Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Продовження оновлень Windows XP

Німецький хакер знайшов найпростіший спосіб продовжити оновлення Windows XP з офіційного сайту Microsoft до квітня 2019 року, доступний будь-якому користувачеві.

У квітні 2014 закінчилася офіційна підтримка і випуск оновлень на відмінно себе зарекомендувала операційну систему Windows XP. Це підштовхнуло багатьох користувачів до переходу на більш сучасну Windows 7.

Але, не дивлячись на те що Windows 7 вийшла досить вдалою, нова операційна система є більш вимогливою до апаратної начинки комп'ютера. Комп'ютери, які з Windows XP «літали» на Windows 7 могли вже трохи пригальмовувати. Крім того нова система принесла незручність тим, хто вже звик і досить добре вивчив Windows XP, так як в інтерфейсі все перемістилося в інші місця і потрібно заново переучуватися.

Але найголовнішою проблемою стала відсутність драйверів на старе обладнання. У багатьох ще залишилися і добре працюють старі принтери, сканери та інші пристрої, які так і не вдалося змусити працювати на Windows 7.

Таким чином, користувачам з тих чи інших причин залишилися на XP, доводиться миритися з відсутністю оновлень і, як наслідок, зниженням захищеності від нових шкідливих технологій, які використовують уразливості в операційній системі.

Але виявилося, що ще не все втрачено. Нещодавно один німецький хакер вигадав як дуже просто можна продовжити отримання оновлень на Windows XP. Справа в тому, що Microsoft продовжує підтримку операційної системи Windows POSReady 2009 для платіжних терміналів і банкоматів, яка побудована на ядрі Windows XP. Оновлення для цих операційних систем абсолютно ідентичні.

Ця підтримка включає випуск оновлень безпеки і триватиме до квітня 2019 року. Залишилося, тільки переконати сервер оновлень Microsoft, в тому, що у вас на комп'ютері встановлена ​​не Windows XP, а Windows POSReady 2009. Німецький хакер знайшов дуже просте рішення як це зробити.

Потрібно додати до реєстру Windows XP наступну гілку:

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ WPA \ PosReady]

І створити в ній всього один ключ типу DWORD:

"Installed" зі значенням "1"

Це легко зробити за допомогою редактора реєстру. Але якщо ви не вмієте ним користуватися, то щоб не угробити систему, краще скачайте файл, який все зробить сам. Просто клікніть на ньому два рази мишкою і погодьтеся з внесенням змін до реєстру.

Просто клікніть на ньому два рази мишкою і погодьтеся з внесенням змін до реєстру

Завдяки оновленням безпеки ваша Windows XP буде захищена ще довгий час. Завантажити файл для внесення змін до реєстру ви можете по посиланню нижче.

Також пропонуємо вашій увазі наші статті з рубрики « установка Windows ».

Жорсткий диск A-Data Ultimate SU650 120GB
Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 1 TB
Transcend JetFlash 790 8Gb

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика