Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


QTEK S100 - FAQ з форуму - Сторінка 2 з 3 - Netbent.net

  1. 5. Qtek S100 як стільниковий телефон

4. Налаштування MMS, GPRS, настройки ICQ, Qtek S100 як модем

Q: А де це налаштовується в комунікаторі, щоб GPRS НЕ вирубувався? Ніяк не знайду

Ця прога (GB-SOFT GPRS Tweak 02.04.2004) не допоможе? Вона хоч і не спеціально для Qtek S100, але на англійських форумах народ її спробував - начебто працює. http://www.pdagold.com/software/detail.asp?s=265.

Q: А як правильно відключатися від GPRS

А: Жати (довго) на червону трубу. А: Жати (довго) на червону трубу

Q: Аська погано Конект. На 10 раз тільки або взагалі не з'єднується. Причому у товариша поруч КПК-ВТ-телефон аська відмінно працює. Правда у нього МТС у мене Білайн .. Чи викликано це оператором або що налаштувати треба?

А: Рада по асьці - поміняйте порт, за замовчуванням стоїть 5190, на 8080 або 4010. Мені допомогло, в'яжеться стабільно за 30-40 секунд. PS у мене билайн.

Q: Товариші, а аська на Qtek S100 з віброю дружить?

А: З самої аською v1.1 для PPC не перевіряв а ось з Agile Messenger клоном аськи точно дружить

Q: Чи можна використовувати Qtek S100 як модем?

Треба робити так. Мати під рукою USBMDM (на момент опису був на http://www.ericssonclub.org/board/attachment.php?attachmentid=5454 ). Перед утикання Qtek S100 прибрати у властивостях актівсінка галки з усіх портів, щоб при підключенні Qtek S100 сінк його не бачив. Далі на Qtek S100 завести WModem і стартанути в ньому usb модем. Тільки після цього підключати Qtek S100 до комп'ютера. Той побачить невідому usb приблуду і запросить дровишек. Тут ви йому підкажете, де знайти USBMDM. Результатом буде встановлений usb htc модем на якомусь кому-порте. Непогано на ньому вказати в доп. параметрах зв'язку улюблене загадкове словосполучення AT + CGDCONT = 1, "IP", "internet.mts.ru" Далі створюєте звичайне віддалене з'єднання з номером * 99 #, параметрами вашого стільникового оператора і підключенням через htc модем. І - в путь.

Забув сказати, "internet.mts.ru" - це тільки для мтс-ників. У бджіл і мегафона тут повинен стояти адреса їх сервака.

5. Qtek S100 як стільниковий телефон

Q: Як включити гучний зв'язок під час розмови?

А: Просто утримувати довго клавішу підняття трубки

Q: Який додатковий софт порекомендуєте встановити?

А: Складне питання, на самому початку було сказано, що Qtek S100 - це КПК з функціями телефону, тобто кожен ставить те, що йому потрібно від комп'ютера. А ось додатковий телефонний софт можемо порекомендувати наступний:

-. PhonePlus - заміна IntelliDialer і інших дзвонилок. Вішається на "зелену" кнопку, пошук такої ж, як в IntelliDialer (за винятком того, що дана програма шукає тільки з перших букв імені / прізвища, IntelliDialer шукає і з середини слів). Зручна тим, що можна налаштувати російські букви, і перемикати рус / лат однією кнопкою.

- NOVOSEC SmartFilter - фільтр вхідних дзвінків (відрубує непотрібні). Видає список контактів, галочкою відзначаємо, які відбивати, в трубку звонящему видається сигнал «Зайнято». Можна створити кілька профілів.

- Spb GPRS monitor - облік GPRS трафіку;

- PocketZenPhone - профілі гучності і видів дзвінка і т.п., є дві версії, одна з них PocketZenPhone Tray ставиться в трей, друга - створює ярлики на ТУДЕ.

- Extended Phone - теж звонилка непогана

- VSOFTCODE Calling Card - забезпечує можливість дзвінків через різні ip-служби ( "дзвінок без 8"). Причому вона вбудовується в Pocket Informant, просто вибираєш, що дзвонити через Calling Card

Також рекомендую переглядати гілку «Телефонний софт для смартфонів на базі Pocket PC», розташовану за адресою http://www.ericssonclub.org/vbulletin/showthread.php?t=20534 куди народ

час від часу скидаємо мініобзори і враження від роботи з новими і не дуже новими програмами.

Q: А яку особисто Ви звонилку порекомендуєте?

А: Особисто я користуюся вбудованої і перебив всі свої контакти на латиницю. Вона мені подобається тим, що, наприклад, при наявності контактів Katya і Ekaterina тільки вбудована звонилка видасть на екран обидва імені при наборі цифр 5-2-8; всі інші звонилки шукають, починаючи з перших букв імені / прізвища контакту (тобто знайдуть тільки Katya). Дуже зручно, коли багато часу проводиш за кермом і не хочеться згадувати, як ти записав людини. Втім, це особисто моє перевагу. Якщо необхідний російську мову, подивіться Phone Plus або Extended Phone.

Q: Підкажіть як в PhonePlus додати російську мову? В установках, у виборі мови є тільки англійська.

Елементарно - з соотв. директорії, куди встановлено PhonePlus береться файлик з розширенням lng (або зразок береться з сайту програми, там же і інструкція є) і за образом і подобою робиться файл з російськими буквами. Називаємо, як завгодно і кладемо його разом з рідним. Тоді в налаштуваннях можна вибрати мову "за замовчуванням", а в самій програмі з'являється кнопка перемикання між мовами. Для прикладу:

http://www.ericssonclub.org/board/attachment.php?attachmentid=6049

Q: Чи пише диктофон голос співрозмовника. Взагалі, який диктофон краще?

Пише, тільки тихіше, ніж свій, це пов'язано з тим, що Qtek S100 записує не саме розмова з лінії, а як би відгомін через корпус. З сторонніх програм рекомендується VITO SoundExplorer, відмінно вішається на кнопку диктофона і має купу налаштувань. Крім того, для гарантії записи при телефонній розмові потрібно включити гучний зв'язок. Працює відмінно. Або, як варіант, якщо записується важлива інформація, наприклад, телефонний номер, повторити самому за співрозмовником, благо ємність диктофона обмежена тільки вільною пам'яттю (картою або вбудованої, дивлячись куди задали в налаштуваннях запис).

Q Як працюють різні кнопки при вхідному дзвінку?

А: зелена - підняти трубку, червона, - відбити дзвінок, бічний слайдер вниз - дзвінок відключається (функція mute), при цьому той, хто телефонує продовжує слухати в трубці довгі гудки.

Q: Як включити Flight Mode (відключити телефонну складову)?

А: Натискаємо або Тапа по значку мережі в верхній частині (антенка з смужками), вибираємо "Turn on flight mode"

Q: Які функції може виконувати кнопка гарнітури, що йде в комплекті? Чи можливий з її допомогою голосової набір і т.п.?

А: Тільки функція «підняти трубку». Прикро, але факт.

Q: А як взагалі голосовим набором користуватися, де він включається?

А: А ніде. Потрібно, встановлювати сторонній софт, типу VITO VoiceDialer. Передбачаючи питання, можу сказати, що з ВТ-гарнітурою він поки не працює.

Q: Як скопіювати контакти з SIM-карти в телефонну книгу?

А: Йдемо Start - Program - SIM Manager, потім натискаємо на Tools - Select All - Save to Contacts

Q: Ось чого мені не вистачає в порівнянні з Нокією - це присвоєння номера за замовчуванням (мобільний, домашній, мобільний), тобто який буде автоматично набиратися при виборі контакту, коли я натискаю "набір номера". На Qtek S100 доводиться все-таки контакт перебирати.

А: Чому ж не вистачає? Є там така фіча. Якщо в опціях Контактів не поставлена ​​галочка "Show Only Names", то, потримавши в колонці (саме в цій колонці, а не на самому контакті) "w", "h" або "m" вивалюється список для призначення номера за замовчуванням. Якщо ж на контакті натиснути вліво або вправо, то буде відбуватися перебір номерів для набору за замовчуванням.

Q: Чому у мене номер визначається не в форматі + 7 ... як він у мене записаний в книзі, а 8? При цьому на екрані не виникає фотографія, яку я призначив в Photo Contacts, і, відповідно, призначена на абонента мелодія теж не грає.

Взагалі, по-хорошому, це глюк оператора, який номер передає не в міжнародному форматі, як це прийнято, а використовує свій. Але якщо оператора нам не переробити, то назвемо це глюком АОНа Qtek S100, який при визначенні номера використовує не перші 10 (або стільки, скільки поставив користувач) цифр номера, а номер повністю. При цьому, що цікаво, якщо номеру не присвоєно індивідуальні мелодія / фото, то АВН відмінно працює - на екрані з'являється прізвище / ім'я абонента, навіть якщо номер передається в форматі 8-номер замість + 7-номер. На даний момент існує два рішення: перше - дублювати особливо важливі контакти, на які потрібна індивідуальна мелодія / фото (один на 8-номер, інший на + 7-номер), в принципі, особисто у мене таких небагато. Друге - скористатися сторонньою програмою, наприклад, Photo Contacts від PocketX. Пошукайте, мені не вона сподобалося, по-перше, вона громіздка, бере тільки три номери: домашній мобільний і робочий і не може (поки що) привласнювати мелодію абоненту. Загалом, особисто я продублював контакти, не так вже це і багато.

Q: Чому, коли я задаю мелодію / фото на один контакт у вбудованих Photo Contacts, те ж саме з'являється на іншому контакті? Іншими словами, дзвінок і фото абонента А несподівано з'являються на якомусь контакті Б, може, є якась закономірність?

А: Даний глюк відноситься до категорії плаваючих, тобто може бути, а може і не бути. Особисто у мене на одному контакті він з'являвся, а на п'яти інших - немає. На іншому телефоні (пробував тесту заради) з моїми ж контактами він не з'явився і при виборі першого контакту. Тобто природа його теж невідома, закономірності теж поки що виявити не вдалося.

Q: Добре, як-небудь з цим можна боротися?

А: Чи не боротися, але бажане отримати, причому, дещо незвичним способом. Ставимо фотку на абонента А, дивимося, шукаємо абонента Б, на який все це продублювати. Якщо немає - добре, радіємо життю. Якщо все-таки продублювати, дивимося, на який контакт (назвемо його умовно Б). Скидаємо з обох, софт ресет. Призначаємо на контакт А фотку / мелодію, на контакт Б призначаємо смайлик / будь-яку фотку, яку не шкода (я за порадою Alex_H юзаю колекцію прикольних анімованих смайлков) і мелодію, яку хочете (я ставлю ту, яка йде для всіх абонентів). У підсумку маємо нормальну фотку / мелодію на контакті А і смайлик / мелодію на абонента Б (і, можливо, на якомусь іншому абонента В, на який продублював фотка / мелодія абонента Б). Але, оскільки на Б ви поставили мелодію, яка у вас звучить для всіх абонентів, а на те, що замість дефолтной картинки на абонента В показується смайлик, вам, м'яко кажучи, все одно, то це турбувати вас не повинно. Поки працює, як мінімум, у мене і у Alex'a_H.

Зрозуміло, що якщо ви хочете навішати фото на всі 500 контактів вашої книжки, то такий спосіб буде досить гімморним, але у мене всього 5-6 чоловік, на які я хочу бачити фото і на все у мене пішло хвилин 15, потім бекап і вуаля , маємо нормальну книжку і нормальні мелодії в очікуванні того, що коли-небудь або глюки пофиксил, або гідний альтернативний софт вийде

Q: Чи працює Qtek S100 з мультісімкамі (Silver SIM, Green SIM і т.п.)?

А: Відмінно працює, при цьому меню управління знаходиться в Start - Programms - Sim-Emu. Але при встановленому SPB Pocket + потрібно зробити наступне: запускаємо модуль управління Sim-Emu (Start - Programms - Sim-Emu), мінімізуємо його (Тапа на хрестику і вибираємо Minimize (Мінімізувати), потім йдемо в Start-Settings-SPB Pocket + - Close Button (налаштування кнопки закрити) - Feature Options (Опції) -Exceptions (Винятки) -Add (Додати) -Last Used Programm (Остання запущена програма). Якщо все нормально, то в списку винятків у вас з'явиться програма stk.exe.

Другий варіант - додати програму вручну. Точно також йдемо ... Винятки-Додати і вручну вибираємо "Windows / stk.exe"

Обидва способи перевірені на двох Qtek S100 і тільки що особисто мною - все працює.

Q: А ось чи не скажете, добрі люди, що сталося з моїм Qtek S100 ... Він не дає ніякого зумера при вхідному дзвінку ... тобто можна тільки здогадатися, коли хтось дзвонить ... включається екран ... погорять-погорять в тиші і потім телефон повідомляє про те, що у мене пропущений дзвінок. Перевірив - мелодія на дзвінок за замовчуванням (тобто нічого не міняв) і т.п. (Як варіант - телефон тільки вібрує, але дзвінка все одно немає)

А: Природа даного глюка поки що невідома. Для початку можна спробувати зробити hard reset (з попередньо повністю зробленим бекап). Перевірити на "чистому" телефоні, чи працює сигнал вхідного дзвінка. Якщо не працює - можливо дійсно проблема з залізом. Якщо працює - відновити з резервної копії вміст і перевірити ще раз, буває, що допомагає. Особисто у мене - не допомогло, в результаті вирішив для себе зробити хард-ресет і поставити всю систему з нуля (благо давно збирався), а на майбутнє бекапіть частіше - це не зашкодить.

Q: Чи можна завантажити мелодії дзвінків на карту пам'яті?

А: Теоретично - можна, практично - не рекомендується. Карта пам'яті подгружается не відразу, а через деякий час (нехай і мале) після включення КПК. Тому, може бути, в один прекрасний момент замість вашої мелодії ви почуєте мелодію за замовчуванням. Якщо вас це не лякає, то беремо редактор реєстру і йдемо в гілку HK_CURRENT_USER \ ControlPanel \ SoundCategories \ Ring. Треба змінити ключ "Directory" на адресу папки з дзвінками на Storage Card.

Q: Чи можна вибрати mp 3-файл в якості мелодії для дзвінка?

А: Питання цікаве. З одного боку, є досить велика кількість людей, у яких при збереженні мелодії дзвінка в папці Windows / Rings всі мелодії відмінно бачаться і їх можна встановити в якості дзвінка, але особисто у мене такого не відбувалося. Загалом, пробуйте самі. Особисто я все мелодії перекодував в wma за допомогою програми Sound Forge, заодно і обрізав їх, щоб вони багато місця не займали, і щасливий.

Q: Як за допомогою телефону набирати тони дзвінків, наприклад, у тій же АССА МТС?

А: Особисто у мене все відмінно набирається з настройками за замовчуванням. Знайомому на Qtek S100 допомогло наступне: Зелена трубка - Tools - Options - Keypad і вибираємо Beep.

Asp?
Чи викликано це оператором або що налаштувати треба?
Php?
Php?
Php?
Взагалі, який диктофон краще?
А: Чому ж не вистачає?
К він у мене записаний в книзі, а 8?
Іншими словами, дзвінок і фото абонента А несподівано з'являються на якомусь контакті Б, може, є якась закономірність?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика