Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Почалися світові продажі iPhone 4S

Продажі iPhone 4S стартували на цьому тижні в п'ятницю 14 жовтня в США, Австралії, Канади, Франції, Німеччини, Японії і Великобританії. iPhone 4S вже став найпопулярнішим смартфоном Apple: за перші 24 години після анонса на пристрій були розміщено понад 1 млн попередніх замовлень. Попередній рекорд належав iPhone 4, число замовлень на який досягло 600 тис. В першу добу.

(Всього 12 фото)

1. Смартфон iPhone 4S надійшов у продаж. Першими купити iPhone 4S змогли жителі Австралії. Потім продажі почалися в Японії, США, Канаді, Франції, Великобританії, Німеччини та інших країнах.

Потім продажі почалися в Японії, США, Канаді, Франції, Великобританії, Німеччини та інших країнах

2. Багато розцінюють покупку цього телефону як данину пам'яті колишньому главі Apple Стіву Джобсу. На фото: радісний покупець демонструє новенький iPhone 4S, виходячи з токійського магазину Apple Store.

На фото: радісний покупець демонструє новенький iPhone 4S, виходячи з токійського магазину Apple Store

3. Компанія сподівається продати 4 млн телефонів iPhone 4S протягом перших вихідних після початку продажів, що перевищить рівень продажів попередньої моделі iPhone 4, які становили 1,7 млн ​​пристроїв в перші вихідні. На фото: Співробітники Apple Store співробітники аплодують першому покупцеві iPhone 4S Ріосуке Ішінабе в магазині компанії Apple в Токіо 14 жовтня 2011 року.

На фото: Співробітники Apple Store співробітники аплодують першому покупцеві iPhone 4S Ріосуке Ішінабе в магазині компанії Apple в Токіо 14 жовтня 2011 року

4. Кінен Томпсон і Джессіка Меллоу сидять в мережі, чекаючи своєї черги, щоб купити iPhone 4S в магазині Apple Store на 5-й авеню в Нью-Йорку, 13 жовтня 2011 року.

Кінен Томпсон і Джессіка Меллоу сидять в мережі, чекаючи своєї черги, щоб купити iPhone 4S в магазині Apple Store на 5-й авеню в Нью-Йорку, 13 жовтня 2011 року

5. Покупці в токійському магазині Apple Store. Оновлена ​​версія iPhone 4S була представлена ​​Apple 4 жовтня. Від Apple очікували, що компанія продемонструє iPhone п'ятого покоління, однак Apple обмежилася глибокою модернізацією iPhone 4.

Презентація iPhone 4S пройшла за день до смерті засновника Apple Стіва Джобса .

6. Масаесі Сан, головний виконавчий директор компанії Softbank Mobile Corp, взяв участь в церемонії, присвяченій запуску iPhone 4S в одному з відділень компанії в токійському районі Сібуя на цьому знімку, зробленому на Kyodo 14 жовтня 2011

Масаесі Сан, головний виконавчий директор компанії Softbank Mobile Corp, взяв участь в церемонії, присвяченій запуску iPhone 4S в одному з відділень компанії в токійському районі Сібуя на цьому знімку, зробленому на Kyodo 14 жовтня 2011

7. Один із засновників компанії Apple Стів Возняк і його дружина Джанет біля магазину компанії Apple в Лос-Гатос, штат Каліфорнія, 13 жовтня 2011 року.

Стів, який демонструє на фото свій новенький iPhone Apple, 4S, не працює в компанії Apple з 1987 року, проте є її акціонером і як і раніше отримує чеки від Apple, що зберігає його статус співробітника № 1.

8. Сотні шанувальників компанії Apple стоять в черзі в міських кварталах Токіо, щоб стати першими покупцями iPhone 4S, який схожий на попередній iPhone 4, але обладнаний поліпшеною камерою, швидшим процесором і оновленим програмним забезпеченням.

Сотні шанувальників компанії Apple стоять в черзі в міських кварталах Токіо, щоб стати першими покупцями iPhone 4S, який схожий на попередній iPhone 4, але обладнаний поліпшеною камерою, швидшим процесором і оновленим програмним забезпеченням

9. Людина в масці, яка зображує засновника компанії Apple Стіва Джобса стоїть у черзі, щоб купити iPhone 4S перед входом в магазин Apple Store в Токіо 14 жовтня 2011 року Як пише Reuters, споживачі в усьому світі полюють за iPhone 4S, тому що це один з останніх продуктів Стіва Джобса (Steve Jobs) - він пішов з життя на наступний день після презентації нового смартфона.

Людина в масці, яка зображує засновника компанії Apple Стіва Джобса стоїть у черзі, щоб купити iPhone 4S перед входом в магазин Apple Store в Токіо 14 жовтня 2011 року Як пише Reuters, споживачі в усьому світі полюють за iPhone 4S, тому що це один з останніх продуктів Стіва Джобса (Steve Jobs) - він пішов з життя на наступний день після презентації нового смартфона

10. Фанати Apple відзначають, що купуючи iPhone 4S вони віддають данину поваги засновникові компанії. На фото: Черга біля магазину Apple Store в лондонському районі Ковент-Гарден. Вартість мобільника становить $ 199, $ 299 і $ 399 за модель з 16, 32 і 64 ГБ пам'яті відповідно (за умови укладення 2-річного контракту).

Вартість мобільника становить $ 199, $ 299 і $ 399 за модель з 16, 32 і 64 ГБ пам'яті відповідно (за умови укладення 2-річного контракту)

11. Співробітники магазину аплодують першим покупцям, які придбали новий iPhone 4S в Apple Store в Мюнхені. 28 жовтня смартфон планується вивести в Австрію, Бельгію, Чеську Республіку, Данію, Естонію, Фінляндію, Угорщину , Ірландію, Італію, Латвію, Ліхтенштейн, Литву, Люксембург, Мексику, Нідерланди, Норвегію, Сінгапур, Словаччину, Словенію, Іспанію, Швецію і Швейцарію - всього 22 держави.

28 жовтня смартфон планується вивести в Австрію, Бельгію, Чеську Республіку, Данію, Естонію, Фінляндію,   Угорщину   , Ірландію, Італію, Латвію, Ліхтенштейн, Литву, Люксембург, Мексику, Нідерланди, Норвегію, Сінгапур, Словаччину, Словенію, Іспанію, Швецію і Швейцарію - всього 22 держави

12. Як стало відомо CNews від російських операторів, вони вже приступили до переговорів про постачання смартфонів на російський ринок, а продажі новинки в Росії можуть початися в листопаді. На фото: Численні покупці стоять черги в магазин Apple в Гонконзі, щоб купити iPhone 4 зі знижкою 14 жовтня 2011 року.

Нагадуємо, що Bigpicture.ru є в Twitter , Facebook , Вконтакте і ЖЖ . Підписатися на RSS можна тут .

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика