Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Планшети 7, 8 і 10 дюймів. Який розмір краще?

Ідея показати в одному відео відразу 3 планшета виникла спонтанно. Спочатку я хотів познайомитися з новим планшетом teXet TM-8041HD , Оснащеним 8-дюймовим дисплеєм, з тими ж характеристиками як у iPad mini. Виявилося, що є можливість потримати в руках відразу 3 пристрої, з однаковим дизайном і характеристиками, але різними діагоналями екранів, а саме 7, 8 і 9,7 дюйма.

TM-8041HD

Якщо бути точним, мова йде про teXet 7043XD , 8041HD і 9741 , Виконаних в одному стилі. В якості начинки для всієї серії було вибрано цікаве поєднання двоядерного процесора Amlogic AML8726-MX з частотою 1.5 ГГц і двоядерній графіки Mali-400MP, приправленою 1Гб оперативної пам'яті. З урахуванням цінової політики teXet рішення вельми багатообіцяюче ...

Завдяки тому, що всі 3 планшета доступні відразу, у нас з'явилася можливість порівняти 3 найпопулярніших в світі діагоналі екрана, а за рахунок однакової начинки ще й подивитися, як впливає дозвіл дисплея на графічну продуктивність.

Як я вже зазначав, все 3 планшета виконані в одному стилі і єдиному дизайні. Цікаво, що задник виконаний з алюмінію, завдяки чому корпус виглядає монолітно. Шкода, що ця краса захована під чорний шкіряний чохол, що йде в комплекті). Із приємних бонусів можна відзначити свіжі версії Android 4.1., Основні 2-х мегапіксельні камери (хоч і без спалаху) і VGA фронтальні камери на 7 "і 8" дюймових апаратах. Найбільший апарат оснащується вже 2-х мегапіксельною фронтальною камерою.

Найбільший апарат оснащується вже 2-х мегапіксельною фронтальною камерою

Комплект поставки також единообразен. Тут варто відзначити наявність OTG «хвостика», завдяки якому можна підключати до планшетів зовнішні USB накопичувачі. Для повного щастя не вистачає HDMI кабелю на телевізор, втім його рідко дають в комплекті навіть зі значно більш дорогими пристроями.

Отже, екрани: 7 ", широкоформатний 16:10 З роздільною здатністю 1280х800 пікселів, 8" - майже квадрат 4: 3 - 1024х768 пікселів і 9,7 "4: 3, також має здатністю 1024х768 пікселів. Для розуміння і аналогії можна порівняти дозвіл і діагоналі цих пристроїв з Google Nexus 7, iPad mini і iPad 2, в тій же послідовності!

Що стосується проізводітельності- середній результат Antutu близько 9000 для дозволу 1024х768 і 8000 для дозволу 1280х800 - дуже хороший для недорогий лінійки пристроїв, ставлячи їх на одну планку з торішніми флагманами. Для порівняння мій Samsung Galaxy S2 на двоядерному Exynos показував навіть більш скромні результати!

Для порівняння мій Samsung Galaxy S2 на двоядерному Exynos показував навіть більш скромні результати

А ось з падінням продуктивності на більш високому дозволі у teXet 7043XD - з'явилася цікава закономерность- вона знизилася паралельно зі збільшенням числа пікселей- приблизно на 15%. Тепер зрозуміло, якою ціною для Apple обходиться графіка для iPad з Retina)

Ну і нарешті - габарити. Я так і не визначився, який формат екрану мені подобається більше. Якщо потримати в руках 7-ми дюймового малюка-отримуєш величезне задоволення від дисплея і можливості покласти планшет в кишеню джинсів. 8-ми дюймовий планшет подобається збалансованістю розміру і відчуттів, а різниця в щільності пікселів в очі майже не кидається. Якщо ж говорити про 9,7 "- в порівнянні він програє. Колишній колись еталоном дисплей iPad 2 починає поступатися в якості більш компактним пристроям. Це помітно, якщо переводити погляд з одного планшета на інший, і майже не напружує, якщо спеціально до нього не придивлятися. З точки зору удобства- майже 10 "на мій погляд ідеальні, але у кожного з цього приводу може бути своя думка ...

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика