Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Постійно вимикається ноутбук Асер Aspire 5552. Заміна материнської плати з гарантією

 1. Ноутбук Асер Aspire 5552 перестав включаться
 2. відсутні ініціалізації
 3. Перезавантаження або виключення під час запуску bios
 4. Чи не бачить з вінчестера
 5. Чи не завантажується Windows, перезапуск ноутбука під час запуску ОС
 6. Немає зображення на lcd екрані на ноутбуці acer Aspire 5552
 7. Ні харчування від зарядки на ноутбуці Асер Aspire 5552
 8. Ноутбук Асер Aspire 5552 НЕ заряджається
 9. Чи не працює від акумуляторної батареї або несправна батарея
 10. Програмні поломки ноутбука Асер Aspire 5552
 11. Фізичні пошкодження ноутбука
 12. Дисковод не визначає dvd
 13. Вихід з ладу південного моста, північного моста або відеочипа
 14. Несправності екрану ноутбука Acer Aspire 5552
 15. Від згоряння внутрішнього або зовнішнього блоку харчування
 16. Залитий рідиною acer Aspire 5552
 17. Вартість ремонту ноутбука Асер Aspire 5552

Подробиці Опубліковано 03 Березень 2014 Автор: Роман

Буває, заходячи в наш СЦ, клієнти стверджують, що ноутбук acer Aspire 5552 не включається і не стартує, але - це різні речі і можуть означати різні поломки Буває, заходячи в наш СЦ, клієнти стверджують, що ноутбук acer Aspire 5552 не включається і не стартує, але - це різні речі і можуть означати різні поломки. Не може включаться операційна система, а може повністю бути відсутнім ініціалізації. Наприклад, якщо в ноутбуці Асер Aspire 5552 відсутня харчування від мережі і не заряджається батарея - це означають різні поломки, хоча ці терміни часто плутають. Давайте визначимо основні поломки ноутбука і їх симптоми.

Ноутбук Асер Aspire 5552 перестав включаться

Ноутбук не відповідає на натискання кнопки павер, тобто, не починає крутитися вентилятор, не включаються індикатори. При вимкненому стані лампочка заряду акумулятор може, як горіти, а й бути виключеними. Цей факт при описі несправності необхідно згадувати. Причин такої поведінки може бути багато:

 • проблема у внутрішньому блоці живлення на головній платі. Тут варіантів може бути купа, короткий коротке замикання в ланцюгах харчування або батареї, згоріла мікросхема харчування, або чергового режиму
 • немає контакту в роз'ємі харчування в ноутбуці або в блоці живлення
 • не справний блок живлення, , А батарея села або знята. Якщо при натисканні кнопки включення у вас близько 3-х разів загоряється індикатор заряджання батареї, проте ноутбук не включається, - це говорить саме про розрядженою батареї і немає зарядки
 • бита прошивка або відсутній прошивка BIOS
 • коротке замикання в південному або північному мостах, наприклад через пробою по usb

відсутні ініціалізації

Під визначенням відсутній ініціалізації, мають на увазі наступне симптоми: при натисканні кнопки включення, починає обертатися, гудіти, працювати кулер і не зупиняється, обертається постійно на високих швидкостях, загоряються індикатори включення і кнопки CaspLock і т.п., але не гаснуть, подальша завантаження не слід, матриця не включається. Можливі варіації з індикаторами, але однаковою залишається реакція кулера, відсутність картинки, відсутність світіння індикатора вінчестера. Цей дефект не варто плутати з відсутністю зображення на матриці. Отже, причини:

Перезавантаження або виключення під час запуску bios

Не плутати з перезавантаженнями при включенні Віндовс. Тут точно описати поведінку ноутбука складно, необхідна діагностика Acer Aspire 5552 , Проте можливі причини такі:

 • перегрів південного моста, як правило, через коротке замикання в ньому. Найчастіше відбувається через пробою по usb
 • перегрів ЦП, внаслідок забитого пилом вентилятора або не сильно контакту радіатора, така поведінка спостерігається 1 раз і 20, як правило, супроводжується високими оборотами вентилятора і завжди різними моментами виключення
 • відсутність харчування з зарядного пристрою, немає контакту на роз'ємі живлення, ноутбук намагається запуститися від акумулятора, але так як вона розряджена, він відразу вимикається
 • проблеми з bios

Чи не бачить з вінчестера

Не плутати з немає завантаження операційної системи. Зауважимо, що під час даного дефекту, на відміну від інших, практично завжди виходить зайти в БІОС. Поведінка, що вказують в цю поломку, також різні. Все може повиснути на заставці bios, може безперервно крутити спроби завантаження з мережевої плати, видати просто темний екран з курсором або сказати що диск не системний. У цьому випадку причиною є: несправний жорсткий диск або чіп південного моста ноутбука . Перший варіант зустрічається значно частіше, і причин поведінки HDD, таким чином, може бути безліч: починаючи від проблем з роз'ємом підключення, залипання головок, битих блоків, через те, що диск не відформатовано або чи не розбитий. Природно, методи вирішення теж різні.

Чи не завантажується Windows, перезапуск ноутбука під час запуску ОС

Перезапуск найчастіше через вірусів, іноді просто через збій операційної системи. Найчастіше простіше переставити Віндовс, ніж намагатися відремонтувати.

Немає зображення на lcd екрані на ноутбуці acer Aspire 5552

Як не дивно, але деколи проблеми досить банальні, та й проблемами з матрицею їх назвати неможливо. Хоча досить часто необхідна заміна монітора на ноутбуці . Найчастіші серед них:

 • поламалася, або запала кнопка вимикання монітора при закриванні верхньої кришки.
 • проблема з інвертором матриці ноутбука
 • згоріла лампа підсвічування
 • проблеми з відеочіпом, протестувати можна підключенням зовнішнього екрана, якщо є така можливість. У разі несправності, потрібна ремонт відеокарти ноутбука .
 • зламані шлейфи

Ні харчування від зарядки на ноутбуці Асер Aspire 5552

Така поломка може бути окремим випадком дефекту "ноутбук не включається". В цьому випадку в ноутбуці батарея не заряджає, але ноутбук acer Aspire 5552 може і працює, але від батареї, в цьому випадку, в Windows про це йтиметься, батарея буде поступово розряджатися. причини:

 • проблеми в роз'ємі живлення або з блоком живлення ноутбука
 • проблеми з ланцюгами харчування

Ноутбук Асер Aspire 5552 НЕ заряджається

Чи означає, що харчування від мережі йде. Операційна система відображає харчування від мережі, але пропав значок заряду. Даний дефект зовсім не означає, що обов'язково у вас несправна батарея, але таке теж може бути. причини:

 • несправна батарея
 • проблеми з контролером заряду
 • невеликі потужності зовнішнього блоку живлення

Чи не працює від акумуляторної батареї або несправна батарея

Тут необхідно чітко розуміти, що не працює від батареї значить, що при відсутності блоку живлення ноутбук Асер Aspire 5552 не працює, це не може означати, що ноутбук працює кілька секунд, потім вимикається.

 • найчастіше поламана батарея, в цьому випадку найчастіше зарядна батарея і не заряджається
 • проблема в внутрішнім блоком живлення

Програмні поломки ноутбука Асер Aspire 5552

За симптомами несправності ноутбуків можна розділити на програмні, апаратні та змішані. За статистикою програмний ремонт ноутбуків необхідний в 20% випадків. Решта поломки - це або тільки апаратні несправності ноутбуків, або, Windows. Симптоми програмних помилок - загальмованість операційної системи, поява різних повідомлень про помилки, віруси. Windows і Soft можуть не грузиться зовсім, перезавантажуватися, зависати і т.д. Загалом, серед програмних типові несправності ноутбуків - багато сміття і вірусів Віндовс. І практично в 90% причиною програмних збоїв є сама людина. Відкриття сайтів підозрілим змісту, запуск підозрілих файлів і програм, серфінг в інтернеті без антивірусного захисту і відсутність навіть мінімальних профілактичних робіт з операційною системою - цього достатньо, щоб через кілька днів ноутбук перестав працювати.

Усунення програмних несправностей полягає в лікуванні вірусів, відновлення робочого стану операційної системи або повної її перевстановлення зі збереженням даних.

Фізичні пошкодження ноутбука

Апаратні поломки можна розділити на кілька типу - механічні та електронні. Механічні несправності ноутбука - це фізичні ушкодження, завдані користувачем, наприклад, вилита рідин, води, чаю, кави, алкогольних напоїв, газованої води і т.д., падіння ноутбука з висоти, удари по ноутбуку, розбиття дисплея або клавіатури сторонніми предметами, поломка роз'єму зарядки і порвані дроти підзарядки.

Крім пролиття води, яка в змозі вбити в ноутбуці все, що завгодно, найчастіше в ноутбуках пошкоджуються матриця і клавіші клавіатури. Матриця, б'ють при невдалому повороті кришки або при закритті кришки, коли на клавіатурі лежать сторонні предмети, наприклад, флешки, мишка, ключі, ручки, олівці. А ось небезпекою клавіатури є їжа, або катують почистити клавіатуру самостійно.

Дисковод не визначає dvd

Вихід з ладу приводу ноутбука в деяких випадках виходить, виправити чищенням читаючої головки, але частіше за все усуваються заміною DVD .

Вихід з ладу південного моста, північного моста або відеочипа

симптоми вигоряння південного моста на ноутбуці acer Aspire 5552 - не працюють ЮСБ, вебкамера або клавіатура, ноутбук може стартувати, але не завантажуватися. При поломки відеокарти ноутбук Acer Aspire 5552 включається, але на матриці відсутня зображення, або зображення з артефактами; буває, що екран розбивається на кілька частин. При таких симптомах потрібно ремонт ноутбуків третьої категорії складності - з пайкою BGA-деталей. Основні причини несправності ноутбука - неакуратне підключення карт пам'яті, перегрів ноутбука через засміченою пилом системи охолодження, перевантаження ноутбука відео-додатками і іграми, заводський брак. Для запобігання подібних несправностей, рекомендуємо проводити кілька разів на рік чистити ноутбук Асер Aspire 5552 .

Несправності екрану ноутбука Acer Aspire 5552

характерні несправності дисплея ноутбука - спотворення квітів, зображення з артефактами, повна відсутність підсвічування, мерехтіння екрану. Якщо монітор зовсім темний, хоча щось видно під кутом, то це типові поломки інвертора ноутбука або лампи підсвічування. Якщо блимає - то 85% інвертор. Червоне зображення на екрані видає лампу підсвічування. Артефакти, смуги або перешкоди - винен шлейф матриці або дешифратор. Причини поломки - природне старіння, неякісне харчування, перетирання шлейфа. Найчастіша з несправностей - вихід з ладу лампи підсвічування.

Від згоряння внутрішнього або зовнішнього блоку харчування

Поломка блоку живлення ноутбука Acer Aspire 5552 призводять до того, що ноутбук взагалі не вмикається або не заряджає акумулятор. Внутрішній блок живлення виходить з ладу через вигоряння деталей обв'язки схеми живлення або контролера харчування. Проблеми в замикання ланцюга, в неякісному харчуванні, в відсутності заземлення і т.д. Якщо ноутбук acer Aspire 5552 не включається або не заряджається належним від розетки, отже потрібно шукати причину в поломці зовнішнього блоку живлення ноутбука. Часто в коннекторе просто розходяться контакти - варто їх випрямити, і ноутбук знову в строю.

Залитий рідиною acer Aspire 5552

Потрапила вода на ноутбук Acer Aspire 5552 може завдати серйозної шкоди. Найстрашніше, що може статися - це вигоряння системної плати. У цьому випадку необхідна заміна материнської плати ноутбука .

Щоб уникнути походу в сервісний центр, не пийте і не ставте чай поряд з ноутбуком. Не рекомендується їсти за ноутбуком. Якщо проблема вже трапилася - ні в якому разі не відкривайте корпус. Це може привести до протікання рідини в материнську плату ноутбука або до пошкодження шлейфу. Дбайливе використання дозволить уникнути проблем з поломкою клавіатури і окремих кнопок.

Вартість ремонту ноутбука Асер Aspire 5552

Ціна ремонту залежить від ціни запчастин і роботи по їх заміні. Приблизну ціну можна дізнатися за контактним телефоном нашого сервісного центру або у відповідному розділі:


Додати коментар

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика