Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Повернення ПДВ з покупок в Литві

Tax free (Такс-фрі) - це повернення податку на додану вартість, закладеного Tax free (Такс-фрі) - це повернення податку на додану вартість, закладеного   в ціні будь-якого товару в ціні будь-якого товару. Повернути ПДВ з товарів, куплених в країнах Євросоюзу, можуть покупці, які проживають за межами ЄС.

* Примітка: Особа, яка проживає на території Європейського Союзу (ЄС) не може скористатися послугою повернення ПДВ на території ЄС.

* Примітка: ПДВ може бути повернутий покупцеві тільки з придбаних предметів особистого користування, за винятком предметів, встановлених в приватних транспортних засобах (автомобілі, яхти, літаки), а також з автомобільних паливно-мастильних матеріалів.

Пропонуються 2 способи: наприклад

1. Послуги по поверненню ПДВ в Литві надає UAB "Global Blue Lietuva".

Користуючись послугами UAB "Global Blue Lietuva" в середньому ви зможете повернути близько 12% від вартості покупки, при тому, що ПДВ на більшість товарів в Литві складає 21%.

Отримавши штамп на митниці в чек Tax free, ви можете отримати гроші відразу.

2. Послуги по поверненню ПДВ надає підприємство, де ви придбали товар, без посередників.

Оформляючи повернення ПДВ без посередників, ви зможете повернути 21% від вартості покупки.

!!! УВАГА: Щоб повернути 21% від вартості покупки іноземний покупець повинен мати рахунок в литовському банку. В іншому випадку, витрати на міжнародні грошові перекази і валютні покупки будуть відніматися з відшкодування.

Гроші вам будуть переведені на зазначений рахунок тільки після отримання підприємством оригінальних документів і якщо всі умови для повернення ПДВ були виконані.


Умови повернення ПДВ:

  • Загальна сума покупок (включаючи ПДВ) в магазині повинна бути не нижче 55 євро;
  • Продавець оформляє декларацію повернення ПДВ (або чек UAB "Global Blue Lietuva") і касовий чек.
  • Придбаний товар покупець з території ЄС повинен вивезти не пізніше 3 місяців з моменту покупки, тобто того місяця, коли був придбаний товар.
  • Покупець, який залишив територію ЄС, підприємству, в якому придбав товар (або посереднику, якщо оформив документи через посередника UAB "Global Blue Lietuva), повинен пред'явити (надіслати) зазначену на митниці оригінальну декларацію повернення ПДВ (або чек UAB" Global Blue Lietuva ") і касовий чек, що підтверджує придбання товару.
  • Дата вивезення визначається за штампом митниці на документах повернення ПДВ.
  • Підприємство переведе оплачену суму ПДВ на вказаний рахунок покупцеві, тільки після отримання оригіналів документів і переконавшись, що всі умови для повернення ПДВ були виконані.

Детальна інформація: +370 5 273 1182, +370 687 95 599, [email protected]

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика