Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт iPhone 4s | Ремонт iphone 4 киев | Київ ремонт айфонів | ремонт айфонів в киеве

Вид робіт   вартість   терміни   Заміна скла окремо 299 грн 30 хвилин Заміна дисплейного модуля (сенсор + скло + LCD) ОРИГІНАЛ 450 грн 25 хвилин Заміна батареї 299 грн 10 хвилин Заміна корпусу (середньої частини) 350 грн від 1 години Заміна задньої кришки 150 грн 10 хвилин Заміна кнопки включення і датчика наближення (Power) 150 грн 30 хвилин Заміна шлейфу кнопки повернення в головне меню (кнопка Номі) 150 грн 25 хвилин Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності і роз'єму навушників 150 грн 25 хвилин Заміна шлейфу системного роз'єму (роз'єму зарядки) 150 грн 20 хвилин Заміна поліфонічного динаміка 199 грн 25 хвилин З  Амена слухового динаміка 160 грн 10 хвилин Заміна мікрофона 150 грн 30 хвилин Заміна вібродзвоника 160 грн 20 хвилин Заміна основної камери 150 грн 15 хвилин Заміна передньої камери 150 грн 25 хвилин Відновлення після попадання вологи від 100 грн від 1 години Терміновий ремонт 100 грн за погодженням   * При ремонті в нашому сервісному центрі - діагностика безкоштовна, в разі відмови, ціна за діагностику складе 100 грн

Вид робіт

вартість

терміни

Заміна скла окремо 299 грн 30 хвилин Заміна дисплейного модуля (сенсор + скло + LCD) ОРИГІНАЛ 450 грн 25 хвилин Заміна батареї 299 грн 10 хвилин Заміна корпусу (середньої частини) 350 грн від 1 години Заміна задньої кришки 150 грн 10 хвилин Заміна кнопки включення і датчика наближення (Power) 150 грн 30 хвилин Заміна шлейфу кнопки повернення в головне меню (кнопка Номі) 150 грн 25 хвилин Заміна шлейфу кнопок регулювання гучності і роз'єму навушників 150 грн 25 хвилин Заміна шлейфу системного роз'єму (роз'єму зарядки) 150 грн 20 хвилин Заміна поліфонічного динаміка 199 грн 25 хвилин З Амена слухового динаміка 160 грн 10 хвилин Заміна мікрофона 150 грн 30 хвилин Заміна вібродзвоника 160 грн 20 хвилин Заміна основної камери 150 грн 15 хвилин Заміна передньої камери 150 грн 25 хвилин Відновлення після попадання вологи від 100 грн від 1 години Терміновий ремонт 100 грн за погодженням

* При ремонті в нашому сервісному центрі - діагностика безкоштовна, в разі відмови, ціна за діагностику складе 100 грн.

види пайки

вартість

терміни

Заміна wi-fi модуля від 500 грн ** від 1 дня Заміна контролера харчування від 500 грн ** від 2 днів Заміна тач-контролера від 500 грн ** від 1 дня Заміна аудіо-кодека від 500 грн ** від 2 днів Ремонт ЦП (центрального процесора) від 800 грн ** від 5 днів Ремонт Nand Flash (флеш-пам'ять) від 800 грн ** від 5 днів Ремонт модемного частини від 800 грн ** від 5 днів

** ціни на пайку плати залежать від складності поломки.

Ви все ще думаєте, куди звернутися, щоб отримати високоякісний ремонт Вашого iPhone 4s в Києві
Ви все ще думаєте, куди звернутися, щоб отримати високоякісний ремонт Вашого iPhone 4s в Києві? Ми допоможемо Вам у Вашій проблемі в ремонті айфон 4! Сервісний центр MyAppleSpace надасть ремонт Вашого гаджета в максимально стислі терміни за лояльною ціною. Ми виробляємо ремонт будь-якої складності 4 ки: від заміни задньої кришки до відновлення мікросхем на материнської плати.

Основними поломками iPhone 4S є:

  • Вихід з ладу кнопки включення (Power), через спрацювання;
  • Механічне пошкодження дисплейного модуля;
  • Чи не працює wi-fi модуль;

** Ми не змінюємо скло окремо! Чому?
Починаючи з 4 покоління яблучних телефонів, з'явилася абсолютно нова технологія у виробництві РК дисплеїв, яка за рахунок високої щільності пікселів покращує передачу кольору, розширює кут огляду до 178 °, а також прибирає пікселі з сприйняття людським оком. Ця технологія отримала назву IPS (Retina). З моменту появи цієї технології, абсолютно все ЖК дисплеї стали виробляти в зборі з тачскріном і склом - дисплейний модуль в тому числі і в 4 ке.
Що заважає поміняти тільки скло?
Заміна скло окремо - це складний технологічний процес, який можна відтворити тільки в заводських умовах при наявності оригінальних комплектуючих, а також, оригінальних витратних матеріалів.
У кустарних умовах подібна процедура втрачає весь сенс, так як сервісні центри закуповують китайські скла по 5 $ і витратні матеріали + Ваш битий дисплейний модуль. Порушення структури дисплея в кустарних умовах веде до некоректної роботи Вашого апарату.
Які наслідки можуть виникнути?
Починаючи від розлучень на склі, закінчуючи мертвими зонами і жовтими плямами від клею. В поодиноких випадках такий дисплейний модуль може і зовсім осягнути летальний результат протягом 20-30 днів, саме тому гарантія на них якщо і надається, то з обмеженням до 30 днів.

Ремонт Iphone 4 s в Києві.

Шукайте де відремонтувати Ваш iPhone 4s в Києві? Ми з радістю Вам у цьому допоможемо! Саме iPhone 4s став одним з наших улюблених апаратів в силу своєї конструкції, яка практично не відрізняється від його попередника. Ми провели тисячі вдалих ремонтів iPhone 4s і готові провести ремонт будь-якої складності Вашого айфона.

Основні проблеми iPhone4s з якими звертаються до нас:

- Київ заміна дисплейного модуля (екрану) iPhone 4 s. Дисплей - це одна з найбільш тендітних запчастин, які виходять з ладу в разі механічного пошкодження. Розбите скло або розбита матриця, мабуть, стали саме частою проблемою з якою до нас звертаються. Ми не порушуємо заводської технології і не змінюємо скло окремо, а ставимо заводську збірку - дисплейний модуль. Ціна за такий ремонт 540 грн і гарантія 6 місяців як підтвердження нашого якості.

- заміна батареї (акумулятора) Iphone 4 s в Києві. Використання неякісної зарядки або довга експлуатація призводить до зносу батареї Вашого айфона. Ми неодноразово стикалися з проблемою вздувшейся батареї і наслідків, які дана проблема за собою несе. Заміна акумулятора займає у нас 15-20 хвилин і за вартістю всього 240 грн.

- Київ ремонт кнопок Home і Power (включення) Iphone 4 s. У айфона всього кілька кнопок і за час використання телефону вони працюють на знос, що надалі призводить до поганої чуйності або повного припинення роботи цих кнопок. Ми виробляємо ремонт кнопки включення на iPhone 4s в перебігу 25-30 хвилин з використанням оригінального шлейфа і усуваємо проблему назавжди. Відносно кнопки Home, то тут ремонт займає 15-25 хвилин і знову таки проблеми зникає назавжди, що є показником якості роботи наших майстрів.

- заміна wi-fi модуля в iPhone 4s в Києві. Мало хто знає, що в iPhone 4s є заводський дефект в пайку, пов'язаний в дефекті мікросхеми, яка відповідає за роботу wi-fi. Згодом проблема проявляється в некоректній роботі wi-fi, а за підсумком і в повній відмові від роботи. Багато сервісів не змінюють модуль, а обходяться простим прогріванням мікросхеми, в той час як ми робимо повну заміну модуля і повне відновлення компонентів. За часом процедура займає від 40 хвилин і за вартістю 800 грн.

- заміна задньої кришки iPhone 4s в центрі Києва. Задня кришка в айфоне складається зі скла і пластини під склом. Як правило, при падінні скло розбивається і телефон втрачає свій естетичний вигляд. Розбита задня кришка небезпечна тим, що оскільки гартованого скла можуть потрапляти під шкіру і потім їх вкрай складно витягти. Ми виробляємо заміну задньої кришки на нову оригінальну протягом 10 хвилин.

- пропадає звук в iPhone 4s. При попаданні води в телефон побічним ефектом може бути некоректна робота звуку в телефоні. У таких випадках, як правило, причиною є або роз'єм для навушників або роз'єм синхронізації, який коротить і не дає нормально функціонувати телефону. Дана проблема вирішується протягом години нашими майстрами з використанням оригінальних запчастин.

- перепрошивка iPhone 4 s в Києві недорого. Дуже часто при оновленні прошивки телефон може перестати працювати, що пов'язано з помилкою роботи самого телефону. Проблема вирішується перепрошивкой айфона в нашому сервісному центрі. Процедура займає не більше 1 години і за вартістю всього 100 -150 грн. Після перепрошивки нашими фахівцями проблема некоректної роботи апарату пропадає назавжди.

Київ ремонт айфонів | Ремонт айфонів в киеве. Найкращий сервісний центр в Києві My apple space

Чому?
Що заважає поміняти тільки скло?
Які наслідки можуть виникнути?
Шукайте де відремонтувати Ваш iPhone 4s в Києві?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика