Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Отримати рут (root) права на Xiaomi

  1. Для чого потрібні рут права Xiaomi Root права дають можливість встановлювати сторонні apk додатки,...
  2. Отримання root (рут) прав Xiaomi

Для чого потрібні рут права Xiaomi

Root права дають можливість встановлювати сторонні apk додатки, кастомниє прошивки, невід'ємна частина при розблокованому завантажувач. З правами «суперкористувача» потрібно бути обережним, можна встановити не те додаток або застосувати не ті атрибути і телефон перестане працювати.

Як встановити twrp recovery на Xiaomi

Перш за все, вам необхідно отримати доступ до розблокування завантажувача, в цієї статті докладно описаний процес. Далі процес трохи ускладнений кількістю операцій проведених з телефоном, спробуємо в них розібратися покроково.

прямуємо на сайт twrp , Шукаємо ваш девайс і нижче в розділі «Download Links» викачуємо образ.

прямуємо на   сайт twrp   , Шукаємо ваш девайс і нижче в розділі «Download Links» викачуємо образ

далі необхідно завантажити утиліту для інсталяції twrp образу. Витягуємо файли з архіву і образ скачаний з сайту twrp в одну папку, образу даємо ім'я «kenzo-recovery.img». Запускаємо файл flash.bat.

Переводимо телефон в режим fastboot і підключаємо телефон до комп'ютера USB кабелем. У командному рядку натискаємо будь-яку клавішу. Прошивка twrp встановлена.

Отримання root (рут) прав Xiaomi

Для отримання рут прав, необхідно скачати архів і скопіювати файли в корінь карти пам'яті смартфона. Вимкніть телефон і натисніть всі клавіші - гучність + і - і кнопку включення, з'явиться логотип Mi. В меню рекавери виберіть «Install», вкажіть шлях до архіву який ви завантажили. Для підтвердження дій проведіть слайдер вправо.

Всі дії для отримання рут прав виконані. Будьте обережні при використанні смартфона з рут правами. У разі якщо будь-якої з пунктів не вийшов, пишіть в коментарі - розберемося.

ПО китайців має властивість оновлюватися непередбачувано, сьогодні на одному телефоні все вийшло, а завтра на такому ж може не вийде. Будьте уважні.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика