Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Повна установка Windows 8.1 за допомогою ключа Windows 8

У вас вже є Windows 8, але ви хочете встановити Windows 8 У вас вже є Windows 8, але ви хочете встановити Windows 8.1 "з нуля"? Для цього вам буде потрібно образ ISO з Windows 8.1. На даний момент будь-якого іншого офіційного способу отримати його, крім як через Dreamspark або інші програми, не існує. Можливо, хтось із друзів або знайомих поділиться з вами замовленим таким чином DVD з Windows 8.1, який ви можете використовувати для установки.

Далі можна скористатися простим способом, який рекомендований Microsoft для автоматичної установки і подальшої активації з використанням Key Management Server . При цьому буде введена тимчасова ключ, проте його не можна використовувати для активації Windows 8.1. Для установки можете використовувати наступні ключі:

  • Windows 8.1 Core: 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
  • Windows 8.1 Pro: GCRJD-8NW9H-F2CDX-CCM8D-9D6T9
  • Windows 8.1 Enterprise: HMCNV-VVBFX-7HMBH-CTY9B-B4FXY

Після того як Windows 8.1 повністю встановлена, можна зробити активацію системи за допомогою власного ключа від Windows 8. Для цього його необхідно змінити через Панель управління \ Система і безпека \ Система. Потім в правому нижньому кутку змінити ключ.

З нуля"?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика