Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Профілактика відеокарти в Києві (заміна вентилятора на відеокарті, заміна термопасти на відеокарті, чистка відеокарти від пилу)

У даній статті ми не будемо розповідати про глобальне ремонті відеокарти комп'ютера (заміна відеочіпа, пам'яті, конденсаторів ітд

У даній статті ми не будемо розповідати про глобальне ремонті відеокарти комп'ютера (заміна відеочіпа, пам'яті, конденсаторів ітд.) Так як його потрібно здійснювати тільки в сервісному центрі. Мова піде про більш простому, але дуже важливому ремонті, який може допомогти вам уникнути серйозного ремонту, про який було написано вище.

Головна проблема відеокарт це перегрів відеочіпа, який веде до поступового виходу відеокарти з ладу. Виробники іноді не приділяють належної уваги якісному охолодженню відеокарт (особливо в бюджетних моделях, в яких низька ціна грає вирішальну роль, а якість виконання на другому плані).

Володарі недорогих відеокарт повинні розуміти, що при виході з ладу відеочіпа ремонтувати дану відеокарту недоцільно дорого, і єдиним правильним рішенням буде заміна відеокарти на нову. Щоб не вдаватися в крайнощі потрібно періодично стежити за станом відеокарти і робити її профілактику.

Для діагностики стану відеокарти для початку потрібно оцінити температуру нагрівання відеочипа. Це легко зробити, наприклад, за допомогою програми Everest. Температура більше 80 градусів Цельсія в стані спокою явно не буде нормальної і це повинно викликати у вас тривогу. В даному випадку спостерігається явний перегрів відеокарти, і вам необхідно негайно перевірити систему охолодження відеокарти.

Перегрів може спостерігатися через наступних причин:

- несправний вентилятор на відеокарті;
- забита пилом решітка радіатора відеокарти;
- висохла термопаста на відеочіпі.

Несправний вентилятор може або погано обертатися або взагалі не обертатися. Причиною цього може послужити пил і бруд на ньому. Вам потрібно зняти вентилятор відеокарти, добре очистити кожну лопать від пилу, а потім змастити вентилятор відеокарти. Якщо ви зробили все акуратно і якісно, ​​то після установки кулера на місце він буде працювати тихо і добре обертатися.

Якщо чистка та змащування кулера відеокарти не дала очікуваного ефекту, то варто повністю замінити кулер відеокарти.

Якщо чистка та змащування кулера відеокарти не дала очікуваного ефекту, то варто повністю замінити кулер відеокарти

Можна пошукати оригінальний вентилятор під вашу відеокарту, але є варіант установки стандартного кулера, який можна купити в будь-якому комп'ютерному магазині або на радіоринку. Якщо подивитеся на фото нижче, то зрозумієте, що заміна вентилятора на відеокарті - це цілком вирішуване завдання.

Якщо подивитеся на фото нижче, то зрозумієте, що заміна вентилятора на відеокарті - це цілком вирішуване завдання

Не потрібно забувати про чистку радіатора відеокарти, де з часом накопичується досить багато пилу, яка сприяє погіршенню теплопередачі.

Також причиною перегріву відеокарти може послужити висохла термопаста. Заміна термопасти на відеокарті - це напевно найефективніша процедура. Для заміни термопаси потрібно зняти радіатор з відеочипа. Далі очистити його і мікрочіп від старої термопасти, і вже тільки після цього нанести тонкий шар спеціальної термопасти для високих температур. В кінці потрібно все акуратно зібрати.

Дана стаття не є "керівництвом для чайників", і основна мета її показати, що профілактика відеокарти вимагає певних навичок. Тільки якісне виконання всіх вище викладених пунктів дасть суттєвий результат і подарує вашій відеокарті друге життя.

Є таке поняття як чистка відеокарти від пилу, насправді це і є профілактика відеокарти. Як ви зрозуміли це не просто здування пилу з відеокарти, а цілий комплекс заходів, який може забрати близько від 30 хвилин до 2 годин часу, в залежності від типу відеокарти і від занедбаності конкретного випадку.

Не нехтуйте цією послугою, так як ремонт або покупка нової відеокарти набагато дорожче, ніж профілактика старої.

Якісно почистити відеокарту від пилу, змастити вентилятор, а також замінити термопасту на відеочіпі можна у нас в сервісному центрі.

Дану послугу можна замовити окремо, але ми радимо проводити її в комплексі з повною очисткою комп'ютера переконайтеся.

Телефонуйте прямо зараз - (097) 415-67-50

джерело: COMPUTER-SERVICE.KIEV.UA

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика