Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Проблеми з Explay Hit 3G - не включається планшет (стан «цегли»)

Планшетний комп'ютер Explay Hit 3G не включається (стан «цегли») - що робити?

3.11.2014г. Вечір. Коли проблем немає, то дуже часто люди самі їх знаходять. Не став винятком і я. Тільки відремонтували планшет по гарантії ( Проблеми з планшетом Explay Hit 3G - відмовив тачскрін ), Буквально в перший же день, захотілося змінити Андроїда 4.2.2 (v1.04) на Андроїд 4.4.2. І хоча була інформація, що це робити не можна, але принцип «коли не можна (але дуже хочеться) - то можна» все-таки підвів мене і в цей раз. Після прошивки версією v2.00 планшет Explay Hit 3G не включили, хоча процес закінчився успіхом. На спробу повторної прошивки версією v1.04 вже не реагував. При підключенні зарядного пристрою нічого не відбувалося, на натискання кнопок, в спробі увійти в меню Рекавері, також не було реакції. Стан «цеглина» саме зараз підходило до мого планшету. Додаткова інформація в Мережі не додала оптимізму.
4.11.2014г. Близько 7 години ранку. Пішов другий день і поки я ще сподіваюся повернути планшет до життя самостійно. Спробував знову включати Explay Hit 3G або зайти в меню Рекавері - марно. Знову підключав з / пристрій - і знову ніяких ознак життя ... Він відклав планшета в сторону до вечора ...

4.11.2014г. Близько 16.00. Знову взявся за планшета. Подивився в каталозі з драйверами і згадав, що при установці Preloader USB VCOM Port, в списку є ще пристрої. Вирішив додатково встановити і їх в надії, що для чого то вони там є.

Вирішив додатково встановити і їх в надії, що для чого то вони там є

Далі подивився в диспетчері пристроїв. Три пристрої (4-е не став встановлювати) були на місці.

Три пристрої (4-е не став встановлювати) були на місці

Запустив програму для прошивки SP Flash Tool, вибрав файл MT6582_Android_scatter з каталогу прошивки v1.04 (вона стояла у мене до проблеми) і спочатку натиснув Firmware> Upgrade. Далі підключив планшет кабелем що йде в комплекті до планшета і затиснув кнопку Volume (лівий край) і кнопку Power. Тримав довго, близько 30 секунд тому що саме в цей момент комп'ютер починав впізнавати підключений планшет, але все було смикання і точного підключення не відбувалося. Змін не було і в програмі SP Flash Tool - натиснув Stop. Потім натиснув Download і знову затис кнопки на планшеті (близько 30 секунд) і раптом - диво ... на програмі внизу з'явилася спочатку червона смуга, потім змінила колір на жовтий. Кнопку Power я відпустив майже відразу, а Volume ще тримав деякий час. Потім теж відпустив. Через деякий час процес завершився успіхом.

Через деякий час процес завершився успіхом

Відключив планшет від комп'ютера і закрив вікно програми SP Flash Tool. За ним виявив таке спливаюче вікно системи.

За ним виявив таке спливаюче вікно системи

Спробував включити планшет, але він не включався. Тоді спробував підключити з / пристрій і про - диво ... пішла індикація зарядки.

пішла індикація зарядки

Трошки збентежило те що акумулятор виявився повністю розрядженого, хоча перед проблемами з планшетом заряд батареї був більше 50%.

4.11.2014г. Близько 19.30. Заряджав батарею довго (хоча це було необов'язково). Потім включив планшет. І до моєї радості він став завантажуватися, правда на логотипі довше затримався ніж зазвичай, але може це через першого запуску.

Підводячи підсумок, можна сказати - я легко відбувся ... Менш ніж за добу самостійно повернув планшет Explay Hit 3G до життя, правда бажання отримати на планшет Андроїд 4.4.2 все одно залишилося ...

Через два дні знову спробував прошити планшет на цей раз версією 2.10. Знову отримав «цеглина». Відновити вдалося тільки з 5-6 спроби. Кілька разів закінчувалося при появі червоної смуги з додатковим вікном-повідомленням.

Кілька разів закінчувалося при появі червоної смуги з додатковим вікном-повідомленням

Але я не здавався - за що в кінцевому підсумку був винагороджений. У програмі на цей раз спрацювала кнопка - Firmware> Upgrade. Є ще така особливість - коли при підключенні планшета- «цегли» до комп'ютера він відразу визначається як невідомий пристрій, то в цьому випадку кнопку Volume треба натискати посередині.

Для власників планшетів з версіями v2.хх інформація не така обнадежіваюшая. Проблема (на скільки я знаю) так не вирішується ... додаткову інформацію треба шукати в Мережі.

Відео з процесом відновлення:

Схожі статті:

Join the Forum discussion on this post126 коментарів


Планшетний комп'ютер Explay Hit 3G не включається (стан «цегли») - що робити?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика