Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Xiaomi Redmi Note 5 Pro (Xiaomi Redmi Note 5 China)

  1. Дизайн
  2. екран
  3. апаратна платформа
  4. прошивка
  5. автономність
  6. камери

Пристрої лінійки Redmi Note завжди користувалися популярністю, адже це доступні смартфони з великими екранами, середньою продуктивністю і довгим часом автономної роботи

Пристрої лінійки Redmi Note завжди користувалися популярністю, адже це доступні смартфони з великими екранами, середньою продуктивністю і довгим часом автономної роботи. При цьому часто випускалися моделі з приставкою Pro, які були ще цікавіше. Сьогодні у нас на тесті саме такий смартфон - Xiaomi Redmi Note 5 для китайського ринку або Xiaomi Redmi Note 5 Pro.

Моделей в лінійці: 13

смартфон надано NiSoMi

Дизайн

З лицьового боку Redmi Note 5 Pro практично такий же, як і Redmi 5 Plus , За винятком того, що датчики і фронтальна камера розташовані в іншому порядку. В іншому ми маємо все той же екран, з такими ж заокругленим кутами і вузькими рамками з боків.

Тильна сторона змінилася. Перше, що кидається в очі - це модуль камери, який оформлений аналогічно iPhone Х, так би мовити на догоду моді. По центру і трохи нижче розташувався сканер відбитків пальців. Задня кришка незнімна, але при цьому нижня і верхня вставки виконані з пластика, а центральна частина з металу.

Клавіші регулювання гучності і включення не деренчать і мають чіткий хід. На верхній грані знаходиться тільки інфрачервоний порт і додатковий мікрофон. На нижній - аудіороз'єм, основний мікрофон, порт microUSB (чомусь не Type-C) і мультимедійний динамік.

За розміром корпусу Redmi Note 5 Pro порівняємо зі смартфонами з 5,5 дюймовими екранами з співвідношенням сторін 16: 9.

Існує кілька варіантів забарвлення: чорний, золотий, рожевий і блакитний (як у нас на огляді). При цьому блакитним його можна назвати з застереженням, адже під певними кутами він виглядає блакитним.

За доброю традицією, до останніх смартфонам Xiaomi, в коробку, крім блоку живлення, USB-кабель і паперової документації додають прозорий силіконовий чохол.

екран

Redmi Note 5 Pro оснащений 5,99 дюймовим IPS екраном з роздільною здатністю 1080 × 2160 пікселів, співвідношенням сторін 18: 9 і закругленням 2,5D. У тестовому екземплярі використовується матриця tianma td4310.

Захисне скло гарної якості. За час тестування подряпини на екрані не з'явились. Олеофобное покриття відмінне. Навіть при використанні смартфона на яскравому сонці інформація відмінно читається.

Яскравість змінюється в межах від 1 до 367 кд / м², а контрастність становить 1 до 1132.

Приємним бонусом є те, що є можливість налаштувати зображення під себе.

У стандартному режимі екран радує глибоким чорним кольором, гарною контрастністю, але зображення виглядає трохи холодніше ніж хотілося б, правда це не проблема - можна вибрати теплу кольорову гаму. Суб'єктивно, екран з урахуванням ціни смартфона чудовий.

апаратна платформа

Одне з головних відмінностей від Redmi 5 Plus - 8 ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 636 з ядрами власної розробки Kryo 260. Якщо порівнювати його з іншими чіпами, то найближчий родич - Snapdragon 660. За фактом, Snapdragon 636 - це його урізана версія, але якщо порівнювати 636 з хітом минулих декількох років - Snapdragon 625, то приріст продуктивності в тестах, де задіяний саме процесор, становить не багато не мало 40-50%. А ось істотного приросту продуктивності відеоядра Adreno 509 немає. У тестах це + 10% від показників старого-доброго Adreno 506 (Snapdragon 625).

Тому, даний процесор відмінно підійде тим, хто в першу чергу не грає в вимогливі ігри. Не зрозумійте неправильно, всі ігри запускаються і працюють нормально, але з WOT і PUBG на максимальних налаштуваннях графіки він справляється погано, а ось мінімально-середні установки виявляться в самий раз. При цьому, з плавністю роботи інтерфейсу проблем немає - все швидко і дуже плавно.

На оперативній пам'яті не економили і поставили LPDDR4X 1333MHz. З користувальницької все зазвичай - використовується пам'ять стандарту eMMC 5.1, а не UFS 2.1, яку отримують флагмани.

Одна з відмінностей Pro версії від китайської - наявність молодшої версії 3/32, яка дісталося нам, але якщо цього вам недостатньо, то є версії з 4/6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ пам'яті користувача. Вбудовану пам'ять можна розширити за рахунок використання карт пам'яті microSD.

Як це часто буває у китайців, в апараті немає NFC модуля - якщо цей параметр критично важливий, то з цим телефоном вам не по дорозі. При цьому є Wi-Fi з підтримкою 5 ГГц і стандарту ac, Bluetooth 5.0, інфрачервоний порт для управління побутовою технікою. Якість прийому мобільного зв'язку можна оцінити як відмінне, при цьому і розмовний динамік, і мікрофон виявилися хорошими. Мультимедійний динамік хоч і один, але голосний.

прошивка

На момент написання огляду смартфон працює на прошивці MIUI 9.5 і версії Android 8.1.0. Є як глобальні версії прошивок, так і китайські. Тестовий апарат працює на китайській прошивці - це не страшно, тому що сервіси Google встановлюються легко. Але перед покупкою рекомендуємо переконатися, що телефон працює на глобальній прошивці, бо це вбереже вас від читання профільних форумів і заощадить масу часу.

автономність

Ємність вбудованого акумулятора становить 4000 мАг. При використанні традиційного використання (практично без ігор), але з постійним використанням соціальних мереж, месенджерів і автоматичного регулювання яскравості, час автономної роботи склало 2,5 дня з 7 годинами активного екрану.

З незрозумілої причини тест PCMark Work 2.0 не зберігається результат, але час активного екрану складає 14 годин.

Незважаючи на те, що смартфон поставляється зі звичайним зарядним пристроєм (5В / 2A), в ньому є підтримка швидкої зарядки за стандартом Quick Charge 2.0.

камери

Ще однією перевагою в порівнянні з Redmi 5 Plus можна назвати наявність другої камери, яка використовується для портретного режиму зйомки. У нашому апараті в якості основної камери встановлена ​​зв'язка модулів від Samsung: 12 Мп S5K2L7 (1.4μm, f / 1.9 апертура) і 5 Мп S5K5E8. Фронтальна камера на 13 Мп OmniVision 13855 (1,12μm, f / 2.0 апертура). Версія Pro оснащена 20 Мп фронтальною камерою.

Інтерфейс програми добре знайомий тим, хто користується оболонкою MIUI 9. З особливостей варто відзначити урізаний ручний режим, в якому можна тільки поміняти ISO і баланс білого.

Суб'єктивно - камера непогана. Днем і при хорошому освітленні, фотографії радують правильним балансом білого, чіткою роботою автофокусу і насиченими кольорами, але порівнювати її з флагманами не варто, так як в сутінках і вночі фотографії виходять гучні.

Портретний режим працює відмінно, але як мені здається, ступінь розмиття заднього фону дуже не реалістичні.

Фронтальна камера не підвела.

Запис відео можлива в дозволі Full HD з цифровою стабілізацією, яка працює досить непогано.

Редакція дякує магазин NiSoMi за наданий для тестування смартфон

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика