Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Підвищуємо ефективність кулера GeForce 8800 GT оновленням BIOS

нам вже відомо , Що з недавніх пір компанія NVIDIA почала постачати відеокарти GeForce 8800 GT еталонного дизайну кулером нового зразка, який не тільки має збільшений в діаметрі вентилятор, а й отримав покращений алгоритм роботи. Ефективність нової системи охолодження вище, а рівень шуму - нижче. Тим часом, у деякої кількості "щасливчиків", які вже встигли купити GeForce 8800 GT 512 Мб, на руках є відеокарти з кольором старого зразка. Що можна зробити для поліпшення його роботи?

компанія EVGA вже давно пропонує для своїх відеокарт GeForce 8800 GT 512 Мб еталонного дизайну оновлення BIOS, оптимізує алгоритм роботи вентилятора. Якщо раніше швидкість обертання вентилятора мало змінювалася з ростом температури відеочипа, то тепер ситуація покращилася, хоча акустичним комфортом все-таки довелося пожертвувати. Порівняйте, як змінювалася швидкість обертання вентилятора раніше:

Порівняйте, як змінювалася швидкість обертання вентилятора раніше:

В автоматичному режимі вентилятор не виходив на обороти понад 38% від максимального рівня, через що температура відеочипа під навантаженням досягала 92 градусів Цельсія. У новому BIOS з ростом температури швидкість обертання вентилятора змінюється більш рівномірно, досягаючи 65% у апогеї. Відеочіп при цьому прогрівається тільки до 84 градусів Цельсія.


Відеочіп при цьому прогрівається тільки до 84 градусів Цельсія

Природно, відеокарта при цьому шумить сильніше, та й прошивати BIOS не завжди обов'язково - досить підвищувати швидкість обертання вентилятора силами спеціальної утиліти. Принадність нового BIOS полягає в більш плавному автоматичному регулюванні швидкості обертання вентилятора. Бажають поекспериментувати з відеокартами GeForce 8800 GT 512 Мб еталонного дизайну від інших брендів можуть використовувати цей BIOS , Який не підвищує частоти відеокарти щодо номінальних.

Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Що можна зробити для поліпшення його роботи?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика