Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Підсилювач сигналу Репитер Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier 2 - незамеміий гаджет у великому будинку

  1. Xiaomi Mi 9T здатний дати бій конкурентам
  2. Перший погляд на Redmi K20 Pro: флагман за доступною ціною
  3. Огляд Xiaomi Redmi Y3: в чому відмінність від Redmi Note 7?

Xiaomi представили новий зручний гаджет для великого будинку - підсилювач сигналу Wi-Fi Amplifier 2 . Що ж в нього додали нового? І коштує він своїх грошей? Давайте спробуємо розібратися.

підсилювач сигналу Wi-Fi Amplifier 2

В упаковці з застібкою (тут, варто зізнатися, заощадили) помістився девайс, який за розміром трохи менше, ніж звичайна ручка!

В упаковці з застібкою (тут, варто зізнатися, заощадили) помістився девайс, який за розміром трохи менше, ніж звичайна ручка

Роз'єм USB відкривається, коли нижня утримує кришка знята. За конструкцією є один великий плюс - вісь обертання 180 градусів в області з'єднувача. Це дозволяє встановити зручно ретрансляція і направити в потрібний напрямок.

Це дозволяє встановити зручно ретрансляція і направити в потрібний напрямок

Налаштування дуже проста. Запустити роботу гаджета дуже легко за допомогою універсальне додаток Mi Home (iOS і Android play store). Якщо у вас вже є маршрутизатор Xiaomi, ви можете легко зможете підключити репітер через USB.

Якщо у вас вже є маршрутизатор Xiaomi, ви можете легко зможете підключити репітер через USB

Крок 1. Використовуючи додаток Mi Home, новий пристрій буде автоматично виявлено.

Крок 2: Виберіть існуючу домашню мережу Wi-Fi для налаштування репитера . Розширювач Wi-Fi працює тільки для підключення Wi-Fi 2,4 ГГц.

Крок 3: Після встановлення з'єднання новий ретрансляція буде знаходитися в списку пристроїв, керованих за допомогою програми Mi Home. Важливо налаштувати мережу Wi-Fi.

Як тільки розширення wifi буде встановлено, на девайсі загоряється синє світло.

Сигнал поліпшується на 30% в квартирі 100м. Це за нашими спостереженнями.

Це за нашими спостереженнями

даний ретрансляція коштує близько 600 рублів, що в даному випадку - майже безкоштовно. Аналоги стоять в 3 рази більше.

ПЛЮСИ:

  • Відмінне співвідношення ціни та якості
  • простота настройки
  • мобільність
  • Не потрібно додаткове джерело живлення
  • Працює і без маршрутизатора Xiaomi.

МІНУСИ:

  • Перед встановленням зверніть увагу додаток Mi Home, що може бути не завжди зручно.

Xiaomi Mi 9T здатний дати бій конкурентам

Xiaomi Mi 9T є більш збалансованою версією флагмана, яка не тільки отримала AMOLED-дисплей без вирізу і більш ємну батарею, але і коштує дешевше. Замість топового чіпсета - Snapdragon 855 - Xiaomi вибрала найпотужніший SoC середнього класу - новий Snapdragon 730. Про інші особливості новинки читайте далі.

Про інші особливості новинки читайте далі

Перший погляд на Redmi K20 Pro: флагман за доступною ціною

На початку року Redmi був виділений в незалежний бренд, який слід політиці Xiaomi щодо співвідношення ціни і якості вироблених товарів. У січні був представлений Redmi Note 7 з 48-мегапіксельною камерою за ціною всього 999 юанів (в Росії пристрій продається приблизно за 12500 рублів на момент написання статті). Пізніше були анонсовані Redmi Note 7 Pro і Redmi 7, які формально були віднесені до різних серій. І нарешті, 28 травня був представлений Redmi K20 Pro, перший смартфон від Redmi з топовим чіпсетом Snapdragon 855. Пропонуємо вашій увазі попередній огляд новинки.

Пропонуємо вашій увазі попередній огляд новинки

Огляд Xiaomi Redmi Y3: в чому відмінність від Redmi Note 7?

У 2019 Xiaomi виділила Redmi в окремий незалежний бренд. Сьогодні у нас на огляді новий бюджетний смартфон під назвою Xiaomi Redmi Y3. Він був випущений поточної навесні і є наступником торішнього Redmi Y2 (S2). Дизайн новинки зазнав істотних змін, і зовні вона більше схожа на Redmi Note 7. Проте з технічної точки зору ці пристрої сильно відрізняються. Давайте детально розглянемо особливості Redmi Y3 і його відмінності від Redmi Note 7.

Повернення до списку

Що ж в нього додали нового?
І коштує він своїх грошей?
Огляд Xiaomi Redmi Y3: в чому відмінність від Redmi Note 7?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика