Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


ремонт телевізорів

 1. вартість ремонту
 2. Переваги ремонту телевізорів в «Юмекс Сервіс»
 3. Від чого залежить вартість ремонту телевізорів
 4. Коли проводиться ремонт телевізорів
 5. Ремонт телевізорів в Твері

Сервісний центр «Юмекс Сервіс» надає послуги по ремонту телевізорів в Твері. Наші фахівці здійснюють як гарантійний, так і післягарантійний ремонт.

Ми раді запропонувати Вам максимально вигідні умови і повернути техніку в робочий стан як можна швидше.

вартість ремонту

Вид ремонту Вартість Заміна набору світлодіодних лінійок в ТВ LG діагоналлю 32 дюйма
(Гарантія на даний вид ремонту 1 рік) від 5000 до 6000 руб. *. Заміна набору світлодіодних лінійок в ТВ LG діагоналлю 42 дюйма
(Гарантія на даний вид ремонту 1 рік) від 6500 до 8000 руб. * * Остаточна вартість ремонту формується в залежності від моделі ТВ після проведення діагностики. Ремонт кінескопів ТВ 960 рублів Діагностика Вартість Діагностика ЖК телевізора діагоналлю до 23 "300 рублів * Діагностика ЖК телевізора діагоналлю до 37" 500 рублів * Діагностика ЖК телевізора діагоналлю до 50 "700 рублів * Діагностика ЖК телевізора діагоналлю до 55" 1000 рублів * Діагностика ЖК телевізора діагоналлю до 65 "3000 рублів * Діагностика ЖК телевізора діагоналлю понад 66" 3000 рублів * * Діагностика входить у вартість ремонту, в кінцевому підсумку виходить для Вас безкоштовною Заміна матриці вартість Заміна матриці (екрану) в ЖК телевізорах діагоналлю до 37 "1800 рублів * Заміна матриці (екрану) в ЖК телевізорах діагоналлю до 50" 2400 рублів * Заміна матриці (екрану) в ЖК телевізорах діагоналлю до 55 "3000 рублів * Заміна матриці (екрану) в ЖК телевізорах діагоналлю до 65" 5500 рублів * Заміна матриці (екрану) в ЖК телевізорах діагоналлю понад 66 "6000 рублів * * Вартість запасної частини оплачується окремо Заміна блоку, модуля, плати Вартість Заміна блоку, модуля, плати в ЖК телевізорах діагоналлю до 23" 2100 рублів * Заміна блоку, модуля, плати в ЖК телевізорах діагоналлю до 37 "3500 рублів * Заміна блоку, модуля, лати в ЖК телевізорах діагоналлю до 50 "4100 рублів * Заміна блоку, модуля, плати в ЖК телевізорах діагоналлю до 55" 4900 рублів * Заміна блоку, модуля, плати в ЖК телевізорах діагоналлю до 65 "5500 рублів * Заміна блоку, модуля, плати в ЖК телевізорах діагоналлю понад 66 "6000 рублів * * Вартість запасної частини оплачується окремо

Переваги ремонту телевізорів в «Юмекс Сервіс»

Наші фахівці успішно відремонтували величезну кількість різних моделей телевізорів вітчизняного та зарубіжного виробництва з поломками різної складності.

 • Під час діагностики фахівці визначають точну причину поломки.
 • Ми використовуємо тільки якісні запасні частини.
 • Фахівці нашої компанії виконують ремонт якісно і в строк.

Ми завжди готові виконати ремонт будь-якої складності. Ми повертаємо працездатність як сучасній техніці, так і старих моделей.

Від чого залежить вартість ремонту телевізорів

Якщо у Вас зламався телевізор, Ви опиняєтеся перед вибором: придбати нову техніку або звернутися в сервісний центр. Головний фактор, завдяки якому Ви робите вибір, це вартість ремонту. Вона залежить від багатьох чинників:

 • складності ремонту в цілому, обсягу трудовитрат;
 • необхідності купувати запчастини;
 • розміру екрана (наприклад, коли проводиться ремонт екрану телевізора);
 • виробник.

Назвати точну вартість ремонту техніки Вам може тільки фахівець після діагностики.

Коли проводиться ремонт телевізорів

Ви можете викликати майстра телевізорів, якщо виявили, що Ваша техніка більше не функціонує, або ж у разі, коли якість звуку або зображення стало гірше, а також з багатьох інших причин.

Найчастіше зустрічаються перераховані нижче проблеми:

 • Телевізор перестав включатися.
 • Якість зображення та звуку сильно погіршився, порушилася синхронізація картинки й мови.
 • Порушилася цілісність екрану через механічного пошкодження.

Часто проблема вирішується досить оперативно, але в деяких випадках для ремонту потрібен час (наприклад, коли необхідно підібрати і придбати потрібні запчастини).

Ремонт телевізорів в Твері

Наші фахівці виконають ремонт ЖК телевізорів і інших видів техніки за доступними цінами і в зручний для Вас час. Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом, щоб залишити заявку.

Також ми пропонуємо ремонт холодильників в Твері.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика