Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Реклама алкоголю буде заборонена і в Facebook

Департамент з контролю над наркотиками, тютюном і алкоголем стверджує, що заборона на рекламу алкоголю, який вступить в силу з наступного року, буде распространtн і на соціальні мережі.

«Користувачі соціальних мереж (Facebook, Twitter і т.п.) можуть ділитися інформацією про алкогольні напої, яку поширюють виробники, можуть відправляти її своїм контактам і т.д., таким чином, цю інформацію отримують інші користувачі мережі незалежно від їх волі і бажання (наприклад, якщо один з друзів перепис або лайкнет повідомлення або фотографію підприємства і т.д.). На думку департаменту, така ситуація не відповідала б цілі законодавця - заборонити рекламу алкоголю », - йдеться в поясненні, яке департамент надіслав порталу 15min.

Департамент запевнив, що прості громадяни «можуть і в майбутньому зможуть ділитися своїми особистими думками, фотографіями та іншою інформацією про алкогольні напої або дозвіллі».

Глава Литовської гільдії пивоварів Саулюс Галадаускас обурений тим, що виробники в соціальних мережах не зможуть представляти користувачам свою нову продукцію.

«Ми не зможемо розповісти ні про солоді, ні про хміль, не зможемо ні згадувати, ні пожартувати. Це просто буде Талібан якийсь », - сказав він порталу 15min.

BNS нагадує, що Уряд, борючись з надмірним споживанням алкоголю, з наступного року забороняє рекламу алкоголю, піднімає віковий ценз від 18 до 20 років, скорочує час торгівлі алкоголем.

BNS нагадує, що Уряд, борючись з надмірним споживанням алкоголю, з наступного року забороняє рекламу алкоголю, піднімає віковий ценз від 18 до 20 років, скорочує час торгівлі алкоголем

Naujienų agentūros BNS informaciją
atgaminti visuomenės informavimo
priemonėse bei interneto tinklalapiuose
be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика