Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд зовнішнього диска Toshiba Canvio Basics 2 ТБ

 1. Комплектація і зовнішній вигляд
 2. начинка
 3. Диск в роботі
 4. продуктивність
 5. Який обсяг вибрати
 6. висновки

Toshiba Canvio Basics - компактний, легкий і тихий двотерабайтний диск для повсякденного використання.

Сьогоднішній "герой" нашого огляду - Toshiba Canvio Basics ємністю 2 терабайта. Як можна судити вже по одній назві, пристрій базове, тобто ніяких додаткових "фішок", що збільшують ціну девайса, тут не запропоновано. І це добре. Якщо вам не потрібен додатковий захист від ударів, вологи або пилу; якщо ви не плануєте тримати диск на робочому столі як елемент декору, навіщо платити більше?

У двох словах - це компактний і легкий, тихий і простий зовнішній диск з підключенням до комп'ютера по USB 3.0 або USB 2.0, для повсякденного використання і зберігання великих обсягів інформації. Він спокійно поміститься в кишеню або в сумку і не буде в тягар.

Комплектація і зовнішній вигляд

Диск поставляється в невеликій картонній упаковці, на якій знаходяться всі основні дані про виріб: зовнішній вигляд, обсяг, тип підключення, спосіб установки і гарантійний термін (2 роки). Усередині - сам девайс, кабель USB 3.0 (з Type-A на Micro-B, ~ 40 см), керівництво користувача і гарантійний талон.

Корпус з чорного глянсового пластика, він не мажеться, але швидко покривається мільйоном дрібних подряпин. На верхній панелі - невеликий синій світлодіод, що сигналізує про роботу пристрою.

До речі, це оновлена ​​версія накопичувача: Toshiba оновила всі три лінійки зовнішніх жорстких дисків Canvio (Premium, Advance і Basics), зробивши їх все ще тонше. Таким чином, габарити пристрою - 78 х 109 х 14 мм, вага - 150 г.

начинка

Усередині мінімалістичного корпусу - 2,5 дюймовий HDD з інтерфейсом SATA-2, не дуже вимогливий в плані енергоспоживання. Toshiba Canvio Basics споживає максимум 900 мА навіть у своїй самої ємної версії.

Диск в роботі

Диск готовий до роботи відразу з коробки (якщо у вас ПК з Windows). Він уже відформатований у файловій системі NTFS; пристрій також сумісно з системою HFS + (для MacOS), але для роботи з операційною системою Mac його доведеться відформатувати.

Windows 8.1 відразу визначає підключений пристрій.

Працює диск дуже тихо; передача даних супроводжується тільки миготінням світлодіода, але не шумом або гудінням.

продуктивність

Наступний етап - тест диска на продуктивність. Нижче ви побачите результати тесту в програмі Disk Speed ​​Test.

Крім цього ми заміряли час, який буде потрібно для запису і читання середньої фотозйомки об'ємом 21,32 Гб. У ній було 1 224 файлу: 774 в форматі RAW і 480 в форматі XMP, тобто файли самого різного розміру.

Швидкість запису на диск склала 2 хвилини 48 секунд. Швидкість читання цієї ж зйомки з диска - 2 хвилини 46 секунд.

В цілому досить хороший показник для середнього обсягу даних.

Варто пам'ятати, що швидкість читання і запису - це відносний параметр, який залежить від вашої системи, кількості і ваги файлів.

Також жорсткий диск протягом двох тижнів використовувався як джерело RAW для роботи в Lightroom. Цей стрес тест він витримав без сильного нагріву.

Який обсяг вибрати

Висока роздільна здатність сучасних камер, наприклад Nikon D850 або Fujifilm GFX 50S , А так само робота з 4k-відео вимагають все більших обсягів для зберігання даних. Тому навіть якщо зараз вам не потрібно так багато вільного простору, все одно беріть модель на 2 Тб: місця багато не буває.

висновки

Toshiba Canvio Basics - ідеальний диск як для подорожей, з його малою вагою і габаритами, так і для домашнього використання, з його 2 Тб вільного місця для зберігання файлів.

До речі, в останню відрядження головний редактор взяв новий 2 Тб диск і залишився дуже задоволений, адже з поїздки він привіз понад 1,3 Тб даних на одному пристрої.

плюси:

 • Диск готовий до роботи відразу з коробки
 • Підключення по USB 3.0, сумісність з USB 2.0
 • Висока швидкість передачі даних при малих розмірах і вазі
 • Якісний корпус, приємний на око і на дотик
 • 2 роки гарантії від виробника

мінуси:

 • Глянсове покриття корпусу дуже швидко дряпається

Якщо вам не потрібен додатковий захист від ударів, вологи або пилу; якщо ви не плануєте тримати диск на робочому столі як елемент декору, навіщо платити більше?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика