Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ремонт і діагностика акумуляторів

 1. ремонт У ситуаціях, коли акумулятор для конкретної марки апаратури неможливо знайти в продажу, актуальна...

ремонт

У ситуаціях, коли акумулятор для конкретної марки апаратури неможливо знайти в продажу, актуальна заміна хімічних елементів в корпусі старого акумулятора У ситуаціях, коли акумулятор для конкретної марки апаратури неможливо знайти в продажу, актуальна заміна хімічних елементів в корпусі старого акумулятора. Даний метод найбільш ефективний при ремонті нікелевих і літієвих акумуляторів для електроінструмента, стільникових телефонів, медичної та спеціалізованої апаратури, радіостанцій, ноутбуків.

Акумулятори, експлуатаційні характеристики яких перестали задовольняти користувача, проходять первинне тестування або повну діагностику . На підставі отриманих даних приймається рішення про ремонт, обслуговування або придбання нового акумулятора.

Повна заміна елементів всередині корпусу старого акумулятора доцільна у випадках:

 • відсутність у продажу нового акумулятора;
 • висока вартість нового акумулятора;
 • технічна можливість і бажання замовника збільшити ємність штатного акумулятора.

Старі елементи можуть бути замінені на аналоги з більшою ємністю або з іншим типом хімічної системи, що значно збільшить час безперебійної роботи апаратури до наступного заряду акумулятора.

Ремонт включає: розтин корпусу акумулятора, демонтаж старих елементів, зварювання нових елементів в акумуляторну батарею, монтаж нової батареї в корпус акумулятора, складання і герметизацію корпусу Ремонт включає: розтин корпусу акумулятора, демонтаж старих елементів, зварювання нових елементів в акумуляторну батарею, монтаж нової батареї в корпус акумулятора, складання і герметизацію корпусу. Після заміни елементів конфігурація і герметичність пластикового корпусу акумулятора повністю відновлюються.

Для ремонту застосовуються акумулятори виробництва компаній: "SAFT" (Франція), "SANYO" (Японія), "Panasonic" (Японія), "GP" (Китай) і інших. При ремонті акумуляторів для стільникових телефонів, комунікаторів, МР3-плеєрів, ноутбуків використовуються Li-ion / Li-pol акумулятори виробництва фірм "Craftmann", "ExT", "LG".

Для гарантованої тривалої роботи відремонтованого акумулятора хімічні елементи перед складанням в батарею проходять попередню діагностику на спеціалізованій апаратурі.

Кожен відремонтований акумулятор забезпечується докладної інструкцією по експлуатації . Дана інформація допоможе користувачеві забезпечити оптимальний режим роботи і уникнути серйозних помилок при експлуатації акумулятора, що в кінцевому підсумку збільшить термін служби в кілька разів.

При ремонті літій-іонних акумуляторів для ноутбуків проводили перепрограмування мікроконтролера вбудованої плати захисту, що забезпечує коректну і безпечну роботу ноутбука з акумулятором на нових елементах. На жаль, на даний момент, наша організація тимчасово не займається відновленням акумуляторів для ноутбуків.

Вартість послуг по ремонту залежить від марки апаратури, хімічної системи, напруги, ємності і конфігурації корпусу акумулятора. Рішення щодо технічного обслуговування і його вартості приймається на місці.

Ремонт свинцево-кислотних акумуляторів, як автомобільних (SL), так і граматичних (SLA), недоцільний.

Більшість акумуляторів не є екологічно безпечними Більшість акумуляторів не є екологічно безпечними. Тому старі елементи, демонтовані з акумуляторів в процесі ремонту, відправляються для утилізації на спеціалізовані переробні підприємства.

діагностика

Завдяки значному досвіду роботи з хімічними джерелами струму і великого парку апаратури ми можемо проводити різні види діагностики будь-яких акумуляторів.

Свинцево-кислотні автомобільні акумулятори.
Свинцево-кислотні автомобільні акумулятори Експрес-діагностика акумулятора клієнта проводиться протягом 2-х хвилин. За результатами діагностики може бути прийнято рішення про покупку нового акумулятора, про заряд старого або про інший вид обслуговування.

Заряд акумулятора зі зняттям сульфатации пластин проводиться на спеціалізованих зарядний пристрій. В середньому цей процес займає близько однієї-двох діб.

При необхідності більш ретельного вивчення стану акумулятора (повна діагностика, дотримання гарантійних зобов'язань і т.д.) можливе проведення зарядно-розрядних циклів з вимірюванням реальної ємності. Вартість даних послуг залежить від трудомісткості дослідних робіт.
При необхідності більш ретельного вивчення стану акумулятора (повна діагностика, дотримання гарантійних зобов'язань і т

Нікель-кадмієві і нікель-металогідридні акумулятори (NiCd, NiMh).
Нікель-кадмієві і нікель-металогідридні акумулятори (NiCd, NiMh) Дані акумулятори в основному застосовуються в інструменті, радіостанціях, медичної та іншої спеціалізованої апаратури. У переважній більшості випадків поточний стан діагностується акумуляторної батареї визначається після аналізу інформації про її експлуатації та вимірювання напруги холостого ходу.

Електрохімічне відновлення може бути застосовано для справних нікель-кадмієвих (NiCd) і нікель-металогідридних (NiMh) акумуляторів, частково втратили свої якості в процесі експлуатації або тривалого зберігання. Електрохімічне відновлення супроводжується багаторазовим циклированием акумулятора на спеціальному аналізаторі, повною діагностикою акумулятора і балансуванням його елементів. Після електрохімічного відновлення аналізатор видає поточне реальне значення ємності, до якого вдалося "розгойдати" акумулятор.

Літій-іонні і літій-полімерні акумулятори (Li-ion, Li-pol).
Особливістю акумуляторів даної хімічної системи є частковий вихід з ладу при тривалому зберіганні (понад місяць) в розрядженому стані. При цьому відбувається електронне блокування схеми захисту, яка присутня в кожному літієвому акумуляторі. Наша апаратура дозволяє провести розблокування подібних акумуляторів, якщо ступінь деградації самого хімічного елемента не є фатальною. Процедура займає кілька хвилин. Про те, що акумулятор заблокований, каже нульове напруга на його контактах. Виняток становлять акумулятори для ноутбуків, багатьох КПК, а також деякі фото-відео акумулятори фірми "Sony". Це зумовлено підвищеною складністю внутрішніх електронних систем контролю та безпеки.

Циклирование і електрохімічне відновлення літієвих акумуляторів не призводить до значного поліпшення їх характеристик. Але послуга по вимірюванню ємності на зарядно-розрядному стенді дозволяє точно визначити поточний стан акумулятора. Дана інформація допоможе виявити непрацездатний ланка в системі "зарядний пристрій - акумулятор - апаратура" і провести необхідний ремонт або заміну.

Вартість робіт і послуг:

 • Експрес-діагностика - безкоштовно.
 • Розблокування схеми захисту Li-ion / Li-pol акумуляторів - 50 руб.
 • Повна діагностика Li-ion / Li-pol акумуляторів з напругою до 14,4 В - 160 руб.
 • Повна діагностика Li-ion / Li-pol акумуляторів з напругою понад 14,4 В - 320 руб.
 • Заряд зі зняттям сульфатации пластин для свинцево-кислотних акумуляторів - 160 руб.
 • Діагностика та відновлення NiCd і NiMh акумуляторів з напругою до 14,4 В - 160 руб.
 • Діагностика та відновлення NiCd, NiMh акумуляторів з напругою понад 14,4 В - 320 руб.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика