Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Повітряний флот "Уральських авіаліній" поповнився ще одним літаком Airbus A321 Повітряний флот "Уральських авіаліній" поповнився ще одним літаком Airbus A321

Повітряний флот "Уральських авіаліній" поповнився ще одним літаком Airbus A321

Джерело: AEX.RU

Авіалайнер А321 під номером VQ-BGY поповнив парк повітряних суден авіакомпанії "Уральські авіалінії». Як і колишні літаки, даний літак був придбаний в операційний лізинг. Загальна місткість лайнера складає 220 крісел економічного класу. Тепер в повітряному парку авіакомпанії сорок шість літаків (15 - А321, 24 - А320, 7 - А319). Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

«У Єкатеринбург Airbus A321 прибув з Нідерландів. Уже сьогодні аеробус відправився в свій перший рейс - він доставив пасажирів з Єкатеринбурга в Анапу. Нагадаємо, програма оновлення авіапарку стартувала в «Уральських авіалініях» в 2006 році, і щорічно авіакомпанія набуває літаки. Лайнери європейського концерну Airbus довели високу ефективність і зручність для виконання середньомагістральних польотів », - розповіли в авіакомпанії.

АЕГЕ-АЕРО пропонує всім учасникам авіаційного ринку комплекс послуг з постачання аеродромного обладнання для обслуговування повітряних суден.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика