Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


PRODJ | Technics RP-DJ1210. Купити DJ-навушники Technics RP-DJ1210 за низькою ціною в інтернет-магазині в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Україна

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ! MADE in JAPAN

Увага! Почастішали випадки продажу підробок - навушників Technics DJ - відмінна риса - більш низька ціна, продавець - неспеціалізовані магазини побутової техніки та електроніки, гарантія до 1 року.

Technics RP-DJ1210 мають складну конструкцію з регульованим оголовьем, чашки навушників закріплені на шарнірах і забезпечують широкий кут повороту. При необхідності легкість обертання шарнірів можна відрегулювати, або взагалі заблокувати їх для забезпечення жорсткості. Навушники забезпечені крученим кабелем довжиною 3 метри зі стандартним роз'ємом minijack, в комплекті поставляється перехідник на професійний роз'єм діаметром 6,3 мм.

Очевидно, головним фактором оцінки будь-яких навушників є якість їх звучання, точність і комфортність передачі всіх нюансів музики. З технічного боку, виходячи із заявлених характеристик, Technics RP-DJ1210 володіють усіма необхідними показниками для того, щоб забезпечувати якісний звук. Тут можна згадати динаміки діаметром 41 мм, високу чутливість в 106 дБ / мВт, широкий частотний діапазон 5 Гц - 30 кГц і солідну номінальну потужність в 200 мВт.

В реальних умовах навушники проявляють себе з кращого боку. Перш за все, варто відзначити хорошу звукоізоляцію: значна частка зовнішніх шумів відсікається і приглушується, що важливо, наприклад, в метро. Звучання DJ1210 можна охарактеризувати епітетами «дзвінке», «чітке», «наполегливе». Присутній серйозна віддача на низьких частотах, тут відразу згадується початкове призначення моделі. Звучання середніх частот претензій не викликає, вокал звучить чисто і натурально. Присутня деяка смазанность високих частот, однак цей ефект проявляється лише на рівні гучності, близькій до максимального, в решту часу він практично не помітний.

Велика частина портативної техніки повинна легко «прокачати» навушники, цьому сприяє низький опір в 32 Ом і висока чутливість. Вбудовані підсилювачі iPod Mini, Archos Gmini 500, MPIO FG 200 демонструють досить непоганий результат, хоча, звичайно, рекомендується використовувати навушники з пристроями, чия вихідна потужність складає хоча б 10 мВт на канал. Як правило, подібним аудіотрактом забезпечені пристрої з жорстким диском в силу наявності більш потужного джерела живлення.

Забезпечують вільний рух, з можливістю складання і прослуховування в одноушном варіанті.

Характеристики Характеристики

  • Тип: жорстко прилеглі динамічні закритого типу.
  • Рівень звуку на виході: 106 Дб / мВт.
  • Номінальна потужність: 200 мВт.
  • Максимальна потужність 1500 мВт.
  • Діапазон частот: 5-30000 кГц.
  • Джек: стерео міні-джек діаметром 3,5 мм (позолочений).
  • Шнур: довжина 3 м.
  • Вага: 230 г (без шнура), разом зі шнуром- 330 м
  • Діаметр динаміка 41 мм
  • Аксесуари: сумка для перенесення, адаптер для 1/4 мм джека.

Гарантія Гарантія

Переглянуто 5081 раз Переглянуто 5081 раз

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика