Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Реанімуємо Samsung Galaxy S5

 1. Скидаємо настройки на Samsung Galaxy S5
 2. Встановлюємо стоковий прошивку на Samsung Galaxy S5

Злетіла прошивка - це кошмар для будь-якого Android користувача

Злетіла прошивка - це кошмар для будь-якого Android користувача. Ваш смартфон не завантажується або завантажується, але тут же відбувається перезавантаження - майже завжди це можна виправити. У подібного роду проблем може бути дві причини: власне, неполадки з софтом або ж біда з залізом. У другому випадку врятувати пристрій самостійно навряд чи вдасться, а ось реанімувати свій Samsung Galaxy S5 у випадку зі слетевшей прошивкою можна без участі фахівців. Про те, як це правильно зробити, ми розповімо в даній статті.

Щоб відновити Samsung Galaxy S5 і усунути проблеми, пов'язані з софтом, ви просто повинні зробити скидання всіх налаштувань, повернувши смартфон до того стану, в якому він перебував на момент покупки (Factory Reset), або ж можна встановити стоковий прошивку. Для цього доведеться використовувати ODIN. В обох випадках ви, швидше за все, втратите всі важливі дані.

Скидаємо настройки на Samsung Galaxy S5

 • Відкрийте меню налаштувань.
 • Перейдіть до пункту User and Backup.
 • Виберіть підпункт Backup and Reset.
 • Натисніть на опцію Factory data reset.
 • Підтвердіть вибране вами дію і введіть альтернативний пароль для вашого Samsung Galaxy S5.

Якщо ж в меню зайти не вдається, то ви можете спробувати вайпнуть Samsung Galaxy S5 через режим рекавери (годиться як кастомний, так і стоковий образ).

 • Вимкніть смартфон.
 • Завантажте Samsung Galaxy S5 в рекавери (затисніть і утримуйте кнопки Volume Up, Home і Power).
 • Зробіть вайп, для цього виберіть wipe data / factory reset і підтвердіть процес.
 • Перезапустіть смартфон.

Встановлюємо стоковий прошивку на Samsung Galaxy S5

Якщо ж ці методи не спрацьовують, то в такому випадку вам доведеться встановити на Samsung Galaxy S5 стоковий прошивку. Для початку скачайте і встановіть USB драйвера для Samsung Galaxy S5 на ПК і спробуйте включити налагодження по USB на смартфоні. Якщо з налагодженням виникають проблеми, то ODIN повинен впоратися і без цього.

1. Перейдіть на SamMobile по цій.

2. Створіть там аккаунт.

3. У вікні пошуку введіть модельний номер свого Samsung Galaxy S5, котрий зазначений тут: Settings> More> About Device> Build Number (або в документації смартфона).

4. Скачайте файл прошивки для вашого Samsung Galaxy S5.

5. Розпакуйте архів і збережіть всі файли на ПК.

6. Скачайте Odin 3.09.

7. Розпакуйте архів і збережіть отримані файли на ПК.

8. З Samsung Galaxy S5 дістаньте акумулятор і через 10 секунд поверніть його на місце.

9. Завантажте смартфон в режим завантаження. Для цього необхідно затиснути кнопки Volume Down, Home і Power, а потім за допомогою Volume Up вибрати відповідний режим.

10. Запустіть ODIN на ПК.

11. Підключіть Galaxy S5 до ПК по USB і дочекайтеся, поки ODIN розпізнає смартфон.

12. У ODIN натисніть кнопку АР.

13. Завантажте файл .tar.md5 з 5 пункту. Переконайтеся, що опція Re-partitioning відключена і не міняйте інші настройки.

14. Натисніть START, після чого почнеться установка прошивки на ваш Samsung Galaxy S5.

На цьому все. Тепер ви знаєте основні методи реанімації для Samsung Galaxy S5. Не забувайте, що вся відповідальність за пристрій лежить на вас, і ви завжди можете звернутися за допомогою до професіоналів.


Реанімуємо Samsung Galaxy S5:
рейтинг 80 з 80 на основі 80 оцінок.
Всього 80 відгуків.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика