Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт телефонів і смартфонів LG в Кропивницького (Кіровограді)

Якщо у Вас зламався смартфон (мобільний телефон) фірми LG (Елджі), а гарантія вже закінчилася, Ви можете звернутися в наш сервісний центр «Мега Майстер» для отримання висококваліфікованої ремонту Вашого гаджета

Якщо у Вас зламався смартфон (мобільний телефон) фірми LG (Елджі), а гарантія вже закінчилася, Ви можете звернутися в наш сервісний центр «Мега Майстер» для отримання висококваліфікованої ремонту Вашого гаджета. Ми маємо величезний досвід по ремонту мобільних телефонів, планшетів, ноутбуків і персональних комп'ютерів. Ремонт телефонів LG в Кропивницького (Кіровограді) проводять лише кілька сервісних центрів, ми є одним з їх числа.

Зверніть увагу, що для уточнення вартості ремонту телефону lg, а також визначення точної поломки пристрою потрібно провести безкоштовну діагностику в нашому СЦ. Після проведення діагностики, ми зможемо сказати Вам точні терміни по ремонту, а також остаточну вартість ремонту.

Серед основних послуг, можна виділити:

  1. Заміна сенсорного скла (сенсора) на LG (Елджі, Елджі)
  2. Заміна дисплея на LG (Елджі, Елджі)
  3. Заміна дисплейного модуля (дисплей + сенсор)
  4. Заміна / ремонт слухового динаміка
  5. Заміна / ремонт музичного динаміка (бузера, buzzer, поліфонічного динаміка)
  6. Заміна / ремонт акумуляторної батареї (АКБ)
  7. Заміна / ремонт кнопок включення, гучності
  8. Ремонт материнської плати
  9. Відновлення телефону після попадання вологи

Також ми надаємо безліч інших послуг, що пов'язані з відновленням нормальної працездатності гаджетів фірми LG (Елджі, Елджі).

Якщо у Вас виникли питання з приводу ремонту смартфонів LG в Кропивницького (Кіровограді), зателефонуйте нам для уточнення деталей і цікавлять Вас нюансів за вказаними контактними даними в розділі « Контакти «.

Нижче Ви побачите перелік смартфонів фірми LG з якими ми працюємо. Якщо Ваш телефон не ввійшов до списку, уточніть можливість його обслуговування або ремонту у нас за контактними номерами телефону.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика