Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Парк авіакомпанії "Росія" поповнив Boeing 747 в лівреї з тигром

Авіакомпанія «Росія» і Центр «Амурський тигр» представили літак Boeing 747-400 ( «Південно-Сахалінськ») в тигрячої розфарбуванні

Авіакомпанія «Росія» і Центр «Амурський тигр» представили літак Boeing 747-400 ( «Південно-Сахалінськ») в тигрячої розфарбуванні. Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

«Тігролет», як його називають співробітники компанії «Росія», є ще одним підтвердженням важливості залучення широкої суспільної уваги до справи збереження популяції рідкісних видів диких тварин. Амурський тигр, відомий також як уссурійський, сибірський, маньчжурський або північнокитайський, відноситься до найбільш великим підвидів сімейства котячих: тигреня у віці шести місяців за розміром і вагою порівняємо з дорослим леопардом. Довжина тіла цієї великої кішки разом з хвостом може досягати 3,5 м, висота в холці - 1,2 м, а вага - до 300 кг. Всього на російському Далекому Сході мешкає не менше 540 амурських тигрів », - розповіли в авіакомпанії.

Широкофюзеляжний лайнер Boeing 747-400 (EI-XLD) є одним з найбільших літаків у парку «Росії». Він має компоновку 522 крісла - 12 крісел бізнес-класу і 510 економічного. Крісла бізнес-класу, розташовані на верхній палубі повітряного судна, мають кокон конструкцію і розкладаються в горизонтальну ліжко (full flat). Також на верхній палубі розташовується 27 крісел економічного класу. На нижній палубі повністю економічний клас - 483 крісла.

Літати літак з оригінальною лівреях буде по найбільш затребуваним маршрутами в міста Далекого Сходу і популярні курортні напрямки всередині Росії. Перший рейс лайнер в новій розфарбовуванні на Далекий Схід зробить 11 вересня у Владивосток.

За матеріалами AEX.RU

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика