона 5 в Києві

 1. Обов'язкова умова
 2. Виберіть несправність
 3. Найпоширеніші поломки iPhone 5
 4. Заміна скла і екрану iPhone 5

Ремонт iPhone 5

Ми надаємо всі види послуг по ремонту та планового обслуговування iPhone 5. На всі ремонтні роботи надається гарантія - до 6 місяців.

Терміни ремонту від 1 години (дрібний ремонт) до 3х днів (складний ремонт по платі).

Для виконання термінового ремонту - виконайте попередній запис, скориставшись кнопкою нижче, або зателефонуйте нашому консультанту.

Ми несемо відповідальність за Ваш LCD-модуль в процесі ремонту і гарантуємо успішність процедури заміни скла. У разі невдачі, тобто дисплей лопне або пошкодиться, ми встановлюємо на Ваш iPhone новий дисплей за вартістю заміни скла.
Обов'язкова умова
 • На дисплеї немає чорних плям, крапок, кольорових ліній
 • Сенсор дисплея працює у всіх зонах
В інших випадках потрібна заміна дисплея

Вартість ремонту iPhone 5

* Знижка 10% на дані позиції не поширюється

Послуга Вартість, грн Гарантія Поклейка захисного скла 100 грн - Діагностика безкоштовно - Дисплей * Заміна скла 100% успіх 580 грн 6 міс Заміна підсвічування дисплея (при заміні скла) 200 грн 6 міс * Заміна дисплейного модуля (копія) 700 грн 3 міс * Заміна дисплейного модуля (оригінал) 1 050 грн 12 міс Проклейка рамки дисплея 250 грн 1 міс Акумулятор заміна акумулятора (копія) 350 грн 3 міс * Заміна акумулятора (оригінал) 550 грн 12 міс Корпусний ремонт Заміна корпусу 700 грн 6 міс Вирівнювання корпусу від 100 грн - Заміна голосового динаміка 200 грн 6 міс Заміна нижнього динаміка 250 грн 6 міс Ремонт кнопки Power (включення) 300 грн 6 міс Ремонт кнопок гучності і вібро 300 грн 6 міс Заміна нижнього шлейфу: мікрофон, роз'єм зарядки 350 грн 6 міс Датчик наближення 350 грн 6 міс Заміна вібромотора 200 грн 6 міс Ремонт кнопки Home 300 грн 6 міс камери Заміна задньої камери 350 грн 6 міс Заміна скла задньої камери 250 грн 6 міс Заміна передньої камери 350 грн 6 міс Ремонт (пайка) материнської пл ти Ремонт після потрапляння вологи від 500 грн індивідуально Контролер зарядки U2 (USB - контролер) 950 грн 3 міс Контролер тачскрін 900 грн 3 міс Перепайка і заміна аудіокодек 1000 грн 6 міс Прошивка iPhone 150 грн - Ремонт (перепайка) мікросхеми Wi-Fi і Bluetooth 800 грн 6 міс Заміна флеш-пам'яті (NAND) 900 грн 3 міс Перепайка (Реболло) модему 1000 грн 3 міс

Виберіть несправність

Телефон айфон п'ятої серії є засіб мобільного зв'язку з екраном підвищеної чіткості Retina, контрастності і якості зображення. За допомогою iPhone 5 входять в мережу Інтернет, фотографують і знімають відео, переглядають відеофайли, прослуховують музику, організовують робочий день. Поломка одного з модулів робить роботу смартфона неповноцінною і призводить до необхідності проведення ремонту.

Незважаючи на надійність і якість якість iPhone 5, через механічних пошкоджень, попадання в воду, короткого замикання виходять з ладу частину функцій телефону. Можливо пошкодження екрану і сенсора, динаміка, мікрофона, збій операційної системи, повне виключення гаджета. Не розбирайте і не ремонтуйте телефон самостійно, щоб уникнути нових пошкоджень. Несіть айфон в спеціалізований сервісний центр для детальної діагностики і ремонту.

Найпоширеніші поломки iPhone 5

 • заміна акумулятора
 • заміна скла
 • заміна екрану

Як вибрати сервісний центр?

Є багато компаній, що займаються обслуговуванням і ремонтом айфонів будь-якої серії. До вибору однієї з них потрібно ставитися з особливою відповідальністю. Не всі компанії використовують оригінальні комплектуючі. Багато хто не оснащені спеціальним обладнанням та інструментом. Деякі майстри не мають досвіду роботи і потрібної кваліфікації. Це призводить до значного збільшення термінів ремонту, зниження якості і збільшення ціни. Перед вибором компанії почитайте відгуки про неї, уточніть умови роботи. Наша мережа сервісних центрів розташована в більшості обласних центрів і ми ремонтуємо Айфони 5 в Києві.

Заміна скла і екрану iPhone 5

Компанія Apple Lab спеціалізується на ремонті айфонів різних серій. Ми використовуємо оригінальні запчастини та якісні аналоги. Заміна скла і екрану виробляється в нашому сервісі, в середньому, за 60 хвилин. Сервіс оснащений новою технікою для проведення ремонту айфонів, використовує спеціалізований інструмент, привертає досвідчених майстрів. Звертаючись в наш сервісний центр, можна розраховувати на такі послуги:

 1. терміновий ремонт
 2. виїзд майстра і ремонт айфона на дому у замовника;
 3. комплексна діагностика смартфона;
 4. перевстановлення та оновлення програмного забезпечення;
 5. надання гарантій і виконання гарантійних зобов'язань.

До того ж, ми пропонуємо демократичні ціни на послуги. Щоб детально ознайомитися з переліком робіт сервісного центру і вартістю, телефонуйте менеджерам компанії. Для економії часу майстер приїде до вас додому або в офіс, щоб усунути неполадки айфона і перевстановити операційну систему. Майстер оцінить ступінь поломки і запропонує замовнику варіанти вирішення. Кожен крок по ремонту Айфона 5 узгоджується з власником.

AppleLab 5 з 5 на підставі 112 оцінок. Всього 112 відгуків.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика