Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Підбірка найкращих альтернатив MacBook на Windows

Ера тонких і компактних ноутбуків, всупереч розхожій думці, почалася зовсім не з ультрабуків. Ще задовго до винаходу даної концепції, а саме в 2008 році, Стів Джобс представив перший по-справжньому мобільний ноутбук. Оригінальний MacBook Air не міг похвалитися і половиною тих можливостей, якими він володіє сьогодні. «Дідок» жахливо грівся, гальмував навіть при виконанні найпримітивніших завдань і, що важливо для портативного пристрою, страждав «нетриманням». Словом, попрацювати було над чим.

Сьогодні MacBook Air і "просто" MacBook виглядають дійсно найкращим представниками класу компактних ноутбуків і здатні похвалитися воістину шикарним рівнем автономності. Нічого подібного до недавніх пір нікому з конкурентів просто не вдавалося. Втім, і вони виявилися не ликом шиті, а значить, що розраховувати на їх невдачі і далі явно не доводилося. Дійшло до того, що багато хто з пристроїв конкурентів виглядають навіть привабливіше MacBook і пропонують незрівнянно більший спектр функціональних можливостей.

HP Spectre

Однією з найбільш видатних особливостей Spectre є його товщина. Проектувальники з HP примудрилися не тільки перевершити 12-дюймовий MacBook за цим показником, а й створили найтонший ноутбук у світі. При цьому пристрій абсолютно не втратило ні в продуктивності, ні в автономності. Новинка працює на базі процесорів Intel Core i5 і i7 і, на відміну від «яблучного» дітища, здатна пропрацювати до 12 годин під навантаженням.

HP EliteBook Folio G1

HP EliteBook Folio G1

Як і 12-дюймовий MacBook Folio F1 базується на процесорі Intel Core M, однак при схожих характеристиках пропонує своєму власникові непомірно велику щільність ppi. Заявлений як універсальний галжет для бізнесу і розваг, Folio G1 здатний похвалитися 4К-дозволом на 12 дюймах. При цьому дисплей Folio G1 сприйнятливий до натиснень, дозволяючи користуватися ним як планшетом.

Dell XPS 13

Чудовий ноутбук, хоч і нездатний запропонувати кращу на ринку автономність або продуктивність, привертає практично повною відсутністю рамок по периметру дисплея. Завдяки такому рішенню, 13-дюймовий лептоп виявляється навіть компактніше своїх 11-дюймових конкурентів, пропонуючи при цьому можливість прямого (сенсорного) взаємодії. Пристрій функціонує на базі процесора Intel Core i7, а його цінник в Штатах починається від $ 800.

Razer Blade Stealth

Цей цікавий лептоп, всупереч поширеній помилці, не є ігровим. Навпаки, можливості його «заліза» цілком посередні, зате решта наповнення виглядає просто чудово. 4К-дисплей, що настроюється клавіатурний блок з можливістю відображати без малого 16 мільйонів відтінків, додайте до цього суцільнометалевий корпус кольору iPhone 5 і цінник, що не перевищує $ 1000.. Відмінне рішення для супротивників Mac і OS X.

Lenovo Yoga 900S

Новинка від Lenovo хоч і не завоювала титул самого компактного ноутбука, на відміну від HP Spectre, дивує званням найтоншого трансформера. Він володіє унікальним механізмом розкладання з максимальним кутом в 360 градусів, 13-дюймовий 900S пропонує досить сміливий дизайн, гідний набір характеристик і, звичайно, сенсорний дисплей з підтримкою стилуса.

Рекомендовані статті:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Підбірка найкращих альтернатив MacBook на Windows

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика