Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт ноутбуків в Харкові

  1. Ціни на ремонт ноутбуків в Харкові
  2. Ремонт ноутбуків в Харкові - Vlatar
  3. Послуги з ремонту ноутбуків:

Ми надаємо ремонт ноутбуків будь-якої складності, всіх виробників, які є на ринку. Вартість послуг вкрай низька, гарантія на ремонт і запчастини. Кваліфіковані майстри від сервісного центру Vlatar впораються з будь-якою несправністю ноутбука.

  • Ремонт ноутбуків будь-якої складності
  • Професійна безкоштовна діагностика
  • Терміновий ремонт без націнки за терміновість
  • Запчастини для всіх моделей ноутбуків
  • Гарантія на ремонт до 1 року

Ціни на ремонт ноутбуків в Харкові

від 100 грн.

Найменування послуги Гарантія, міс Ціна, грн Діагностика несправностей ноутбука - 0 чистка ноутбука (Повне розбирання, заміна термопасти (термопрокладки), процесора, відео, моста), перевірка 6 від 300 Чистка ноутбука після залиття 6 від 500 Заміна кулера / вентилятора / системи охолодження 12 від 450 Заміна жорсткого диска (частковий / повний розбір) 12 150 / 350 Заміна оперативної пам'яті (частковий / повний розбір) (установка доп. пам'яті) 12 100/200 Заміна матриці ноутбука (без вартості матриці) 3 від 450 Заміна лампи підсвічування 3 від 450 Ремонт / заміна шлейфу матриці 3 від 450 Заміна інвертора матриці 3 від 350 Заміна клавіатури ноутбука (без вартості клавіатури) 3 150 Заміна або ремонт клавіші клавіатури / клавіша + каретка 3 35 / 60 Заміна роз'єму живлення / usb / lan / аудіо роз'єму і т.д. 3 від 450 Ремонт зарядного пристрою ноутбука 1 від 250 Ремонт ланцюгів живлення материнської плати 3 від 700 Заміна чіпа "Південний міст" / "Північний міст" / відеочипа / відеокарти ноутбука 3 від 1200 Заміна материнської плати 3 від 1000 Ремонт корпусу ноутбука 3 від 450 Заміна петель ноутбука 3 від 350

Для отримання знижки необхідно перейти на сторінку замовлення онлайн, заповнити форму і відправити нам.
Наявність і вартість комплектуючих уточнюйте у наших менеджерів за телефонами .
Якщо Ви не знайшли на сайті потрібної послуги, передзвоніть нам, ми візьмемося за будь-яку несправність!

Ремонт ноутбуків в Харкові - Vlatar

За статистикою 60% населення України щодня користуються комп'ютером. І ця цифра збільшується: більша кількість людей купують ноутбуки. Але, на жаль, комп'ютери іноді виходять з ладу, тому на сьогодні ремонт ноутбуків в Харкові, а за часту терміновий ремонт надзвичайно затребувана послуга. У сервісному центрі Vlatar робота з проблемними ноутбуками починається з діагностики, яка у нас проводиться безкоштовно. Після визначення несправності фахівець сервісного центру називає клієнту ціну ремонту ноутбука.
Ноутбук для сучасної людини є постійним супутником, і засобом заробітку. Але приходить час, коли його робочих параметрів стає мало: вільної оперативної пам'яті стає все менше, а на вінчестері не вистачає місця ...
Можна купити нову модель, а можна звернутися в наш сервісний центр по ремонту ноутбуків і дізнатися скільки коштує модернізація ноутбука. Оновлення ноутбука починається з повного розбирання техніки. Наприклад, новий процесор повинен збігатися в тепловиділення, зі старим.
А заміна відеокарти в ноутбуці потрібно в разі, якщо рідна морально застаріла. Або в разі її несправності, якщо ноутбук включається, а картинка виводиться з спотвореннями. Ремонт ноутбука і заміна відеокарти на оригінальні комплектуючі дозволять вирішити ці проблеми.
Ремонт ноутбуків та інших комплектуючих - відповідальне завдання, що вимагає уважності та обережності. Ось чому так важливо, щоб ремонт був проведений навчених фахівців, а не любителем. Звернувшись до знайомого для термінової лагодження комп'ютера, можна потрапити в непросту ситуацію і витратити на послуги професіоналів суму вдвічі більшу.

Послуги з ремонту ноутбуків:


У нашому сервісному центрі Vlatar обслуговують і проводять ремонт ноутбуків в Харкові різних виробників: Acer (Асер), Asus (Асус), Dell (Делл), Lenovo (Леново), LG, MSI, Sony (Соні), Samsung (Самсунг), Toshiba (Тошиба), HP, Fujitsu-Siemens, View Sonic, Hanspree, Packard Bell і т.д. Наші фахівці зроблять кваліфікований сервіс ноутбуків!
Інші додаткові послуги також входять в спектр робіт сервісного центру, з якими Ви можете ознайомитися на сайті. Фахівці відновлять дані з поламаного вінчестера, встановлять програмне забезпечення і операційну систему, видалять віруси і шпигунські програми. Якщо ноутбук забруднився в процесі тривалої експлуатації, співробітники нашого сервісного центру по ремонту ноутбуків професійно очистять систему охолодження.
Техніка має властивість не тільки ламатися, але і вимагає до себе дбайливого ставлення. Своєчасний ремонт ноутбуків, його профілактичну чистку, слід робити у фахівців, якості послуг яких можна довіряти на всі 100. Адже через їх руки пройшли десятки одиниць техніки з аналогічними несправностями.
У нашому сервісному центрі не тільки модернізують будь-які комплектуючі і зроблять терміновий ремонт ноутбуків (Харків), але і нададуть гарантію до 1 року на ремонт ноутбука.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика