Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


П'ять способів збільшити життя батареї на Android

  1. Читайте актуальне: Браузер за замовчуванням в Андроїд
  2. Greenify
  3. DU Battery Saver & Phone Charger
  4. Читайте актуальне: Скріншот на андроїд

Список додатків для економії заряду батареї в Android

Як збільшити термін роботи смартфона або планшета на Android

Стаття для тих, у кого батарея сідає часто, постійно, завжди. Насправді, досить прикро, коли ваша батарея сідає в самий не підходящий момент. Ось уже небагато часу залишилося. Все, що від вас вимагається, тільки дійти до зарядки, і підключити ваш апарат до джерела живлення.

Сьогодні я зробив добірку додатків, які дійсно економлять заряд батареї, в допомогу користувачам Android.

Реклама на nextontext.ru

Вас може не лякати той факт, що схоже додаток вже встановлено в вашому Android пристрої. Додатки все одно будуть вам корисні. Навіть для самих крутих користувачів, пристрої яких оновлено до Android 6.0 Marshmallow зі знаменитою функцією DoZe (подобу сплячого режиму для економії батареї).

Читайте актуальне: Браузер за замовчуванням в Андроїд

У моєму випадку, я працюю з Samsung Galaxy Tab S. На цьому пристрої мріяти про Android 6.0 не доводиться, адже ми (власники цього планшета), зовсім недавно отримали Lolipop, і повинні бути цьому дуже раді. Особисто я купував Samsung Galaxy Tab S як заміна iPad 2. На той момент мені не потрібен був великий планшет, мені потрібен був оновлений планшет. І немає б купити iPad mini 2, трохи переплатити і купити. Мене ж смикнуло на Android (буду писати статті подумав я, але пристрій не викликавши нічого крім розчарування). До речі, добірка додатків для батареї також дуже актуальна і для Samsung Galaxy Tab S. Я можу писати про всі незручності цілу статтю, але, сьогодні ми не про мої розчарування.

Повернемося до теми. Оптимізація в Android 6.0 виконана на вищому рівні. При цьому буде нерозумно відмовлятися від можливості продовжити термін служби свого пристрою.

Підбірка програм, здатних значно збільшити час зарядки вашого смартфона або планшета під управлінням Android.

Greenify

Greenify допомагає збільшити термін служби акумулятора вашого пристрою. Додатки в Greenify не зачиняються (процеси не вбиваються). Метод, за яким працює Greenify, схожий на гібернацію. Таким чином Ваш телефон витрачає значно менший заряд батареї, але в потрібний момент (в момент запуску), додаток прокидається і працює в том "темпі", який необхідний для коректного виконання всіх поставлених завдань.

Реклама на nextontext.ru

Greenify дає можливість вибрати програми, призначити пріоритет на використання. Адже досить логічно, поставити пріоритет (заборона на занурення в сон) таких додатків як будильник або оповіщення-нагадування. Функціонал цих додатків має на увазі постійну роботу в нормальному режимі без сну і подібної економії батареї в Android.

Користувачі, хто вже працює з Android 6.0. Greenify стане прекрасним доповненням до вже існуючої Doze (функції економії енергії). Doze в Android 6.0 досить агресивний, в перебігу декількох хвилин після виходу з програми він намагається його "укласти в сон". У свою чергу Greenify може додати функціонал, при якому в сон будуть відправлятися другорядні функції.

Розширена версія в таких програмах, як правило, інструмент професіонала. Не буду її описувати, просто тому, що мені, як користувачу, якому необхідно зберегти заряд батареї на своєму Android планшеті, не треба було наявність додаткових можливостей. Все і так дуже доступно і функціонально.

Чесно, як такі розробники заробляють? Адже все віддається безкоштовно? Просто дивно.

Посилання на Play Market, де скачати Greenify

DU Battery Saver & Phone Charger

Додаток називається DU Battery Saver & Phone Charger. Я дам посилання на Playmarket, так як в російськомовні версії воно називається - DU Battery Saver & батареядоктор. Досить смішний "Saver & батареядоктор". Але якщо не звертати уваги на переклад, - додаток красиве і багатофункціональне.

Це красиве додаток тільки з правильним набором налаштувань і коротких шляхів до певних параметрів.

Це красиве додаток тільки з правильним набором налаштувань і коротких шляхів до певних параметрів

Також, як і у всіх конкурентів, встановлені профілі, зручні, по-своєму функціональні. Як і в інших додатках можливість створити власний профіль економії енергії.

Читайте актуальне: Скріншот на андроїд

На початку статті я розповідав про Greenify, безкоштовному додатку, яке відмінно справляється з безліччю завдань. Все те ж саме і в DU Battery Saver & Phone Charger. Додатки по функціоналу схожі. Але розробники кажуть, про розширених можливостях після оплати (приблизно $ 4.5), купивши розширену версію, користувачі отримають функціонал, що дозволяє зберігати до 70% зарядки акумулятора. Просто, щось неймовірне.

Відмітна особливість програми. Безумовно - інтерфейс! Все настільки красиво, легко, зрозуміло. Встановіть, я не можу передати словами все відчуття + віджети, додаткові користувальницькі режими.

Посилання на Play Market, де скачати DU Battery Saver & Phone Charger

Друзі! Сподобалася стаття? Мені потрібна ваша підтримка в Яндекс Дзен

Підпишіться, поставте Лайки!

ДЯКУЄМО!!!

Чесно, як такі розробники заробляють?
Адже все віддається безкоштовно?
Сподобалася стаття?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика