Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Parallels Desktop 10, Fusion 7 і VirtualBox: тест віртуальних машин

  1. Апаратне забезпечення, програмне забезпечення та методологія
  2. Geekbench
  3. 3DMark06
  4. Maxon Cinebench
  5. PCMark
  6. Passmark PerformanceTest 8.0

Реліз орієнтованого на користувачів програмного забезпечення для віртуалізації на платформі OS X став щорічною подією. Щоосені на ринку з'являються нові пропозиції від компаній Parallels і VMware. При такому порівняно швидкому циклі оновлень важливо по-новому поглянути на щорічне порівняння продуктивності, яке покликане допомогти споживачам вибрати кращий продукт, або ж переконати їх в тому, що переходити на нову версію не потрібно.

Сьогодні ми розглядаємо не так давно випущені додатки Parallels Desktop 10 і VMware Fusion 7, а також тестуємо VirtualBox, безкоштовне ПО від Oracle, яке забезпечує значний рівень функціональності. Історично склалося так, що безкоштовний VirtualBox має значним відставанням в продуктивності в порівнянні з комерційними варіантами. Але, як продемонструють тести, і його може бути досить, щоб задовольнити потреби багатьох користувачів.

Апаратне забезпечення, програмне забезпечення та методологія

У наведених нижче бенчмарках тести виконувалися здебільшого на робочої станції Mac Pro 2013 з 6-ядерним процесором частотою 3,5 ГГц, об'ємом оперативної пам'яті 64 Гб і двома графічними картами AMD FirePro D500 з відеопам'яттю по 3 Гб. Тести на автономну роботу проводилися на 15-дюймовому ноутбуці MacBook Pro 2011 року з процесором на частоті 2,3 ГГц, 16 Гб пам'яті, відеокарту AMD Radeon HD 6750M 1 Гб і твердотільному накопичувачі Samsung 840 Pro.

В якості операційної системи в віртуальних машинах у всіх випадках використовувалася 64-розрядна Windows 7 Professional. У момент написання цієї статті версія OS X Yosemite ще не вийшла , Так що основною системою була OS X Mavericks. Обидві системи були оновлені всіма доступними на початок вересня патчами.

Обидві системи були оновлені всіма доступними на початок вересня патчами

Віртуальні машини володіли двома віртуальними процесорами, 8 Гб пам'яті, видеопамятью 512 Мб. Всі опції в кожному додатку віртуалізації на Windows були активовані для підвищення продуктивності. Чи не в кожному додатку є еквіваленти одних і тих же опцій, проте до них належали віддача пріоритету другий операційній системі, відключення непотрібних ефектів призначеного для користувача інтерфейсу, на кшталт Coherence / Unity, використання заздалегідь заданих розмірів віртуального диска.

Що стосується конкретних версій додатків, тестувалися Parallels 10.0.0 (27675), Fusion 7.0.0 (2075534) і VirtualBox 4.3.14, найбільш актуальні на момент тестування. Випущена трохи пізніше Parallels версія 10.0.2 (27712) в тестування не потрапила.

Більшість тестів на кожній платформі виконувалися по три рази, результат брався середньоарифметичний. Якщо результат одного тестування відхилявся від середнього більш ніж на 5%, виконувалися додаткові тести, поки не знаходилися причини відхилення. Залежно від конкретного ПО і умов могли проводитися додаткові тести.

Geekbench

Аналіз Parallels 10, Fusion 7 і VirtualBox було розпочато з кроссплатформенного бенчмарка Geekbench, який дивиться на показники процесора і пам'яті, генеруючи порівняльні результати на основі пропрієтарних балів, чим вище, тим краще продуктивність. З запуском минулої осені Geekbench 3 додаток здатне відображати результати для однопоточному і багатопотокового завантаження, які позначені на графіку як SC і MC відповідно.

Parallels 10 і Fusion 7 перемагають в нашому першому бенчмарке. Parallels показує приблизно 2,5% переваги в одноядерних завданнях, а Fusion на піввідсотка лідирує в багатоядерних тестах. VirtualBox відстає від комерційних рішень майже у всіх тестах, однак зовсім ненабагато в операціях з плаваючою комою і швидкодії пам'яті.

3DMark06

У Windows Parallels і Fusion підтримують інтерфейс DirectX, проте продуктивність і сумісність цієї підтримки обмежена. Це призвело до використання бенчмарка 3DMark06, вперше представленого в січні 2006 року, в даний момент створила його компанія Futuremark відносить його до розряду застарілих. Однак це найбільш сучасна версія, яка надійно працювала на Fusion і Parallels, що повинні брати до уваги користувачі, що збираються запускати гри на віртуальних машинах на комп'ютерах Mac.

3DMark06 показує продуктивність в DirectX 9.0 розраховується на процесорі фізики, і видає результат у балах, чим більше, тим вища продуктивність. Хоча в VirtualBox в експериментальному вигляді є підтримка 3D, тестування в 3DMark06 додаток завершити не змогло і на графіках відсутній.

Хоча в VirtualBox в експериментальному вигляді є підтримка 3D, тестування в 3DMark06 додаток завершити не змогло і на графіках відсутній

Parallels помітно випереджає Fusion в DirectX 3D, і приблизно на 15% лідирує в 10-й версії. Максимально близькі результати показує продуктивність центрального процесора, так що перевага Parallels 10 може ховатися в сфері графічної візуалізації.

VMware Fusion 7 не працює з вийшла в 2013 році останньою версією 3DMark, а Parallels 10 на відеокарті Mac Pro D500 набрала 77826 балів в тесті Ice Storm 720р і 69621 в Ice Storm Extreme 1080p.

Maxon Cinebench

Cinebench R15 - багатоплатформовий бенчмарк на графічному ПО Maxon Cinema 4D. Він вимірює системну продуктивність щодо стандарту OpenGL, плюс виведення зображення в один і кілька потоків. Fusion 7 і VirtualBox не підтримують тести GPU в OpenGL, так що представлені тільки результати рендеринга. Одноядерна і многоядерная продуктивність представлені балами, чим вище, тим краще.

Велику многоядерную ефективність показує Parallels 10, приблизно на 13%. Одноядерна продуктивність приблизно однакова, показуючи межа додатків віртуалізації в роботі на одному ядрі. Fusion 7 в обох тестах займає 3-е місце, ненабагато поступаючись VirtualBox.

PCMark

PCMark 8 від компанії Futuremark доповнює заточений під ігри 3DMark, розглядаючи продуктивність додатків більш загального призначення. Він пропонує ряд тестів для її оцінки, дивлячись на офісні додатки, потоки мультимедійних даних, відеочати, веб-серфінг і нескладні тривимірні ігри. Було запущено три тести: Home і два тести Application, що складаються з скриптів на основі Microsoft Office 2013 і Adobe Creative Cloud.

Тест Home націлений на сфери широкого застосування, на зразок веб-серфінгу, набору тексту, ігор, редагування зображень і відеочати. Office запускає серію скриптів в Word, PowerPoint і Excel, потрібних для вставки і зміни розміру зображень, роботи з великими блоками текстів, виконання обчислень всередині складних таблиць даних. Тест Creative Cloud використовує Photoshop, Illustrator, InDesign і After Effects, розглядаючи завдання фільтрації зображень і накладення рівнів, розмітки сторінок, завдання та обробки відеоефектів. Результати представлені довільними числами, чим вище, тим краще. Додаток VirtualBox не минуло тест GPU в Home. PCMark 8 автоматично виконує тести по три рази.

PCMark 8 автоматично виконує тести по три рази

Parallels 10 знову лідирує, на 10% перевершуючи конкурентів в тестах Office і Creative Cloud. Не настільки великий відрив у тесті Home, всього 1%. У тих тестах, які додаток VirtualBox зуміло пройти, воно помітно відстає від суперників, майже на 40% від лідера.

Passmark PerformanceTest 8.0

Як і PCMark, Passmark PerformanceTest 8.0 також розглядає системну продуктивність в цілому. Змиритися продуктивність процесора, графіки в 2D і 3D, пам'яті і жорсткого диска для обчислення сумарного рейтингу Passmark, який становить основу бази даних бенчмарка. Результат показується як сумарний, так і окремі в кожній підкатегорії, чим вище, тим краще.

З точки зору обчислювальної та графічної можливостей виграє знову Parallels 10, хоча продуктивність диска трохи вище у Fusion 7. Найбільше перевага Parallels в тривимірній графіці. Деякі бенчмарки, такі як PCMark, не відображують сумарні результати при провалі окремих тестів. PerformanceTest до них не відноситься, однак сумарна продуктивність при невдачі окремих тестів помітно знижується.

PerformanceTest до них не відноситься, однак сумарна продуктивність при невдачі окремих тестів помітно знижується

Так тут і сталося; частина тесту 3D Graphics відноситься до DirectX 10, підтримка якого в Parallels обмежена, а в Fusion і VirtualBox її немає зовсім, звідси такий розрив в результатах. Також можна відзначити жахливий результат VirtualBox в продуктивності дискової системи.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика