Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


"Помічниця" Amazon проникне на ПК з Windows 10

Провідні виробники ПК вирішили, що "асистент" від Amazon буде не менш корисний користувачам, ніж вбудована в Windows 10 Microsoft Cortana. Alexa почне працювати на десятках моделей персональних комп'ютерів з Windows 10, випущених в 2018-му році - зокрема, продукції Acer, Asus, HP і Lenovo.

Мова не йде про "співпрацю" з вбудованою в Windows "помічницею" Cortana, про плани налагодити яке Amazon і Microsoft оголосили влітку - Alexa запрацює на настільних ПК і ноутбуках абсолютно самостійно. Для цього, пише The Verge , До весни 2018 го вийде спеціальне Windows-додаток від Amazon. Воно зможе відгукуватися в будь-який момент на ключове слово, або запускатися після натискання комбінації клавіш на клавіатурі.

Нагадаємо, Amazon і Microsoft в кінці літа пообіцяли "подружити" своїх голосових помічниць до кінця року, проте цього так і не сталося. Передбачалося, що користувач Windows-ПК зможе попросити у Cortana запустити Alexa, і далі взаємодіяти вже з сервісом Amazon, а власники смарт-колонок Amazon Echo отримають доступ до Cortana, більше "знає" про їх переваги, розкладі і т.п. завдяки інтеграції в Windows.

Повноцінно використовувати Alexa на ПК з Windows 10 зможуть лише власники пристроїв, обладнаних відповідними мікрофонами, здатними "чути" користувача на відстані з будь-якої точки кімнати. Наприклад, HP встановить Alexa на свій стильний десктоп Pavillion Wave , Який зовні нагадує швидше Аудиоколонка, ніж комп'ютер.

Наприклад, HP встановить Alexa на свій   стильний десктоп Pavillion Wave   , Який зовні нагадує швидше Аудиоколонка, ніж комп'ютер

Той факт, що Amazon домовилася з численними партнерами Microsoft про інтеграцію Alexa в обхід раніше анонсованого угоди з розробником Windows, змушує засумніватися в перспективах оголошеного влітку партнерства. Створюється враження, що в Microsoft залишили надію перемогти у війні голосових помічників. Можливо, в компанії готуються "перепрофілювати" Cortana таким чином, щоб сервіс не конкурував безпосередньо з Alexa і Google Assistant, переорієнтувавшись на інші завдання.

Судячи з кількості анонсів на що проходить в ці дні в Лас-Вегасі найбільшій у світі виставці споживчої електроніки CES, "мультиплатформенні" голосові помічники - працюють на пристроях різних проізхводітелей Amazon Alexa і Google Assistant - фактично поділили між собою бурхливо зростаючий сегмент устойств з голосовими інтерфейсами. Це не тільки смарт-колонки, але і телевізори, а також гібридні гаджети з мікрофоном, колонками і екраном, аналогічні Amazon Echo Show .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика