Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Представлений ноутбук Asus Project Precog без клавіатури, зате з двома екранами

Asus регулярно привозить на виставку Computex якісь незвичайні продукти, в цьому році компанія не стала порушувати традицію, представивши ноутбук Asus ZenBook Pro, оснащений другим дисплеєм замість тачпада .

Не менший інтерес громадськості викликав анонс мобільного комп'ютера Project Precog, який оснащений двома дисплеями і при цьому позбавлений фізичної клавіатури. Роль віртуальної клавіатури, як нескладно здогадатися, може виконувати один з двох екранів.

Роль віртуальної клавіатури, як нескладно здогадатися, може виконувати один з двох екранів

Розробники передбачили для Project Precog кілька сценаріїв застосування, зокрема, його можна використовувати як планшет, ноутбук або ставити з упором на межі обох екранів у вигляді цифрової рамки. Також пристрій можна поставити так, як на фото вище, щоб обидва екрани розташовувалися вертикально, підключити клавіатуру і працювати з двома моніторами.

Asus заявляє, що ноутбук на апаратному рівні оснащений підтримкою систем штучного інтелекту, він може оптимізувати використання акумулятора в залежності від часу доби і активності користувача. Система ІІ точно визначає, на якому екрані ви плануєте здійснювати введення, пропонуючи вам клавіатуру.

Незважаючи на назву, це не просто концепт, а заплановане до випуску пристрій. У продаж Project Precog надійде в наступному році.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика