Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Порадьте смартфон з великим екраном до 2400 грн

13.09.2012, 19:27

Реєстрація: 23.12.2007

Адреса: Харків

Повідомлень: 1,209

Сходив, подивився. Початковий варіант, який я розглядав - LG Optimus Black - по продуктивності зовсім не вразив, чесно кажучи, інтерфейс не набагато швидше, ніж мій Optimus Link. Хоча, може це проблема LG-кого ланчера? Навіть Optimus 2X пригальмовує в меню. А ось екран Optimus Black сподобався.
Загалом, враження.
LG Optimus 2X. Дуже сподобався зовнішній вигляд і тактильні відчуття. Спритний (крім ланчера). А ось екран мені здався не дуже, хоча і подивитися його було практично нічим, в телефоні була всього одна незрозуміла картинка і фотографії торгового залу з камери. Камера, як я зрозумів не дуже, але перевірити толком не було можливості. Ще у нього в плюсах Gorilla Glass.
Samsung Galaxy Ace 2. Зовнішній вигляд мені не дуже сподобався, я б навіть сказав, що зовсім не сподобався. Хоча працює дуже спритно. Скло теж ніби Gorilla Glass. Камеру та інше подивитися не вдалося, тому що в руках потримав всього пару хвилин.
Задумався знову, потрібні мені ці 2 ядра? Хоча, з іншого боку телефони я міняю не часто, то буде зачепив під наступні версії андроїда, я сподіваюся. А з іншого боку, я вже раз так погнався за більш потужним залізом, коли збирався купити Optimus One, а купив Optimus Link, і прогадав. На One купа кастомних прошивок, є CM7 і більш-менш робочий CM9. А на Link Ніяк не допив повноцінно робочий CM7. Хоча той, що є працює набагато швидше і плавніше, ніж рідний.
Від дизайну сучасних смартфонів Sony я абсолютно не в захваті. А мотороли в поле зору не попалися жодної.
Підсумок: У виборі поки особливо не просунувся.

Цитата:

Повідомлення від Darkden00

У 2x Тегра 2, а Тегра 2 непогано себе показує тільки в іграх, якщо планується дивитися відео на апараті, знімати відео і фото, то Тегра відразу відправляється на смітник.

Ігри на телефоні мене зовсім не цікавлять, хіба що пограти спочатку, а ось камерою іноді користуюся через брак фотоапарата. І що значить

Цитата:

Повідомлення від Darkden00

якщо планується дивитися відео на апараті, знімати відео і фото, то Тегра відразу відправляється на смітник.

З відео то зрозуміло, хоча не думаю, що буде гірше, ніж на моєму Optimus Link. І не дивлячись на наявність HDMI-виходу, підключати до монітора я його і не збирався б. А що з приводу фото?
З відео то зрозуміло, хоча не думаю, що буде гірше, ніж на моєму Optimus Link

Хоча, може це проблема LG-кого ланчера?
Задумався знову, потрібні мені ці 2 ядра?
А що з приводу фото?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика