Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Покрокова настройка Gigaset C510A IP з скріншот

  1. Вхід на сторінку налаштувань
  2. Налаштування телефону

Перед налаштуванням апарату переконайтеся в тому, що він включений, і інтернет-кабель підключений до апарату. Кабель інтернету повинен бути підключений до порту LAN базового блоку Gigaset C510A IP.

Вхід на сторінку налаштувань

(Розкрити) Як дізнатися IP-адресу апарата

Крок 1. Дізнаємося IP адреса телефонного апарату.

Для того щоб, дізнатися IP-адресу пристрою, відкрийте браузер і в адресному рядку введіть: gigaset-config.com

  • Якщо за посиланням не вийшло дізнатися IP-адресу пристрою, його можна подивитися на самій трубці. Для цього необхідно на трубці увійти в Меню -> Настройки -> Система -> Локальна мережа (Місцева мережа) -> IP-адреса

Крок 2. Заходимо на сторінку налаштування за отриманим IP-адресою.

На комп'ютері запускаєте web-браузер (не рекомендується використання браузера Internet Explorer). В адресному рядку браузера прописуєте IP адреса, який дізналися на попередньому кроці. Після переходу за даною адресою, у Вас відкриється сторінка налаштування, яка проситиме введення пароля. За замовчуванням на телефоні встановлено пароль 0000

Налаштування телефону

Увага! Як приклад на всіх скріншотах вказано SIP-адреса (ім'я користувача і домен) виду [email protected] . Замість нього скрізь необхідно вказати ваш SIP-адреса з особистого кабінету.

Як створити SIP аккаунт?

Крок 1. Відкрийте вкладку Телефонія -> З'єднання. У стовпці «Активна» поставте галочку навпроти облікового запису, яку будете налаштовувати і натисніть "Редагувати". На правій частині скріншота зображений інтерфейс Особистого Кабінету Mango-Office, звідки необхідно брати дані для настройки.

На правій частині скріншота зображений інтерфейс Особистого Кабінету Mango-Office, звідки необхідно брати дані для настройки

Крок 2. Зліва заходимо в підрозділ "Аудіо", вибираємо "Власний кодек" і "Показати додаткові налаштування" і налаштовуємо, як на скріншоті нижче.

Зліва заходимо в підрозділ Аудіо, вибираємо Власний кодек і Показати додаткові налаштування і налаштовуємо, як на скріншоті нижче

Крок 3. Зліва заходимо в підрозділ "Додаткові налаштування VoIP" і налаштовуємо, як на скріншоті нижче.

Зліва заходимо в підрозділ Додаткові налаштування VoIP і налаштовуємо, як на скріншоті нижче

В поле "Local SIP Port" прописується довільне значення з діапазону від 7001 до 49151.

Крок 4.Зліва заходимо в підрозділ "Призначення номера" і налаштовуємо, як на скріншоті нижче.(Навпаки першої трубки ми вказуємо, що вхідні та вихідні дзвінки необхідно здійснювати за допомогою налаштованого аккаунта ivan)

Як створити SIP аккаунт?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика