Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Принцип роботи інверторних генераторів

інверторний генератор - електрична станція, в якій використовується инверторная система з регулятором шіротоно-імпульсної модуляції, для більш високої якості електроенергії. Фахівці рекомендують використовувати інверторний генератор для підключення електроніки або чутливої ​​техніки за відсутності центрального електропостачання. Таку електростанцію можна використовувати як резервний генератор для дачі, подорожей і дрібних ремонтних робіт. На сьогоднішній день часто купують інверторний генератор Werk IG-2600 .

інверторний генератор Werk IG-2600

Основні режими роботи інверторних генераторів:

  • Тривалий режим роботи, який передбачає функціонування інвертора при номінальних показниках потужності
  • Режим перевантаження: більшість подібних агрегатів допускає роботу на протязі не більше 30 хв на граничній потужності, величина якої в кілька разів перевищує номінальну
  • Пусковий режим, відбувається віддача електростанцією в перебігу декількох мілісекунд підвищеної миттєвої потужності, яка необхідна для забезпечення нормального старту апарату і подолання ємнісних навантажень.

За таким режимам працює інверторний генератор BRIGGS & STRATTON P2000 .

Принцип роботи інверторного генератора полягає в наступному:

1. Виробляти високочастотний змінний струм.

2. Відбувається накопичення струму в ємнісних фільтрах

3. Стабілізується коливання електрохвиль

4. За допомогою інверторного генератора постійна енергія з ємнісних фільтрів перетворюється на змінний струм необхідної частоти і напруги, який подається користувачеві.

Бензинові електростанції інверторного типу відрізняються більш економним режимом роботи, наприклад генератор бензиновий інверторний Odwerk GG 1010. Це досягається завдяки наявності инверторной системи запалювання, автоматичного регулювання обертів двигуна, залежно від необхідного навантаження. Пристрої оснащені функцією перемикання роботи двигуна в економічний режим.

Інверторні апарати відрізняються принципом з'єднання з двигуном. В електростанціях подібного типу, генератор з'єднується з мотором безпосередньо, без включення в цю систему масивного маховика. Завдяки чому скорочується вага електростанції, аж до 50%, а також зменшується габарити обладнання. За таким принципом працює інверторний генератор HONDA EU10I .

При покупці инверторного апарату, назавжди зникне проблема спонтанного відключення електроенергії, скачках і перепадах напруги. Крім того великий термін експлуатації інверторних станцій сприяє мінімізації коштів, які витрачені на проведення ремонтних робіт, або на покупку нового генератора.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика