Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Реболлінг що це таке і скільки коштує в Москві

  1. Реболлінг чіпа в домашніх умовах
  2. Перепайка мікросхем в Москві
  3. Пайка BGA на паяльної станції
  4. Реболлінг BGA пайка мікросхем
  5. Скільки коштує реболлінг відеокарти

З приводу пайки мікросхем BGA виникло багато спекуляцій і міфів З приводу пайки мікросхем BGA виникло багато спекуляцій і міфів. Для того, щоб наші клієнти мали повну обізнаність, як виглядає цей процес, ми вирішили його коротко описати.

Реболлінг чіпа в домашніх умовах

По-перше, ми хотіли б пояснити, що пайка мікросхем BGA є дуже точним і технологічно складним процесом. З'являються в Інтернеті інструкції про пайку цих систем за допомогою праски, запальнички, або, в деяких випадках китайським будівельним термофеном Hot-Air в домашніх умовах, на нашу думку, висмоктані з пальця.

Чіпи BGA, використовувані в ноутбуках, мають площу від 3 до 10 см2 і від 300 до навіть 2000 кульок, які в процесі пайки повинні розчинятися, в той же час, щоб система рівномірно осідала і пропаяв необхідно забезпечити відповідний процес пайки.

Перепайка мікросхем в Москві

Належної якості пропайки можна досягти тільки шляхом автоматичного процесу пайки з використанням спеціалізованого обладнання з програмним забезпеченням. На жаль, більшість майстерень по ремонту ноутбуків не має сучасних паяльних станцій і намагаючись відновити материнську плату за допомогою прогріву чіпів, викликають тільки ще більші пошкодження, виправити які часом вже неможливо і залишається тільки замінити материнську плату. Ціни на bga ремонт в Москві ви знайдете нижче.

Пайка BGA на паяльної станції

Щоб забезпечити правильність процесу пайки необхідно встановити режим станції відповідно до характеристиками, зазначеними заводом-виробником.

Маючи відповідне обладнання можна в 99% безпечно провести заміну мікросхеми BGA, в більшості випадків виникає необхідність заміни чіпа на новий. Виробники мікросхем БГА (Intel, AMD, NVidia) зазвичай не допускають можливості Реболло, але в деяких випадках існує така можливість, хоча і пов'язана з деякими технічними особливостями і принципами.

Трафарети для реболінга BGA мікросхем

Трафарети для реболінга BGA мікросхем

При правильному дотриманні в циклі не призводить до його перегріву. Перевищення граничних температур системи призводить до виходу чіпа з ладу в найкоротші терміни.

Reballing може також здійснюватися зі збереженням характеристик пайки системи.
Кульки для реболлінга повинні мати наближений склад до того, що використовує виробник.
Трафарети для нанесення кульок повинні бути виготовлені з матеріалу, який не вносить забруднень в кульки.

Реболлінг BGA пайка мікросхем

Щоб правильно зробити заміну мікросхеми BGA знадобиться не просто звичайний Hot-Air. Послуги, які надаються клієнтам сервісного центру КомпрайЕкспресс в рамках пайки мікросхем BGA на материнських платах:

  • Заміна мікросхем BGA
  • Пайка мікросхем BGA на материнських платах , Що поставляються замовником
  • Реболлінг BGA мікросхем

Скільки коштує реболлінг відеокарти

Скільки коштує реболлінг відеокарти

Реболлінг і перепайка відеочипа ціна:

► Звертайтеся в СЦ КомпрайЕкспресс і ви отримаєте професійний ремонт плат комп'ютера на сучасному обладнанні з дотриманням всіх технологій. На всі роботи і деталі надається гарантія до 1 року.

Залиште онлайн-заявку за формою зв'язку, і ми вам передзвонимо через 10-15 хвилин.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика