Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Причини поганого і повільного Інтернету, методи поліпшення швидкості

 1. Через що може погано вантажити Інтернет?
 2. Що робити?
 3. Що може резервний Інтернет?
 4. Різновиди комплектів резервного Інтернету

Повільний Інтернет це не просто прикре непорозуміння. Це - всесвітня катастрофа, особливо, коли тобі в лічені хвилини необхідно вивантажити з персонального комп'ютера великий файл і відправити замовнику. Чи не відправиш - все, до побачення вистраждане місце під сонцем, тому що тендер на розробку нового продукту отримають конкуренти.

Однак було б несправедливим вважати, що поганий Інтернет згубний переважно для працівників ІТ-сфери. Ні, навіть для звичайного користувача вчасно завантажена сторінка здатна ні більше ні менше врятувати життя. Наприклад, коли хтось із домочадців раптово став себе погано почувати, а інші не знають, що робити. Насамперед багато полізуть в Інтернет, щоб з'ясувати причину симптомів, і тільки потім почнуть телефонувати сімейного лікаря.

Подібних ситуацій можна назвати безліч. І якби не недостатньо висока швидкість Інтернету, все могло б бути інакше. Чому ж Інтернет час від часу "барахлить" і повзе як черепаха?

Через що може погано вантажити Інтернет?

 • Причина №1. Браузеру пора на спочинок
 • Як часто середньостатистичний користувач всесвітньої павутини оновлює браузер? Якщо раз на рік-півтора, уже добре. Найчастіше недосвідчені користувачі дізнаються про те, що треба було б зробити це ще кілька років тому, під час установки операційної системи, коли вже нічим іншим Інтернету не допоможеш. Ще одна поширена причина того ж роду - віруси. Заходить починаючий користувач на сайт з безкоштовною музикою, клікає не дивлячись, підтверджує серію операцій під час скачування улюбленої композиції, а насправді це зовсім і не композиція, а замаскований вірус. Проходить день-два, а замість того, щоб завантажити нову сторінку, браузер самостійно відкриває кілька незрозуміло звідки взялися вікон. І на панелі завдань браузера з'являються незрозумілі значки-іконки.

  Встановити, що причина поганої швидкості Інтернету криється саме в браузері, дуже просто. Досить відкрити одну і ту ж сторінку в декількох браузерах, наприклад, в Мозілли і Гугл хром. Якщо в одному з браузерів все в порядку, а другий не хоче довантажувати сторінку, значить, пора його оновити або перейти на інший браузер.

 • Причина №2. Вірусна інфекція
 • Шлях зараження вірусами був описаний вище. Особливих знань, щоб зрозуміти, що справа саме в віруси, не треба - операційна система, на якій є хоч найменша захист, просигналізує про загрозу. Так що вирішувати проблему потрібно тільки шляхом усунення всіх потенційно небезпечних джерел.

 • Причина №3. немає контакту
 • Йдеться про мережевому кабелі. Часто такі кабелі намагаються запроторити з очей подалі, а поки ховають, перетискають частина проводу. До пори до часу з Інтернетом все добре, однак перетиснений провід з часом деформується, що негативно відбивається на проведенні сигналу. Щоб зрозуміти, що проблема саме в кабелі, потрібно кілька разів перезавантажити роутер. Ось тільки після виключення роутера не поспішайте підключати кабель - дайте пристрою кілька хвилин на "подумати". Найчастіше після цих маніпуляцій сигнал поліпшується.

 • Причина №4. багато бажаючих
 • Точка Wi-Fi - це, звичайно, чудово, однак вона не гумова. Іншими словами, чим більше користувачів одночасно користується Інтернетом за допомогою цього типу підключення, тим повільніше будуть завантажуватися сторінки.

  Часто повільний Інтернет характерний для щільно заселених районів. У цьому випадку користувачі часто встановлюють спеціальні антени, що вловлюють сигнал провайдера і підсилюють його. Даний спосіб поліпшення якості з'єднання досить ефективний в тих районах, які розташовані на відстані більше 10 кілометрів від базової станції мобільного оператора.

Даний спосіб поліпшення якості з'єднання досить ефективний в тих районах, які розташовані на відстані більше 10 кілометрів від базової станції мобільного оператора

Що робити?

Все дуже просто: погану швидкість Інтернету необхідно покращувати за рахунок посилення сигналу провайдера. Ось кілька найбільш безболісних з точки зору енерго- та фінансових витрат способів:

 1. Придбати USB-подовжувач
 2. Великий подовжувач не потрібен двох-трьох метрів більш ніж достатньо. Одним кінцем він з'єднується з гніздом 3G модема, другий кінець треба підключити до ПК, ноутбуку, нетбуку. Даний варіант в деякій мірі замінює покупку антени для посилення сигналу провайдера. Чим вище розташовується модем, тим краще він ловить сигнал мережі мобільного зв'язку. Ідеально, якщо ви користуєтеся персональним комп'ютером, ноутбуком або нетбуком біля вікна - там сигнал найлегше зловити і посилити.

 3. Придбати зовнішню чи внутрішню антену
 4. Називається такий пристрій зовнішньої CDMA-антеною . Вона призначена для уловлювання і посилення сигналів від базової станції оператора мобільної мережі. Пристрій має масу переваг, починаючи з того, що ефективно навіть для об'єктів, розташованих на відстані більше 10 кілометрів від станції оператора мобільної мережі, і закінчуючи легкістю установки. З вартістю питання особливе: найефективніші - антени з коефіцієнтом посилення 17дБ - 24Дб. Вони ж найдорожчі. Зате використовувати подібний пристрій можна не тільки на робочому місці або вдома, але і в автомобілі, встановивши його за допомогою спеціального хомута на даху засоби пересування.

 5. Підключити резервний комплект Інтернету
 6. Подібні комплекти призначені для альтернативного підключення до мережі Інтернет, коли використовувати традиційні способи зв'язку неможливо. Наприклад, якщо вам відключили Інтернет за несплату, або в вашому районі аварія і світла не буде протягом найближчої доби.

Що може резервний Інтернет?

У складі комплектів для резервного Інтернету представлені такі пристрої як Wi-Fi роутер і 3G модем. Технологія 3G передбачає виключно з'єднання з базовою станцією мобільного оператора, так що мережевий кабель вам не знадобиться. Кожне з пристроїв виконує своє завдання: 3G модем забезпечує з'єднання зі станцією мобільного оператора (головне, щоб у вашому районі було покриття мережі саме цього мобільного оператора), другий - приймає сигнал від провайдера, підсилює його і роздає між пристроями, з яких ви і ваше оточення заходять у всесвітню павутину. При цьому не має значення, де саме ви використовуєте роутер - у себе додому або в офісі. Точно так само не має значення, який це тип мережі - Wi-Fi або Lan. Примітно, що всього один роутер з модемом здатні підсилити сигнал провайдера так, щоб до десяти чоловік могли одночасно використовувати Інтернет для своїх цілей - завантаження і вивантаження мультимедійних файлів, спілкування в соціальних мережах, онлайн-ігор або написання електронних листів.

Комплекти резервного Інтернету сумісні з будь-якими гаджетами - персональними комп'ютерами, ноутбуками, нетбуками, смартфонами і планшетами. Максимальний час роботи комплекту залежить від його потужності. "Найбільш-самими" на сьогоднішній день вважаються моделі, розраховані на 15-40 годин роботи без додаткової підзарядки від електричної мережі.

Різновиди комплектів резервного Інтернету

Комплекти резервного Інтернету примітні ще й тим, що їх можна підбирати відповідно до цільового призначення, а також масштабами використання. Наприклад, персональні комплекти, незважаючи на назву, розраховані на використання одночасно десятьма користувачами. Заряду такого комплекту вистачає на 15-20 годин. Працювати у всесвітній павутині з таким комплектом можна на швидкості до 7,2 мегабіт в секунду. Більш того, працювати можна не тільки стаціонарно, а й в дорозі.

Для невеликих фірм більш прийнятним є комплект резервного Інтернету, розрахований на 20-30 годин роботи без додаткової підзарядки. Швидкість роботи з мережевими файлами в даному випадку 14,7 мегабіт в секунду. Користуватися таким комплектом можуть одночасно від 10 до 20 співробітників.

Найдорожчим і самим функціональним вважається комплект преміум, якого вистачає на 25-40 автономної роботи. Команда з 40 чоловік може сміливо користуватися таким підключенням до мережі без шкоди для швидкості. Найчастіше такий комплект рекомендують для підприємств, розташованих за межами міст, а також регіонів, віддалених від базової станції мобільного оператора на 10 кілометрів і більше.

Через що може погано вантажити Інтернет?
Що робити?
Що може резервний Інтернет?
Чому ж Інтернет час від часу "барахлить" і повзе як черепаха?
Через що може погано вантажити Інтернет?
Що робити?
Що може резервний Інтернет?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика