Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Планшет Samsung Galaxy Tab 10.1 (P7500). Ігри, живі шпалери і додатки.

  1. Зовнішній вигляд, габарити
  2. Відео огляд планшета
  3. Екран і інші характеристики
  4. Програмне забезпечення

Даний планшет, як і багато інших випущені в 2011 році, виконаний на основі популярного чіпа Nvidia Tegra 2, який був дуже розпіарений і став широко поширеним в той період. Пристрій також має 1 GB оперативної пам'яті і 16-32 GB вбудованої SSD, а розміри екрану становлять 10.1 дюйма. Це ідеальне поєднання продуктивності і габаритів зробило Galaxy Tab P7500 дуже популярним серед користувачів.

Зовнішній вигляд, габарити

Так, саме цей скандальний зовнішній вигляд, який до цих пір не дає спокою компанії Apple
Так, саме цей скандальний зовнішній вигляд, який до цих пір не дає спокою компанії Apple. Спочатку вони намагалися заборонити продаж цього планшета, і зараз намагаються зробити те ж саме з іншими пристроями, наприклад новим Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3100 . Але ми трохи відійшли від теми. Отже, габарити даного апарату такі: 256.7 x 175.3 мм, а товщина становить всього 8.6 мм. Досить великий виходить, але окантовка навколо дисплея невелика, так що дані габарити обумовлені лише наявністю 10ти дюймового екрану. Вага планшета 565 грам, що менше ніж у нового Samsung Galaxy Tab 2 10.1 , В даному випадку різниця складаєте близько 25 грам.

Відео огляд планшета

Екран і інші характеристики

Як уже писалося вище, в якості «серця» даного планшета використовується досить непоганий чіп Nvidia Tegra 2, він має 2 ядра, кожне з яких працює на частоті 1 ГГц і дозволять запускати практично всі сучасні ігри. Ну а ентузіасти зможуть розігнати його до 1.4 ГГц, але робити цього не рекомендується. У пристрої 1 ГБ оперативної пам'яті, чого цілком вистачає для нормальної роботи Android 2.3.6 - 4.0.4. Як екран використовується матриця типу PLS, її роздільна здатність становить 1280 x 800 точок, кути огляду досить непогані. Камера планшета здатна записувати відео з роздільною здатністю 720p, а також робити фотографії розміром 2048 x 1536 пікселів.

Програмне забезпечення

Спочатку в Галаксі Таб 10.1 була встановлена ​​операційна система Android OS Honeycomb версії 3.1, з відомої оболонкою TouchWiz, але через майже рік після релізу в мережі з'явилася інформація про оновленні Samsung Galaxy Tab 10.1 до ICS 4.0 . Якщо ви є власником даного планшета, то варто додати сайт в закладки і стежити за виходом нових як офіційних, так і модифікованих прошивок. Також ви можете скачати все потрібне для свого планшета:

  1. ігри
  2. Живі шпалери
  3. програми

додатково:

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика