Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Планшети на базі ОС Windows 7 - Огляди планшетних комп'ютерів, новини, статті

  1. Плюси планшетів на Windows 7

Переваги планшетів на Windows 7 очевидно - ви можете встановлювати все ті ж програми, що і на свій комп'ютер. Переваги планшетів на Windows 7 очевидно - ви можете встановлювати все ті ж програми, що і на свій комп'ютер

В цьому і полягає основна відмінність планшетів на Windows 7 від планшетів на Android і IOS. Ви не будете залежати від розробників додатків, вам не доведеться встановлювати по кілька додатків, щоб вибрати те, що вам сподобається. Навіщо, наприклад, шукати більш-менш адекватну альтернативу Microsoft Office для планшета на Android, якщо ви можете просто встановити MS Office або Open Office?

Навіщо, наприклад, шукати більш-менш адекватну альтернативу Microsoft Office для планшета на Android, якщо ви можете просто встановити MS Office або Open Office

Всі додатки, доступні на ПК будуть працювати і на планшеті. Переважна більшість планшетів на Windows 7 мають USB-порт, так що проблем з установкою не буде. Правда при покупці планшета слід звернути увагу на наявність стилуса. Справа в тому, що програми для Windows не орієнтовані на дотики пальцями, так що потрапляти в дрібні кнопки буде важко. Так, це недолік, але наявність пера в комплекті його нейтралізує, зате відкриває тисячі додаткових можливостей. Якщо по роботі вам доводиться часто щось запісовать, то, купивши планшет на Windows 7, можна одним махом позбутися всіх паперових блокнотів!

Якщо по роботі вам доводиться часто щось запісовать, то, купивши планшет на Windows 7, можна одним махом позбутися всіх паперових блокнотів

Планшет на Windows 7 - прекрасна альтернатива вашому домашньому ноутбуку, на відміну від планшетів на Android і IOS - вони скоріше ближче до смартфону, ніж до комп'ютера.

Якщо ви хочете гідну Редагувати домашньому ПК, тоді слід вибирати планшет з док-станцією, оснащеної qwerty-клавіатурою, (наприклад, планшет Acer Iconia Tab w500 ) Тому віртуальна клавіатура не дозволяє зробити введення тексту досить швидким, хоча може це справа звички.

Стандартний недолік Windows полягає в тому, що буде потрібно набагато більше часу для завантаження і запуску системи. Повноцінної операційної системи потрібно більш потужний процесор і вентилятор для охолодження. Все це значно ускладнюється пристрій і сильно "жере" батарею. Звідси випливає, що планшети на Windows 7 працюють без підзарядки недовго - хорошим результатом на даний момент є можливість роботи без підзарядки до 6 годин.

Звідси випливає, що планшети на Windows 7 працюють без підзарядки недовго - хорошим результатом на даний момент є можливість роботи без підзарядки до 6 годин

У Microsoft, звичайно, вже помітили, що планшети набирають популярність, так що вихід Windows 8? адаптованої для планшетів, вже не за горами!

Плюси планшетів на Windows 7

  • Сумісні з усім існуючим софтом для Windows
  • Підтримують Adobe Flash
  • Є повноцінною заміною нетбуку і навіть ноутбуку
  • Мають досточно потужну "начинку"
  • реальна багатозадачність

Мінуси планшетів на Windows 7

  • Повна операційна система призводить до того, що планшети на Windows є важкими і з високим енергоспоживанням
  • Далеко не в усі кнопки можна потрапити пальцем
  • Завантаження ОС займає багато часу
  • Як правило, планшети на Windows 7 коштують досить дорого

Навіщо, наприклад, шукати більш-менш адекватну альтернативу Microsoft Office для планшета на Android, якщо ви можете просто встановити MS Office або Open Office?
У Microsoft, звичайно, вже помітили, що планшети набирають популярність, так що вихід Windows 8?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика