Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт iPhone 6

Самий довгоочікуваний гаджет 2014 року - iPhone 6, в черговий раз порадував якістю виконання і багатофункціональністю.

Завдяки розробкам компанії Apple, айфон давно перестав бути винятково телефоном. А став незамінним помічником і супутником сучасної людини. Тим відчутніше стає втрата, коли айфон ламається. Приємна новина полягає в тому, що тепер ремонт iPhone 6 проводиться в лічені хвилини.

Причиною поломки iPhone 6 можуть стати як фізичні фактори, так і закінчення ресурсу роботи елементів пристрою.

Волога. На жаль, поки що не з'явились водоплавні айфони, тому волога, яка проникає всередину гаджета, здатна привести його в непридатність. Гарантією порятунку вашого смартфона в такому випадку, може бути лише своєчасне звернення до сервісного центру, для відновлення iPhone 6 після попадання води.

Удари і падіння. На жаль, всупереч обіцянкам ЗМІ, iPhone 6 не обзавівся небитким сапфіровим склом. Тому екран iPhone 6 також страждає від зіткнення з твердими поверхнями, як і у попередніх моделей. Якщо в результаті падіння на екрані з'явилася тріщина, то заміна скла дозволить повернути яблучному телефону колишню функціональність і естетизм. А можливо необхідний буде також і апаратний ремонт айфона 6, пов'язаний з перепайкой контактів або заміною шлейфів телефону.

Укуси домашніх тварин. Нерідко, телефони та планшети страждають від зубів і пазурів домашніх улюбленців. В такому випадку, на корпусі айфона можуть з'явитися вм'ятини і подряпини. Повернути телефону колишній вигляд, допоможе рихтування корпуса. А в разі появи на екрані тріщин або порушення роботи сенсора, буде потрібно заміна скла iPhone 6 , Ремонт кнопки Home, відеокамери або перепайка контактів.

Що потрібно пам'ятати Що потрібно пам'ятати

Якщо ваш девайс став жертвою пролитого напою або впав у воду, перше, що варто зробити - це вимкнути телефон. Таким чином, ви його вбережете від короткого замикання, і починається електро-хімічної корозії. Сушка на батареї, в рисі, чи феном на жаль не принесе бажаного ефекту. Так як для ліквідації наслідків намокання, потрібно повне розбирання iPhone 6, просушка, електро-хімічне чищення компонентів, і діагностика працездатності. Якщо допомога потопельника надана вчасно, то ремонт iPhone 6 після води допоможе повернути ваш гаджет до повноцінного життя.

Замінити скло на iPhone 6 можливо в тому випадку, якщо матриця (то, що виводить зображення) Вашого дисплейного модуля після розбиття залишилася ціла, і на ній не з'явилися характерні для розчавленого екрану плями, а сенсор як і раніше так само справно працює без мимовільних натискань або перегортань. Також однією з умов є оригінальність модуля. Через особливості складання дисплеїв сторонніми виробниками, а саме властивості матеріалу використовуваного для з'єднання матриці зі склом, нерідкі випадки застосування одноразового клею або плівки, які мають властивість кристалізуватися після термообробки на етапі виробництва, що призводить до неприпустимість подальшого відділення розбитого скла без пошкодження матриці. Отже, якщо на Вашій матриці немає ніяких явних і неявних ушкоджень, якщо немає дефектів в роботі тачскрін і у Вас стоїть оригінальний екран, ми зможемо замінити скло без необхідності міняти весь дисплейний модуль. В іншому ж випадку на Вашому iPhone 6 буде потрібно поміняти екран, як це спочатку передбачено самим виробником навіть в разі розбивання тільки скла.

ознаки несправності

  • швидко розряджається;
  • циклічна перезавантаження;
  • вимикається на низьких відсотках;
  • вимикається на холоді;
  • дисплей відходить від корпусу;
  • в повному обсязі заряджається.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика