Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Поломка батареї для телефону Samsung

Подробиці 27.03.2018 10:44

Сучасні телефони обладнуються якісними і потужними батареями. Корейська «гігант» в області цифрових технологій Samsung славиться своїми девайсами на весь світ.

Батареї їх телефонів надійні і служать досить довго. Але рано чи пізно вони приходять в непридатність і їх необхідно замінити.

причини поломки

Погіршення стану акумулятора телефону Samsung є найпоширенішою причиною поломки сучасних смартфонів цієї фірми. В основному вони виходять з ладу через тривалого терміну експлуатації. Вони також можуть приходити в непридатність при механічному впливі. До фізичного впливу також можна віднести неакуратне поводження, внаслідок якого, телефон падає на тверді поверхні з великої висоти. Не виключений і заводський брак, але виникнення проблем з-за цієї причини малоймовірно.

Якщо заряджати телефон неправильно, то можна зіпсувати тим самим його акумулятор. Не можна нагрівати телефон під час процесу зарядки, так як виникає, перегрів негативно позначається на стан батареї. Використання неоригінальних зарядного пристрою також може негативно позначитися на смартфоні. Потрапляє на батарею, особливо на її контакти, волога також завдає непоправної шкоди стану акумулятора.

Як зберегти батарею в придатному стані

щоб батарея для телефону Samsung прослужила якомога довше необхідно приймати ряд заходів, покликаних збільшити термін його служби. Найкраще, якомога частіше заряджати акумулятор, не допускаючи повної його розрядки. Якщо тримати заряд в межах 10-80% термін експлуатації батареї збільшується майже в два рази.

Не варто залишати телефон підключеним до мережі після повної його зарядки, так як це негативно позначається на його стані. При покупці смартфона найкраще помістити його в захисний чохол, щоб зменшити вплив від неакуратних дій, які призводять до падінь телефону, внаслідок чого може пошкодитися батарея.

Якщо все-таки батарея прийшла в непридатність, існує два варіанти вирішення цієї проблеми: придбання нового телефону або покупка батареї. Перший варіант краще підходить для тих, у кого є фінансова можливість купити смартфон, так як цей варіант дорожче. Але другий варіант не завжди можливо здійснити, через те, що батареї даної моделі може не бути в наявності.

Читайте також:

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика